Jump to content
Dogomania

Jack russel terrier sika w domu


Bolek1405

Recommended Posts

Witam wszystkich  mam owy problem ze swoja  3 letnia suczka jack russel terrier .suczka nie moze wytrzymac 8 godz w nocy zeby nie nasiusiac.ma swoj pokoj w ktory spi i potrafi o 4 rano szczekac i budzic wszystkich oczywiscie odrazu lece zeby ja puscic za potrzeba ale prawie zawsze jest juz za pozno nasika czasem na mate ktora jej zostawiam a czasem na łóżko na ktorym spi.wyjdziemy na dwór zalatwi sie jeszcze raz ale juz spac nie pojdzie bedzie szczekac lazic i jest po spaniu.jest to bardzo uciazliwe raz ze smród a 2 to ze nie idzie spac.oczywiscie zadarza sie ze przespi do 6  ale nasikane bedzie na 100 proc. Dodam ze wychodze z nia o 22 ostatni raz liczac ze wytrzyma chociaz do 6 rano.juz próbuje wszystkiego i karcic i nie zawracac uwagi ale niewiele to pomaga.bywa i tak ze pomimo niskiej temp jaka teraz mamy nie chce isc do domu tylko chce spac w budzie ktora ma na podwórku.

Link to comment
Share on other sites

Ale jak to nie zrobił? Odmówił czy jak? Przecież to odpłatne badanie, łaski jakiejś nie robi. Szczególnie mocz ważne żeby zbadać. Mój jak popuszczał raz, to właśnie przez zapalenie pęcherza. A drugi raz, to poprzestawiałam mu spacery, a on miał swoje przyzwyczajenia i skończyło się na zasikanych panelach... Ja ostatni spacer kończę o 22, a rano wychodzę o 8.00 i pies nie ma problemu tyle wytrzymać. Wstaje na spokojnie bez szczekania czeka pod drzwiami aż ja się ogarnę.

Link to comment
Share on other sites

Poprostu zniechecil mnie zbijajac z tropu w inna stronę.problem tez jest w tym ze ona obudzi sie o 3 w nocy i szczeka az do niej ktos przyjdzie i ja wypusci na podwórko.poprostu wyspi sie i szczeka a jak proboje ja przetrzymac i nie reagowac na nią to nasika gdzie popadnie i dalej ujada az wszyscy na nogi wstana.co do tych wynikow ona tak ma od maleńkości wiec to mozliwe ze 3 lata ma problem z pęcherzem?bywaly noce ze przesypiala i nie nasikala ale to sporadycznie.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam staruszkę ponad 13-letnią i ona wytrzymuje w nocy od 23 do 9 rano aż sama się dziwię. Więc twoja prawdopodobnie ma coś z pęcherzem albo nerkami, wet powinien zrobić porządne badania moczu, krwi i ew. USG bo 3-letni pies normalnie powinien wytrzymywać ok. 8 godzin. Zmień weta jak temu się nie chce leczyć, po co został wetem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...