Jump to content
Dogomania

NANA/Dropiata już też we wspaniałym DS !! sunia u mnie w DT .Czarna u koleżanki. BALBINKA W DS .


Poker

Recommended Posts

4 godziny temu, Ewa Marta napisał:

 

Problem ma Poker, bo to taka huśtawka emocjonalna... sunia adoptoweana, a za chwilę nie:( Współczuję.

Dokładnie. Ja juz od kilku dni byłam spięta i przeżywałam, mąż też. Huśtawka emocjonalna nie jest dobra dla zdrowia. Ale cóż, nikt nas nie zmusza do bycia DT.

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ale zwrot akcji, nie spodziewałam się. Dobrze, że nie rozpaczacie z tego powodu :)

Jasne ,że nie rozpaczamy ,a tym bardziej nieświadoma sytuacji Nana. I to jest najważniejsze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2019 o 15:04, Poker napisał:

Dokładnie. Ja juz od kilku dni byłam spięta i przeżywałam, mąż też. Huśtawka emocjonalna nie jest dobra dla zdrowia. Ale cóż, nikt nas nie zmusza do bycia DT.

Jasne ,że nie rozpaczamy ,a tym bardziej nieświadoma sytuacji Nana. I to jest najważniejsze.

oj, huśtawka emocjonalna nie służy zdrowiu, wiem to i ja z własnego doświadczenia...zawsze odchorowuję adopcje, ale szczęście psiaków ważniejsze przecież.

A Nana - no cóż, gdyby była świadoma, pewnie ostro by się sprzeciwiała jakiejkolwiek adopcji, ona u Was czuje się bezpieczna i szczęśliwa

Link to comment
Share on other sites

Lepiej ,że Pan zrezygnował przed adopcją a nie po.

Ja kiedyś wyadoptowałam psiaka młodemu małżeństwu. Dawno nie widziałam takiej radości ze strony mężczyzny. 

Całe życie marzył o takim psiaku, nawet imię było idealne bo zawsze chciał Dżekiego.

Dom wydawał się idealny. Pani niepracująca, Pan pisał doktorat, marzył o spacerach wspólnym bieganiun itp.

Żona nie zgadzała się na dzieci więc pustkę miał wypełnić Dżeki. Po czterech dniach Pani zadzwoniła ,że mamy zabrać Dżekiego  bo jednak posiadanie psa ją przerasta.Psiak nie sprawiał problemów, sam fakt obecności psa, wychodzenia pod nieobecność męża na spacer przerósł Panią.Na szczęście szybko znalazłam dt i pojechałam po Dżekiego.

W życiu nie zapomnę pełnych łez oczu tego Pana. Kiedy weszłam i powiedziałam , że zabieram psiaka Pani zadała mi dziwne pytanie :" To taka jest decyzja?" Odpowiedziałam zimno:" To jest Pani decyzja , nie moja".

Wtedy przybity Mąż :powiedział : "Tak to jest Twoja decyzja !" Zabrałam psa i wyszłam, było mi strasznie żal tego Pana.

Dżeki nazywa się teraz Floki, szybko znalazł kochąjącą rodzinę. Pan musiał zrezygnować najpierw z marzenia o dziecku a potem z marzenia o psie. Smutne:( Dzwonił przez jakiś czas , pytał jak Dżeki, mówił ,że tęskni za nim.

Link to comment
Share on other sites

Różne zdarzają się historie. Wyobrażam sobie jaka  jest pani zła na męża. Jak mówiła ,że myślą o dziecku , to milczał. Być może też go maluch przerośnie. Ludzie nie rozmawiają o wielu sprawach przed ślubem ,a potem przychodzą rozczarowania i rozwód gotowy.

Dziwię się , że nie ma telefonów o Nanę. Taka śliczna i kochana sunia. Jej jest u nas dobrze ,aż za bardzo korzenie zapuściła.

Ostatnio ujawniła zapędy ogrodnika. Z wielkim zapałem kopała doły w trawniku. Przednie łapki wyrzucały fontannę ziemi między tylnymi łapkami z doopką w górze. Była umorusana jak nieziemskie stworzenie. Na szczęście nie trzeba było jej kąpać. Ona ma śliską sierść i wystarczyło ją przetrzeć suchym ręcznikiem.

Małych dzieci się boi. Kryła się dziś przed 16. miesięczną wnusią, ale nie warczała .

Całkowicie zaanektowała kanapę , pakuje się też rano do naszego łóżka i tuli się na dzień dobry.  Budzi mnie tupaniem jak koń po panelach.

1633339327_Nana(3).JPG.8bb28f6733ac56500388e82b11464543.JPG

1719487900_Nana(4).JPG.38888d8da7869c71ad4c94a94f3f7d85.JPG

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:


Poker, nie ma zapytań, bo Nana na olx jest niewidoczna - spadła na 26. stronę na Wrocławskim olx. 

W jaki sposób to widzisz? w takim razie wykupię jej coś. Tylko co? Odświeżanie czy wyróżnienia? Zupełnie nie czuję jak to działa.

Przydałyby się ogłoszenia jeszcze na innych portalach? Może jakaś dobra duszyczka pomóc ?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, ewu napisał:

Lepiej ,że Pan zrezygnował przed adopcją a nie po.

Ja kiedyś wyadoptowałam psiaka młodemu małżeństwu. Dawno nie widziałam takiej radości ze strony mężczyzny. 

Całe życie marzył o takim psiaku, nawet imię było idealne bo zawsze chciał Dżekiego.

Dom wydawał się idealny. Pani niepracująca, Pan pisał doktorat, marzył o spacerach wspólnym bieganiun itp.

Żona nie zgadzała się na dzieci więc pustkę miał wypełnić Dżeki. Po czterech dniach Pani zadzwoniła ,że mamy zabrać Dżekiego  bo jednak posiadanie psa ją przerasta.Psiak nie sprawiał problemów, sam fakt obecności psa, wychodzenia pod nieobecność męża na spacer przerósł Panią.Na szczęście szybko znalazłam dt i pojechałam po Dżekiego.

W życiu nie zapomnę pełnych łez oczu tego Pana. Kiedy weszłam i powiedziałam , że zabieram psiaka Pani zadała mi dziwne pytanie :" To taka jest decyzja?" Odpowiedziałam zimno:" To jest Pani decyzja , nie moja".

Wtedy przybity Mąż :powiedział : "Tak to jest Twoja decyzja !" Zabrałam psa i wyszłam, było mi strasznie żal tego Pana.

Dżeki nazywa się teraz Floki, szybko znalazł kochąjącą rodzinę. Pan musiał zrezygnować najpierw z marzenia o dziecku a potem z marzenia o psie. Smutne:( Dzwonił przez jakiś czas , pytał jak Dżeki, mówił ,że tęskni za nim.

I pomyslec ze taki wspanialy czlowiek sie marnuje z osoba bez serca ktora w dodatku ma pelno czasu bo nie pracuje

:( takie moje przemyslenie

 

Poker najlepiej wyroznij olx na m-c to ok 17 zl. Bez wyrozniania ogloszenie bedzie faktycznie niewidoczne. Inne portale za bardzo nie maja sensu. Lepiej dorobic olx na jakie pobliskie miasta

 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, kiyoshi napisał:

I pomyslec ze taki wspanialy czlowiek sie marnuje z osoba bez serca ktora w dodatku ma pelno czasu bo nie pracuje

:( takie moje przemyslenie

 

Poker najlepiej wyroznij olx na m-c to ok 17 zl. Bez wyrozniania ogloszenie bedzie faktycznie niewidoczne. Inne portale za bardzo nie maja sensu. Lepiej dorobic olx na jakie pobliskie miasta

 

Też tak myślałam. Strasznie mi było żal tego Pana. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

W jaki sposób to widzisz? w takim razie wykupię jej coś. Tylko co? Odświeżanie czy wyróżnienia? Zupełnie nie czuję jak to działa.

Przydałyby się ogłoszenia jeszcze na innych portalach? Może jakaś dobra duszyczka pomóc ?

W sposób mechaniczny :) Czasem przeglądam OLX - to mi czasem pomaga w szukaniu "chwytliwych" tytułów i czy moje ogłoszenia są widoczne wokół wielu innych (czy np. nie powinnam zmienić tytułu albo zdjęcia głównego). Ogłoszenie Nany znałam, więc pamiętałam jego dat ę(wyświetla się w ogłoszeniu) - i na podstawie dat, przeskakiwałam kolejne strony. I wczoraj Nana była na 26. stronie, we Wrocławiu bardzo szybko powstają nowe strony, kolejne ogłoszenia... więc dzisiaj pewnie będzie na około 28mej...
Wykupienie wyróżnienia faktycznie może być pomocne - albo chociaż odświeżanie. Z odświeżania (czyli ogłoszenie ciągle jest na pierwszych stronach) też są widoczne efekty.

Z innych portali odzew jest niemal zerowy.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

W jaki sposób to widzisz? w takim razie wykupię jej coś. Tylko co? Odświeżanie czy wyróżnienia? Zupełnie nie czuję jak to działa.

Przydałyby się ogłoszenia jeszcze na innych portalach? Może jakaś dobra duszyczka pomóc ?

Nie warto robić gdzie indziej bo OLX ma największą oglądalność tylko trzeba ogłoszenie wyróżnić na miesiąc około 18zł to kosztuje i wtedy będzie widoczne  i nie zgubi się na tylu stronach z innymi psiakami.

Jak po tygodniu nie będzie odzewu można zrobić jej na inne miasta

Chyba ,że już teraz gdzieś jej zrobić?.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2019 o 13:15, Poker napisał:

Dzięki za podpowiedź. Zaraz wyróżnię na Wrocław.

Nana ma dużą oglądalność, sporo obserwujących i pobrań telefonu. I cisza.

Poker jak możesz to wstaw link do ogłoszenia.Dzisiaj wieczorem będę rozmawiać z Panią ze Świdnicy,więc  kopałam po wątku w poszukiwaniu info o Nanie i zdjęć i się nie doszukałam.Chciałam być trochę przygotowana proponując ją w miejsce Kolii,a nic praktycznie nie wiem....

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

W takim razie czekam . dzięki

Podesłałam p.Magdzie ogłoszenie Nany ale mi odpisała,że choć jest faktycznie ładną,o ciekawej urodzie sunią,to jednak ma w głowie Kolii i będzie szukać podobnej do niej suni. Przykro mi Poker,że nic z tego nie wyszło, ale czasami tak ludzie mają,że chcą psiaka jakiego sobie właśnie uwidzieli.

Wyróżnij koniecznie to olx bo widzę,że jest bardzo mało wyświetleń.Nana jest bardzo ładną sunią,ma super zdjęcia i teraz trzeba zadbać o to, aby ogłoszenie było na górze, a nie gdzieś na szarym końcu...

Link to comment
Share on other sites

Poker mam nadzieje, że się nie pogniewasz. Podczytuje watek...w podzięce za to ile pomagasz "moim" psiakom, zrobiłam jeszcze jeden olx dla nany i wyróżniłam na miesiąc. Nie martw się- nic nie usuną, tekst zmodyfikowałam, zdjęcia przycięłam. Trzymam kciuki

https://www.olx.pl/oferta/nana-8-kg-pieknie-umaszczona-2-letnia-sunia-szuka-domu-CID103-IDz4e6m.html

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Poker napisał:

kiyoshi , jakbym mogła się pogniewać.  Bardzo dziękuję.Chętnie zwrócę kasę za wyróżnienie. Podaj nr konta. Masz tylu podopiecznych ,

że każdy grosz Ci się przyda.

absolutnie nie trzeba. Myśle, że Nana znajdzie wkrótce dom to wyróznienie podmienie na swojego bezdomniaka;) mogłabym zrobić jeszcze na jakieś miasto jak chcesz, tylko za bardzo nie wiem...jakie?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2019 o 09:21, kiyoshi napisał:

I pomyslec ze taki wspanialy czlowiek sie marnuje z osoba bez serca ktora w dodatku ma pelno czasu bo nie pracuje

:( takie moje przemyslenie

 

Mam podobne przemyślenia, czasem takie wstrętne leniwe baby bez serca potrafią "upolować" fajnych facetów, cóż............

Może Pan kiedyś przejrzy na oczy

Link to comment
Share on other sites

Dziś był bardzo sensowny, kulturalny  telefon z Wrocławia. Para ok. 58 lat, syn 23 i seniorka 86 l. Zawsze mieli psy. Obecnie mają retriwera szkockiego. Pani bardzo chce od zawsze sunię no i Nana wpadła jej w oko. Pies jest bardzo łagodny .Nie pytałam czy kastrowany ,ale w sumie nie ma to znaczenia. Jesteśmy umówione na spacer z psami u nas w parku na piątek. Pani już nie może się doczekać. Chętni mieszkają w domu z ogródlkem co dla Nany z czego bardzo się cieszę. Starsza pani jest cały czas w domu i się cieszy ,że będzie miała psa do głaskania.

Mam przeczucie ,że to TEN dom, tylko żeby psiaki się dogadały.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...