Jump to content
Dogomania

Potrzebna pomoc ;(


Recommended Posts

Strona dotyczącą pomocy

Witam wszystkich.... wypadało by się przedstawić - jednak nawet nie wiem jak bo nie mam imienia, nikt mnie nie woła i nie wiem jak reagować.
Jedyne co mogę to opisać swoją sytuację.
A mianowicie, aktualnie jestem w województwie podlaskim, mam może 2-3 lata, jestem dziewczynką.
Przybłąkałam się do najbliższego domu - gdy zostałam najprawdopodobniej wyrzucona z samochodu...
Próbowałam szukać tropu jednak bezskutecznie, mój były Pan się mnie pozbył bo widocznie mu się znudziłam.

Zdjęcie

W domu w którym obecnie jestem nie ma niczego co potrzebuje tak radosny i żywiołowy psiak jak ja... począwszy od smyczy a kończywszy na karmie.
Mój obecny właściciel nie był przygotowany na to że będę nowym członkiem rodziny.
Karmi mnie tym czym ma, uszykował dla mnie nawet nowy kojec...

Zdjęcie

Jednak potrzebuję wszystkiego: smyczy, obroży, legowiska, zabawki, szczepień, odrobaczenia, przysmaczków...
Mój nowy człowiek nie chce oddawać mnie do Schroniska bo ten rejon Polski podlega pod Radysy!!!!!

Zdjęcie

Nie oczekuję tylko pieniędzy ale i rzeczy które nadmieniłam wyżej - wszystko przyjmę.
Proszę Was o to żeby nie oddali mnie do Radys !!!

Pozdrawiam wszystkich "Niczyja"

 

Link to comment
Share on other sites

Czy sunia zostanie u tego człowieka? czy sunia będzie mieszkać w kojcu bez dostępu do domu?  W kojcu nie jest potrzebne legowisko tylko porządna buda wyścielona słomą. A co w mrozy , które na wschodzie potrafią być bardzo silne..

 Jeżeli człowiek , który się zaopiekował sunią ma trudną sytuację , to może lepiej zrobić dla niej ogłoszenia i poszukać odpowiedniego domu.

W jakiej miejscowości albo w pobliżu jakiej większej miejscowości przebywa sunia ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...