Jump to content
Dogomania

Duszek.


jaguska

Recommended Posts

49 minut temu, elik napisał:

Czy ten podajnik to jakiś przyrząd do ułatywienia iniekcji?

Nie nie Elu, na zastrzyki jeździmy do wetki, ja za wrażliwa jestem.

To jest do dopyszcznego podawania, zawsze miałam z tym problemy i łapy podrapane do krwi, a tu cyk i gotowe. Tak podaję mu zawiesinę przeciwbólową. A może to Duszek taki grzeczny i łagodny? Moje łotry są okropne i rozpuszczone.

Link to comment
Share on other sites

Z bazarku Nadziejki tu trafiłam :)

Wielki szacunek dla lekarzy, którzy podjęli się tak trudnej operacji i tak dobrze ją przeprowadzili.

Szacunek dla wszystkich, którzy do operacji maleństwa doprowadzili.

A Tobie jaguska i Twojemu Połówkowi należy się królewska korona, nie tylko za Duszka ale za całokształt :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Poker napisał:

Dusio wypoczywa, nabiera sił. Kochany kiciek.

koszt operacji niewiarygodnie niski.

 

Powiem Ci Pokerku że ja też myślałam że będzie większy rachunek, a jeszcze karmicielka przeleciała ze skarbonką po znajomych i fajnie się zrobiło bo tylko 250 :), ale z drugiej strony, jakby na prowincji brali stawki wrocławskie czy warszawskie to kto by leczył zwierzaki? 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Olena84 napisał:

Kwota duża, ale mogłby być gorzej, damy rade

Olenko, myślę że na taką operację jaką przeszedł Duszek to nie jest wielka kwota, jak czytałam na psich wątkach ile kosztują operacje w dużych miastach to mi włosy dęba stawały i bałam się że będę musiała bazarkować do Wielkanocy żeby to zebrać, a tu taka miła niespodzianka. Ja wiem że kot jest mniejszy od psa, ale operacja na takim maluchu może być trudniejsza niż na sporym psiaku.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jola&tina napisał:

Z bazarku Nadziejki tu trafiłam :)

Wielki szacunek dla lekarzy, którzy podjęli się tak trudnej operacji i tak dobrze ją przeprowadzili.

Szacunek dla wszystkich, którzy do operacji maleństwa doprowadzili.

A Tobie jaguska i Twojemu Połówkowi należy się królewska korona, nie tylko za Duszka ale za całokształt :)

Witaj Jolu. Duszek miał szczęście. Nie uwierzycie jak się to wszystko zaczęło. Zaczęło się od dziecka, małej dziewczynki, córeczki karmicielki :). Uparcie wierciła mamie dziurę w brzuchu żeby kotka zawieść do weta, tak wierciła, tak wierciła, aż wywierciła, dobre dziecko :))) I tak zawiozły Duszka do mojej wetki, był w takim stanie że w grę wchodziła eutanazja, ale moja wetka w tych sprawach wyrywna nie jest, wręcz przeciwnie. I tak się to zaczęło. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, jaguska napisał:

Zaczęło się od dziecka, małej dziewczynki, córeczki karmicielki :). Uparcie wierciła mamie dziurę w brzuchu żeby kotka zawieść do weta, tak wierciła, tak wierciła, aż wywierciła, dobre dziecko :))) I tak zawiozły Duszka do mojej wetki, był w takim stanie że w grę wchodziła eutanazja, ale moja wetka w tych sprawach wyrywna nie jest, wręcz przeciwnie. I tak się to zaczęło. 

Kochana dziewczynka, kochana wetka, kochana jaguska i Jej Połówek. Wespół wzespół daliście kotkowi nowe, lepsze życie. 

Wielkie dzięki

1973134163_dlaWaslove.jpg.5bf67b0d64fe4bc0071369e00211c190.jpg

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, jaguska napisał:

Olenko, myślę że na taką operację jaką przeszedł Duszek to nie jest wielka kwota,

Jasne, że nie. W Krakowie tyle biorą za sterylizację suczki o wadze  15 kg, a to przecież była znacznie trudniejsza operacja..

Link to comment
Share on other sites

Znalezione obrazy dla zapytania gify tedi szare misie Duszenku Dusiu
 caluje w oczenka i brzusio
 deilikatnie
 jagusiu
 cena malutenka
 niezwykla cena za oparacje tak powazna
 prawi ludzie u Was dobrzy weci serduchem
 u nas ...niestaty rece wyciagaja najpierwej po kase ..
a jako przyjdzie jaka biedna babunia ze swymi biduniami ...ech ...
 nawet laskawcy nie spojrza ...
 szkoda slow nawet
 
Link to comment
Share on other sites

9f778407bca2d1cfbb7ba727c82516c6.gif

Duszek skończył dzisiaj antybiotyk, w sobotę zdjęcie szwów. Teraz znowu ważny czas dla Dusia, po dziesięciu dobach zaczynają rozpuszczać/wchłaniać się szwy wewnętrzne i oby nowa Dusiowa przepona wytrzymała, żeby się tam nic nie rozeszło, nie puściło. Oby, oby... 

Dobrej nocy  92b7975f3ec3b8fdeb7bf7019f2ff0e3.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Duszek nie bryka, jest bardzo statycznym kotkiem, przynajmniej na razie. Blisko rok tak wegetował, to na razie nie wie że koty potrafią rozrabiać, skakać i psocić, jeszcze wszystko przed nim ;)

Jutro ściągamy szwy. Przeciwbólowych już nie podajemy i jest ok. 

Dobrej nocki życzy Bianusia

451f355c456d2b65med.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...