Jump to content
Dogomania

Mała śliczna Perełka zamieszkała na warszawskim Wilanowie. Powodzenia maleńka, bądź już zawsze szczęśliwa i kochana !!!


Gabi79

Recommended Posts

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Dzisiaj rano dzwoniła Pani z Częstochowy.

Małżeństwo na emeryturze, koniecznie chcą Perełkę, bo jest podobna do ich poprzedniego pieska.

Ale przecież Perełka to młodziutki piesek, nie dam jej do domu z ludźmi 60+

Nie mam już siły..........

Ja też będę mogła mieć psa dopiero po 60-tce, na emeryturze...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wprawdzie nie doczytalam, ile Perelka liczy sobie wiosenek, ale juz troche przezyla w swoim zyciu. Starsi panstwo technicznie pozyja jeszcze pare latek i zdaza pomoc Perelce w dobrym zyciu. Wlasnie u takich ludzi znajdzie spokoj, a nie u mlodych z dziecmi. Ostatnio widze tendencje wybrzydzania w proponowanych domkach, np. mieszkanie na 3 pietrze . To tylko moje przemyslenia. Wspolczesni starcy to ludzie z wigorem i planami na przyszlosc!

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Dzisiaj rano dzwoniła Pani z Częstochowy.

Małżeństwo na emeryturze, koniecznie chcą Perełkę, bo jest podobna do ich poprzedniego pieska.

Ale przecież Perełka to młodziutki piesek, nie dam jej do domu z ludźmi 60+

Nie mam już siły..........

Wszystko zależy od stanu zdrowia. 60+ to żaden wyrok. Może warto sprawdzić?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Isiak napisał:

Ja też będę mogła mieć psa dopiero po 60-tce, na emeryturze...

 

1 godzinę temu, teresaa118 napisał:

Wprawdzie nie doczytalam, ile Perelka liczy sobie wiosenek, ale juz troche przezyla w swoim zyciu. Starsi panstwo technicznie pozyja jeszcze pare latek i zdaza pomoc Perelce w dobrym zyciu. Wlasnie u takich ludzi znajdzie spokoj, a nie u mlodych z dziecmi. Ostatnio widze tendencje wybrzydzania w proponowanych domkach, np. mieszkanie na 3 pietrze . To tylko moje przemyslenia. Wspolczesni starcy to ludzie z wigorem i planami na przyszlosc!

 

Teresko masz rację u ludzi na emeryturze psiaki mają stabilne, spokojne życie, dużo spacerów i ogrom miłości.

Są w centrum uwagi.

Ja wybrzydzam, to jest fakt i tak naprawdę żaden dom nie jest dobry dla żadnego psa:

młodzi ludzie w przyszłości będą mieć dzieci, co wtedy z psem, czy go nie oddadzą?

Starsi ludzie - pies może ich przeżyć, a rodzina odda go do schroniska itd.itp.

A tak naprawdę niczego nie przewidzimy i życie wszystko  zweryfikuje.

Nie wiem ile Pani dokładnie ma lat, wiem, że wnuczka pani wypatrzyła Perełkę i jej pokazała.

Za nic w świecie nie dało się pani wytłumaczyć, że dużo zależy  od wizyty, że samo zainteresowanie adopcją nie oznacza, że państwo dostaną pieska.

A co jeśli ktoś zrobi wizytę i będzie coś nie tak?

Tak naprawdę pani nie chciała nic wiedzieć na temat Perełki.

Chcą ją, bo jest podobna do poprzedniego pieska.

Pytała, kiedy możemy ją przywieźć?

Ja na to, że zazwyczaj ludzie sami jadą po pieska, a jeśli nie to partycypują w kosztach transportu, ale do pani zupełnie to nie dotarło.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, teresaa118 napisał:

Ze sknerami nie ma co zaczynac. Ale ja np. kotke kazalam sobie przywiezc. Naturalnie zaplacilam za wszystko. Tak mi pasowalo.

To nawet nie chodzi o skąpstwo.

Po prostu pani była, jak w amoku, nie słuchała, co mówię nt. transportu.

To było oczywiste, że ktoś przyjdzie na wizytę, a potem przywieziemy Perełkę.

Nie twierdzę, że to zły dom, może wręcz przeciwnie, ale co jeśli wizyta nie wypadnie najlepiej,

nie dam rady wytłumaczyć pani, że nie dostanie Perełki

 

Link to comment
Share on other sites

Ja bym dała ludziom szansę. Ja też jestem 60 z dużym  +, bliżej 70.  Fakt ,że młodego psa bym nie adoptowała, ale Perełka chyba nie jest pierwszej młodości.

Może pani była w dużych emocjach z powodu podobieństwa Perełki do poprzedniego psa. Dużo wyjaśni wizyta PA .

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Poker napisał:

Ja bym dała ludziom szansę. Ja też jestem 60 z dużym  +, bliżej 70.  Fakt ,że młodego psa bym nie adoptowała, ale Perełka chyba nie jest pierwszej młodości.

Może pani była w dużych emocjach z powodu podobieństwa Perełki do poprzedniego psa. Dużo wyjaśni wizyta PA .

To prawda, Pani była w dużych emocjach.

Perełka została oceniona na 1,5 roku

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2019 o 14:35, teresaa118 napisał:

Wprawdzie nie doczytalam, ile Perelka liczy sobie wiosenek, ale juz troche przezyla w swoim zyciu. Starsi panstwo technicznie pozyja jeszcze pare latek i zdaza pomoc Perelce w dobrym zyciu. Wlasnie u takich ludzi znajdzie spokoj, a nie u mlodych z dziecmi. Ostatnio widze tendencje wybrzydzania w proponowanych domkach, np. mieszkanie na 3 pietrze . To tylko moje przemyslenia. Wspolczesni starcy to ludzie z wigorem i planami na przyszlosc!

 

Tak na 100% zgadzam się z Tobą.Ja gdyby nie dwa moje ukochane psiaki skisłabym w domu.Nie ma zmiłuj-trzeba zapomnieć o wieku emerytalnym i ganiać z pupilami z piętra.I wcale nie narzekam.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli w grę wchodzi adopcja młodego, niedużego psiaka, można nie zwracać uwagi na piętra. Ale jeśli adopcja dotyczy staruszka, czy psiaka niepełnosprawnego wówczas piętra mogą być istotne. Trzeba wziąć pod uwagę, że np 10-to kilogramowy niewidomy staruszek sam nie wejdzie na któreś tam piętro i jeśli w domu nie ma windy, to trudno będzie takiego psiaka znieść i  wnieść na 3-cie piętro kilka razy dziennie. Czasem są sytuacje, że ilość pięter do pokonania ma znaczenie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A czy można zrobić znowu jakieś fajne zdjęcia dziewczynie?

Ja co kilka dni w swoim ogłoszeniu ustawiam inne zdjęcie jako główne licząc, że ktoś się w niej zakocha .

 

Gabi a czy ona ma ogłoszenia na Poznań? Wrocław?

Może te miasta dadzą jej domek?

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, b-b napisał:

A czy można zrobić znowu jakieś fajne zdjęcia dziewczynie?

Ja co kilka dni w swoim ogłoszeniu ustawiam inne zdjęcie jako główne licząc, że ktoś się w niej zakocha .

 

Gabi a czy ona ma ogłoszenia na Poznań? Wrocław?

Może te miasta dadzą jej domek?

Bogduniu, Perełka ma olx na Wrocław, Katowice i Twoje na Kraków.

Na Poznań nie ma

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Właśnie sobie Asiu przypomniałam o Warszawie i miałam edytować post

Wyróżniłam to na Warszawę na tydzień.

Nie wiem, kiedy będzie wyróżnione, bo zrobiłam przelew a potem na wyskoczył komunikat, ż serwer napotkał na błąd

Edycja: już jest wyróżnione

     
 
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Tyś(ka) napisał:

U mnie też jakaś posucha adopcyjna... a mam tak różne różniaste psiaki, że aż dziwię się tej zmowie milczenia.
Poznań jest fajny :)) może przyniesie domek.

Trzymajmy za to kciuki! :D

2 minuty temu, Gabi79 napisał:

Bogduniu, ale jesteś szybka, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję!!!

Nie dziękuj! 

Może tym razem się uda trafić na TEN domek?:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

U mnie też jakaś posucha adopcyjna... a mam tak różne różniaste psiaki, że aż dziwię się tej zmowie milczenia.
Poznań jest fajny :)) może przyniesie domek.

Oj Tysiu, niby tyle domków było chętnych, ale Ten właściwy jeszcze Perełki nie wypatrzył.

Nigdy nie wydawałam psiaka w tamte rejony, ale może tym razem Wielkopolska okaże się szczęśliwa, zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

Miałam właśnie pisać, że o Perełkę nikt nie dzwoni i zadzwonił telefon.

Kolejny z cyklu: do odstrzału.

Pan bardzo miły,  poprzednia sunia odeszła po lub podczas zabiegu sterylizacji, państwo mają jeszcze drugiego pieska.

Na moje pytanie, gdzie Perełka by mieszkała, pan powiedział, że w domu, ale jak jest ładna pogoda, to byłaby na dworze, bo przecież po co w domu? Na podwórku są budy, żeby psiaki mogły tam odpoczywać!!!

Normalnie zaraz się pójdę z mostu rzucić!!!

Na koncie Perełki lutowa deklaracja od p. Irenki z Katowic, bardzo serdecznie dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2019 o 15:54, Gabi79 napisał:

Miałam właśnie pisać, że o Perełkę nikt nie dzwoni i zadzwonił telefon.

Kolejny z cyklu: do odstrzału.

Pan bardzo miły,  poprzednia sunia odeszła po lub podczas zabiegu sterylizacji, państwo mają jeszcze drugiego pieska.

Na moje pytanie, gdzie Perełka by mieszkała, pan powiedział, że w domu, ale jak jest ładna pogoda, to byłaby na dworze, bo przecież po co w domu? Na podwórku są budy, żeby psiaki mogły tam odpoczywać!!!

Normalnie zaraz się pójdę z mostu rzucić!!!

Na koncie Perełki lutowa deklaracja od p. Irenki z Katowic, bardzo serdecznie dziękuję!!!

 

 

A chciałam pisać czy ktoś pytał o małą.

Ja czyszczę raz w tygodniu i mała ma u mnie takie statystyki

Statystyki
 Wyświetleń: 238
 Tel: 3
 Obserwuje: 24
 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...