Jump to content
Dogomania

NANA/Dropiata już też we wspaniałym DS !! sunia u mnie w DT .Czarna u koleżanki. BALBINKA W DS .


Poker

Recommended Posts

Wczoraj  do Nany przyjechała chętna na nią pani z przemiłym szkockim retriverem Pablo. Spotkaliśmy się w parku. Nana  w pierwszym momencie wystraszyła się i zaszczekała ,ale Pablo ją zlekceważył , więc dała spokój. Spacerowaliśmy ok. godziny bez żadnych problemów.

Cała rodzina pani jest zdecydowana na adopcję Nany. Ja mam poczucie ,że to jest TEN dom w 100 %. Oboje państwo są lekarzami , syn studiuje.

Pablo jest bardzo zadbany , codziennie  jest wieziony na łąki  ,żeby mógł się wybiegać. Wraca umorusany , bo wiadomo ,że ta rasa kocha wodę.  Nana więc też będzie mu towarzyszyć.

Pani o wszystko wypytała szczegółowo. Przywiozła też kocyk ,żeby Nana zabrała zapach.  Opowiadała ,że od dawna marzyła o suni ,ale panowie nie chcieli . Nana spodobała się im i są na TAK.

Dziś  rozmawiałam z  panią. Kupiła szelki i wyrobiła adresatkę.

 Jesteśmy umówieni jutro o 12 w DS.  Wspólnie pojedziemy na łąkę i tam zostawimy Nanę ,żeby była  zajęta nowymi zapachami.

A my się wcale nie cieszymy. :(

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

 

A my się wcale nie cieszymy. :(

I serc Wam pęka i krwawi po raz kolejny.

Wiem ,że to żadne pocieszenie...ale jak tak sobie wspomnisz ile psiaków dzięki Wam zmieniło swój podły los to powinnaś być z siebie i TZ dumna Poker. Robicie coś wspaniałego dla tych biednych zwierzaków.

Link to comment
Share on other sites

Nanusia już w DS od godz. 14. Kochana sunieczka spisała się bardzo dobrze.  Domek jak marzenie , lepiej trafić nie mogła.  Państwo zachwyceni nią. Mają świetne podejście do psów. Ich Pablo to oczko w głowie , ale bardzo mądrze kochany. Członek rodziny pełną mordką. Pani  już zakochana w Nanie po uszy. Miała łzy w oczach , mówiąc że wreszcie spełnia się jej marzenie o suni.

Okazuje się ,że pani śledziła Nanę w ogłoszeniu co najmniej od miesiąca i dziwiła się ,że nikt jej nie chce. Ona chciała ją od razu ,ale musiała popracować nad mężem.

Pablo na powitanie zaczął wąchać Nanę ,ale ona burknęła, więc natychmiast odpuścił. Zgodnie sępili o smaczki. Pablo zaanektował  od razu  piłeczkę Nany przywiezioną od nas i ją pogryzł .Pani się śmiała ,że musi zrobić zapas piłeczek.

Jak zwykle poszliśmy na wspólny spacer i potem zniknęliśmy. Serca nam pękały.

Mąż w drodze powrotnej przyznał się ,że nie mógł spać w nocy.

Dzwoniłam po kilku godzinach. Pani opowiedziała ,że Nana po naszym zniknięciu przez chwilę była zaniepokojona , ale spacer odwrócił jej uwagę. Po powrocie do domu przez pół godziny piszczała pod drzwiami. Na szczęście zjadła ładnie kolację i zmęczona emocjami usnęła obok Pablo. Widać ,że pies daje jej poczucie bezpieczeństwa.

Państwo są nią  zachwyceni  czemu my się wcale nie dziwimy.

 A nam w domu bez niej smutno i pusto. pociesza nas myśl ,że ma najlepszy domek , na pewno lepszy niż. nasz.

1039289737_NanawDS(7).jpg.baf1947f36f91b5a74a52020d3b6c615.jpg567664_NanawDS(8).jpg.69b76c3df218e9b4210f9df8c2ef5e6b.jpg

440237315_NanawDS(10).jpg.7d973911484692f8e79f87d1d133268b.jpg

  • Like 2
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Poker, wybacz, że nie o Nanie, tylko o Pablo - z jakiej hodowli jest ten pies? Tollerów nie ma zbyt dużo w Polsce, a zrównoważonych wśród tych, które są, też nie tak wiele. Czasem ktoś pyta o tollera, warto wiedzieć, gdzie kierować.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za obecność i słowa uznania. Ja wciąż mam poczucie ,że robimy niewiele dla psich nieszczęść.

Sowo, Pablo na pewno jest z hodowli , bo pytałam. Dopytam właścicieli z jakiej.

Pablo jest niezwykle łagodny,  mimo że niekastrowany. Jest tez mądrze prowadzony.

Oczywiście dzwoniłam dziś do pańci Nany .jest lepiej niż można by się spodziewać. Noc przespała pod stolikiem w salonie , po g. 5 wpakowała się do łóżka.  Wyraźnie faworyzuje pańcię, która jest z tego powodu przeszczęśliwa.  Ja też jestem szczęśliwa , bo to jedna z lepszych adopcji.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tollery powinny być radośnie zrównoważone, ale tyle świetnych ras już udało się zepsuć hodowlą na modny akurat wygląd...  Obok mnie mieszka toller atakujący wszystkich przechodniów, psy i suki także, bez wyjątku. Wspaniale, że Pablo dobrze przyjął Nanę -  to na pewno ułatwia jej wpasowanie się w nowy dom.

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Sowa napisał:

Tollery powinny być radośnie zrównoważone, ale tyle świetnych ras już udało się zepsuć hodowlą na modny akurat wygląd...  Obok mnie mieszka toller atakujący wszystkich przechodniów, psy i suki także, bez wyjątku. Wspaniale, że Pablo dobrze przyjął Nanę -  to na pewno ułatwia jej wpasowanie się w nowy dom.

I taki Pablo jest , radosny jak szczeniak ,ale bardzo karny. Super pies. I faktycznie daje Nanie poczucie bezpieczeństwa, jak starszy brat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...