Jump to content
Dogomania

Uwaga! Oszust Hodowla Bury Ryś Sprik


Joanna Sz

Recommended Posts

Dysponuje dowodami. W postaci screenow z rozmow przed i po zakupie szczeniaka z hodowli o ktorej nic nie wiedziałam zanim wzięłam  od nich psa. Pseudo Hodowla nazywa sie Bury Rys a Stowarzyszenie  nazywa sie SPRIK , pan Ryszard wystawia kolejne szczeniaki . Ja mam jamnika miniaturke  a ogłoszenia  dotycza Labradorow i yorkow.  Psy sa zapchlone, zarobaczone ( moj ma tasiemca  i nie tylko )widziałam  jednego  pieska nie wiem jaka to rasa ktory mial bardzo zaropiale oczy pewnie cos ze spokowkami.  Uwazajcie i nie kupujcie tam zadnych psow ten proceder trzeba  zakończyć  !!! Prosze wszystkie  poszkodowane osoby aby sie odezwaly moze wspolny pozew ? Zawiadomilam OTOZ Animals oraz Policje i jestem wstanie zawiadomić  prokuratora. A moze juz jest jakis pozew i mogę dorzucić  swoja cegiełkę.... 

Link to comment
Share on other sites

 

1 godzinę temu, Joanna Sz napisał:

szczeniaka z hodowli o ktorej nic nie wiedziałam

I co teraz chcesz zgłosić prokuraturze? Zgłoś,oczywiście,ale miej swiadomość,że ponosisz konsekwencje swojej beztroski...Twojemu pieskowi życzę zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...