Jump to content
Dogomania

Duszek.


jaguska

Recommended Posts

1 minutę temu, elik napisał:

No i bardzo że dobrze :) Najlepiej jest przespać stresssss :)

Dzięki Bogu jest dziewiąta, co ja będę w nocy robić ;), ale fakt, mam jaśniej w głowie, chociaż ścisk w środku nadal siedzi.

Dziękuję z całego serca wszystkim trzymającym kciuki i ślącym dobre myśli Duszkowi. Nawet nie wiecie jak bardzo pomogliście mi przetrwać dzisiejszy dzień.

 b42d5935006f6675cd9961171300b7db.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oważyłam się i zadzwoniłam.

Dusio żyje, ma się lepiej, oddycha nieźle tym płuckiem, na razie wszystko się trzyma w środku, to szycie. Po południu wetka go przywiezie. Teraz muszę psi kamper przygotować, taki kennel tylko jak wielki transporter, zmieści mu się i kuweta i dywanik i miseczki, żeby mu nie przyszło do głowy wskakiwać na wysokości. Można się chyba tak bardzo ostrożnie cieszyć, jak myślicie?

43d7a96ee94b29dffde0895a8755eac1.gif

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ufff 

Duszek to szczęśliwe imię :)  w dużej klacie nie stanie mu się krzywda, ograniczenie ruchów też będzie sprzyjać gojeniu. Moja wetka po zabiegach to mówi że 3xC - cicho, ciemno, ciepło :)  nie wiem jak z ciepłem - bo mi się każde wygrzebywalo jak skrupulatnie pozawijalam i układałam w legowisku :)  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Bębenek napisał:

Ufff 

Duszek to szczęśliwe imię :)  w dużej klacie nie stanie mu się krzywda, ograniczenie ruchów też będzie sprzyjać gojeniu. Moja wetka po zabiegach to mówi że 3xC - cicho, ciemno, ciepło :)  nie wiem jak z ciepłem - bo mi się każde wygrzebywalo jak skrupulatnie pozawijalam i układałam w legowisku :)  

Z ciepłem ok, w łazience jest ogrzewanie podłogowe, wszystkie koty lubią łazienkę ;), tym bardziej że przed oknem łazienki, na rokitniku jest karmnik :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Adasiowa napisał:

Witajcie serdecznie :)

Dołączam do grona trzymających kciuki za powodzenie operacji Duszka. Bardzo dziękuję Jagusi za utworzenie bazarku, wczoraj wpłaciłam drobną kwotę na podane konto.

Pozdrawiam cieplutko, Ania

 

Witaj Aniu na Dogomanii 3f699c2bb1b3741915028b8ed7b8863c.gif

Serdecznie dziękuję za wsparcie, paczka poleci jutro. Jestem bardzo ciekawa jak ocenisz Pułapkę. 

Zaglądnij czasem tu do nas bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Duszek w domu, szczęśliwy. W lepszej kondycji niż przed operacją, ale wiadomo na razie na lekach. Jutro na 10 jedziemy na zascyki. Spójrzcie jaki zadowolony. Teraz na spokojnie mogę zająć się bazarkami :) Kosztów jeszcze nie znam bo nie było decydenta w lecznicy, jutro będę wiedziała.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Adasiowa napisał:

wczoraj wpłaciłam drobną kwotę na podane konto.

No i sprawa się sypła :)

Na wątkach bazarkowych napisałam

Cytat

19.11. na konto bazarkowe wpłynęła kwota 70,00 zł chyba od Adasiowa (ale nie na pewno). Niestety nie podano czy jest to wpłata z Bazarku I, czy z Bazarku II.

Mam sprawcę :) Z którego bazarku była to kwota?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cudownie ,że dobre wieści.Oby tak dalej. Kocik żyje i to najważniejsze.Jagusko, odetchnij.

Za ciepło po operacji też nie może być . Pewnie wetka cos powie ,ale myślę ,że dobrze by było go karmić małymi porcjami częściej ,żeby żołądek nie unosił przepony.

Adasiowa, fajnie ,że nowa wielbicielka futrzaków pojawiła się na dogomanii. Bardzo się przyda nowa krew.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Adasiowa napisał:

Przepraszam najmocniej, że nie dotarłam z informacją do wątku bazarkowego.... dopiero się tutaj zadomawiam, więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. 

Nie ma za co :) Moje posty to bardziej zabawa niż uwagi :) Witaj i czuj się, jak u siebie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...