Jump to content
Dogomania

Duszek.


jaguska

Recommended Posts

  • 1 month later...

Dusio ma się dobrze :),  już skumał że kolana są do wskakiwania, a i w umywalce można się pobawić. Już wie że koty potrafią skakać :) Jest przemiziasty, tak strasznie pragnie bliskości człowieka. Niestety nie udało mi się go zintegrować z resztą stada, nadal próbuję, Duszek ciągle mieszka w łazience, a domku jak nie widać tak nie widać.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, jaguska napisał:

Dusio ma się dobrze :),  już skumał że kolana są do wskakiwania, a i w umywalce można się pobawić. Już wie że koty potrafią skakać :) Jest przemiziasty, tak strasznie pragnie bliskości człowieka. Niestety nie udało mi się go zintegrować z resztą stada, nadal próbuję, Duszek ciągle mieszka w łazience, a domku jak nie widać tak nie widać.

Super wieści, choć nie do końca. Które chce zjeść które? Rezydenci Duszka, czy Duszek rezydentów?

Daj link do ogłoszenia to wyróżnię i zrobię mu ogłoszenie na moim OLX.

Link to comment
Share on other sites

Elu, rezydenci nie akceptują Duszka. Dusio nie ma ogłoszeń, domku szukają: wetka i poprzednia opiekunka tu w okolicy, żeby go mieć pod kontrolą, no i domek tylko niewychodzący. A ja się jeszcze nie poddałam, choć z wielką chęcią widziałabym na dokoceniu, ale jako drugi albo trzeci kot a nie jedenasty ;)

Zdecydowałyśmy z Olenką że pieniążki (94,00) z jej bazarku, które wpłaciła dla Duszka przekazujemy Ralfikowi, bidusiowi dla którego każdy grosz się teraz liczy :(  

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Tyś(ka) napisał:

jagusko, uśmiechnę się jednak o zdjęcia - zrobię olxa w okolicy, pododaję na fejsbukowe grupy :) Mocno ujął mnie Duszek.

Przeczytałam odpowiedź jaguski, lecz zajęłam rozsyłaniem nr-u konta Fado, bo to pilne, ale miałam to samo odpowiedzieć. Ogłaszać nie zawadzi. Przecież to Ty jagusko zdecydujesz o adopcji. Jeśli nie zechcesz, to Duszek pozostanie u Ciebie. Ale może akurat trafi się dom, który w pełni, w 100% zaakceptujesz. Wiadomo, że bez wizyty PA nie oddasz Duszka nikomu. Gdy będziesz miała jakiekolwiek wątpliwości Duszek nie zmieni lokum :)

Daj mu szansę :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, jaguska napisał:

Może to jest jakiś pomysł na rozszerzenie szukania domu. W weekend porobię foty Tysiu. 

Duszek tak bardzo lgnie do człowieka, tak się przytula, chwyta łapkami, liże. Bardzo chce mieć swojego człowieka do głaskania.  

Przesłodkie kociątko. Ja marzę o kotku, ale mam za dużo psdiaków w mieszkaniu. Od czasu do czasu mam jakiegoś kociaka na DT, ale chciałabym na stałe.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2019‎-‎02‎-‎28 o 12:09, jaguska napisał:

Elu, rezydenci nie akceptują Duszka. Dusio nie ma ogłoszeń, domku szukają: wetka i poprzednia opiekunka tu w okolicy, żeby go mieć pod kontrolą, no i domek tylko niewychodzący. A ja się jeszcze nie poddałam, choć z wielką chęcią widziałabym na dokoceniu, ale jako drugi albo trzeci kot a nie jedenasty ;)

Zdecydowałyśmy z Olenką że pieniążki (94,00) z jej bazarku, które wpłaciła dla Duszka przekazujemy Ralfikowi, bidusiowi dla którego każdy grosz się teraz liczy :(  

bardzo dziękujemy w imieniu Ralfika. Dorcia potwierdzi wplate.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...