Jump to content
Dogomania

Książki o tropieniu.


Maciejj

Recommended Posts

Cześć :) Czy jakiś miły użytkownik mógłby mi podpowiedzieć jakie książki kupić na temat typowego tropienia?  Od razu powiem że Nowoczesne szkolenie psów tropiących jest nie do dostania a jeśli jest to za horrendalne pieniądze. I od razu mam pytanie czy faktycznie cała książka Nowoczesne szkolenie psów tropiących jest zawarte w książce mój pies. 

Link to comment
Share on other sites

Chodzi o to. Czy w tym zbiorze jest faktycznie ta książka.

 

Mój pies. Poradnik 

praca zbiorowa

  • Wydawnictwo: Multico
  • Rok wydania: 2013 

 

 

A jeśli chodzi o porównanie nie che porównywać chce jakiś tytuł książki którą można kupić  i jest ona tylko o tropieniu, chodzi szczególnie o tropienie. Mam upatrzoną fajną książkę tylko niestety jest ona tylko na amazonie a jakoś nigdy tam nie kupowałem i nie za bardzo chce zaczynać, wolę gdy jest coś dostępne w Polsce. Znasz może Uxmal jakąś książkę która jest o tropieniu? 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Maciejj napisał:

Chodzi o to. Czy w tym zbiorze jest faktycznie ta książka.

 

Mój pies. Poradnik 

praca zbiorowa

  • Wydawnictwo: Multico
  • Rok wydania: 2013 

A jeśli chodzi o porównanie nie che porównywać chce jakiś tytuł książki którą można kupić  i jest ona tylko o tropieniu, chodzi szczególnie o tropienie. Mam upatrzoną fajną książkę tylko niestety jest ona tylko na amazonie a jakoś nigdy tam nie kupowałem i nie za bardzo chce zaczynać, wolę gdy jest coś dostępne w Polsce. Znasz może Uxmal jakąś książkę która jest o tropieniu?

O tropieniu znam tylko tę B.Grórego. Mojego psa nie widziałam. Zaczynam dopiero rozglądać się co z moim psiakiem robić dalej.Raczej zabawowo.Wolę coś naturalnego żeby z psiaka tańczącego psa na linie nie robić.

Ale jeśli chciałbyś czegoś poczytać i ewentualnie wybrać co dalej to mogę polecić:

- "Nosem psa" nie jest to książka o tropieniu ale o węchu ,nosie itp itd. .

- Pogrzebałam w psich sklepach dla myśliwych i jest np taka.

https://psiapasja.pl/pl/p/JAK-WYCHOWAC-I-WYSZKOLIC-PSA-Jerzy-Wozniak/898

Jest też ciekawa grupa na fb https://www.facebook.com/groups/tropienie/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo ci dziękuje Uxmal. dziękuje ci za podesłanie tych 2 tytułów zapewne kupie oba. Ale chodzi o to że ja pojęcia trochę o tropieniu mam mój pies świetnie tropi jak na razie na moich śladach już próbowałem około 150 m pójść i po tym czasie pięknie tropił do mnie. Bardzo podstawowym lecz zarazem najlepszym z dostępnych książek w których piszę o tropieniu jest kilka wydań Amatorskiego szkolenia psów. Akurat o tropieniu jest tam bardzo fajnie napisane nie ma żadnego przymusu jest to potępiane przez Śp. Antoniego Brzeziche. I dzięki tej książce trochę się nauczyłem o tropieniu, kiedyś jeszcze w mojej Bibliotece znalazłem kilka książek na temat tresury myśliwskiej lecz, jednak nie było tak o tropieniu potrzebnego do tropienia ludzi, tylko rannych czy zdrowych zwierząt. Uxmal a ty masz Nowoczesne szkolenie psów tropiących?  A o tą książkę mój pies to jest to https://psiapasja.pl/pl/p/MOJ-PIES/900  

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...