Jump to content
Dogomania

NANA/Dropiata już też we wspaniałym DS !! sunia u mnie w DT .Czarna u koleżanki. BALBINKA W DS .


Poker

Recommended Posts

U nas wszystko dobrze . Nana jest świetna.  Codziennie po spacerze w parku , ze 2 razy, ma porcję szaleństw na ogródku z piłką ,sadzi chyba 2 metrowe susy. Gdy wchodzimy po spacerze na posesję , to już czeka,żeby ja odpiąć i goni na ogródek. Żałuję ,że nie możemy jej zostawić. Ona potrzebuje młodych ludzi, którzy porządnie ją zmęczą, myślę ,że nadawałby się do psich sportów przynajmniej zabawowo.

Jest posłuszna, łatwo się uczy komend. Na szczęście już nie siusia pod siebie i nie czołga się. Pozostało jej wywalanie się kołami do góry i obłędne lizanie.Z tym ostatnim jest trochę lepiej.

Jutro będę dzwonić w sprawie sterylki.

U Balbinki jutro mija tydzień od sterylki. Zniosła bardzo dobrze. Spryciula pod nieobecność pańci rozwiązała jeden troczek i wyskoczyła z ubranka. Trochę rozlizała rany po przepuklinach i koleżanka poszła z nią do weta na wszelki wypadek. Ma mieć szwy jeszcze przez tydzień.

\1334975313_Balbinka14.jpg.50b81396a40df2cc8d665a779eb8f27a.jpg

Zrobiłam jej dziś ogłoszenie , mam nadzieję ,że zgłosi się po nią właściwa osoba.

https://www.olx.pl/oferta/balbinka-czarne-tez-moze-byc-kochane-CID103-IDyhBLe.html

Balbinka 13.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

Ojjjj, kciuki swędzą :) 

Możesz się podrapać. Pani przysłała SMS. ,że rezygnuje z adopcji. Podejrzewam ,że z powodu procedur, bo pierwsze pytanie

jakie zadała , to czy obowiązują procedury adopcyjne. Widocznie ma coś do ukrycia.

Balbinka ma 8 pobrań nr telefonu. Czekamy,

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Poker napisał:

Możesz się podrapać. Pani przysłała SMS. ,że rezygnuje z adopcji. Podejrzewam ,że z powodu procedur, bo pierwsze pytanie

jakie zadała , to czy obowiązują procedury adopcyjne. Widocznie ma coś do ukrycia.

Balbinka ma 8 pobrań nr telefonu. Czekamy,

Ooooo, gupie te człowieki czasem som :( 

Jak bez procedury szuka, to z pewnością coś knuje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Dusia-Duszka napisał:

Ooooo, gupie te człowieki czasem som :( 

Jak bez procedury szuka, to z pewnością coś knuje. 

Niekoniecznie. Ludzie boją się, że przyjdzie Obca i będzie im w garnki zaglądać. Wypytywać i oceniać. Ale jak są nieufni i podejrzliwi, to lepiej im psa nie dawać. Też bez pa bym psa nie dała, bo może coś jest na rzeczy ;). Też jestem nieufna i podejrzliwa :P. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...