Jump to content
Dogomania

Duszek.


jaguska

Recommended Posts

2 godziny temu, Poker napisał:

Za ciepło po operacji też nie może być . Pewnie wetka cos powie ,ale myślę ,że dobrze by było go karmić małymi porcjami częściej ,żeby żołądek nie unosił przepony.

Takie właśnie dostałam wytyczne po łyżeczce, rozbełtane z łyżeczką wody, suchego zakaz do odwołania.

 

A teraz na spokojnie pokażę Wam kompanię Duszkową, na zdjęciu brakuje jeszcze jednego kota, Mimisi i Duszka. Tak zwane wariatkowo

 

page.jpg

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, jaguska napisał:

....się rano wzruszyłam, podglądając przez szparę w drzwiach, zobaczyłam śpiącego Duszka, wyciągniętego, na boczku, jak prawdziwy kot. Piękny widok, wzruszający. Duszek do tej pory spał na siedząco lub pół-siedząco.

Dobrego dnia wszystkim  c98ba097cb577ebe48451ffdd445867e.gif

Dobrego dnia :)

Link to comment
Share on other sites

Wróciliśmy od wetki, na razie wszystko ok. Zastrzyki podane, następny antybiotyk w sobotę, a ja mam jutro podać przciwbólowe Lox-coś do pysia, nie wiem czy dam radę.

Nadal nie wiemy ile za tą operację, wetka obiecała dzisiaj capnąć gościa, zobaczymy. Karmicielka zrobiła zrzutkę wśród znajomych, jeszcze nie wiem ile zebrała, ale każdy grosik na wagę złota, to z pewnością pomoże w opłaceniu zabiegu, już się nie martwię :) Łańcuch dobrych serc zadziałał :)

 abe37b9737f49fd1b30d2872a7af9a6c.gif

 

A Dusiaczek znowu mnie rozczulił, pierwszy raz przefyrtnął się z boczku na boczek przez plecki, niesamowite, a jaka ciekawość świata w oczach. 

Powrót Ducha  ;)    2cc56fb96676f35c766d438fcb0c43dc.gif

 

 

 

DSC_0654.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, jaguska napisał:

....się rano wzruszyłam, podglądając przez szparę w drzwiach, zobaczyłam śpiącego Duszka, wyciągniętego, na boczku, jak prawdziwy kot. Piękny widok, wzruszający. Duszek do tej pory spał na siedząco lub pół-siedząco.

Dobrego dnia wszystkim  c98ba097cb577ebe48451ffdd445867e.gif

 

8 godzin temu, jaguska napisał:

A Dusiaczek znowu mnie rozczulił, pierwszy raz przefyrtnął się z boczku na boczek przez plecki, niesamowite, a jaka ciekawość świata w oczach

Powrót Ducha  ;)    2cc56fb96676f35c766d438fcb0c43dc.gif

Nie było mnie cały dzień, a tu takie wspaniałe wieści czekały. Ogromnie się cieszę:) Kocio zaczął normalnie funkcjonować, jak na kota przystało. Mała rzecz, a cieszy :)

Brawo Dusiu !

Link to comment
Share on other sites

Super njus poranny:

jelitka pracują, poukładały się tam w środku jak trzeba i rano było koooo....

w życiu jeszcze nie cieszyłam się tak z kociej kupy wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008.gif

Wczoraj Połówek poszedł do łazienki i słyszę -dzieeeelny z ciebie kotek, bardzo dzieeeeeelny kotek- 

Dobrego dnia.

9fffbd4ed28d92c810f0cd087c58109f.gif

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, jaguska napisał:

Super njus poranny:

jelitka pracują, poukładały się tam w środku jak trzeba i rano było koooo....

w życiu jeszcze nie cieszyłam się tak z kociej kupy wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008.gif

Wczoraj Połówek poszedł do łazienki i słyszę -dzieeeelny z ciebie kotek, bardzo dzieeeeeelny kotek- 

Dobrego dnia.

 

Cieszymy się z kupy

A połowek sie łamie widzę

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Bębenek napisał:

Pierwsza kupa po przełomowym wydarzeniu w kocia życiu - ważne i wyczekiwane wydarzenie :) i to całkiem poważnie  :)   w sumie teraz to jakby Duszek dostał nowe, drugie życie...

Zgadza się. Miał przecież w brzuszku misz masz biedaczysko :(

Link to comment
Share on other sites

Witamy sobotnio wszystkich Duszkowych znajomych i dobroczyńców.

Jesteśmy po zastrzyku, Lox-coś podałam, super jest ten podajnik leku.

Wreszcie znamy koszt zabiegu, z tym że dopłacić trzeba 250zł, więc może, może jakiś grosik zostanie na Dusiowym koncie,  zobaczymy po rozliczeniu bazarków, a to by było super, bo za jakiś czas trzeba będzie Duszka odjajcyć. A jak nic nie zostanie, to zdążę jakiś bazarek wymodzić, bo odjajcanie dopiero jak się w brzusiu wszystko zagoi. Wszystkim w przychodni podoba się Imię Duszek :) i oczka Dusiowe wszystkim się podobają, i to że jest tulaśny, taki casanova z naszego Duszka :) 

Paragon, klik - 85c736d71b934a71m.jpg  

Dla odważnych, po naciśnięciu miniaturki otworzy się większe zdjęcie  - 49f1c72d5f62e976m.jpg

 

I na koniec, Połówkowy NJUS!

Zaglądając przez szparę w drzwiach:

-Iwonek, Iwonek, chodź tu szybko, coś się kotkowi stało, jakby go "nie było!"-

Nooo ja zawał, na równe nogi, zaglądam do łazienki, a Duszek wyciągnięty na boczku, bez ruchu...........śpi jak zabity, no jakby go "nie było" ;)))

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, jaguska napisał:

po naciśnięciu miniaturki otworzy się większe zdjęcie  - 

Niestety po naciśnięciu ukazuje się komunikat:

Strona nie znaleziona - Błąd 404

Strona o podanym adresie nie istnieje, prawdopodobnie strona usunięta lub też jej adres uległ zmianie.
Sprawdź dokładnie wpisany adres lub przejdź do strony głównej.

Z paragonem ta sama historia :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Niestety po naciśnięciu ukazuje się komunikat:

Strona nie znaleziona - Błąd 404

Strona o podanym adresie nie istnieje, prawdopodobnie strona usunięta lub też jej adres uległ zmianie.
Sprawdź dokładnie wpisany adres lub przejdź do strony głównej.

Z paragonem ta sama historia :)

No ja taka zdolniach jestem, chciałam nie bić po oczach wrażliwców, ale się nie da. Informacje miałam w trakcie operowania, ale wcześniej nie chciałam jej wstawiać bo Duszkowi -na dwoje babka wróżyła-. Wstrząsająca dla mnie ta fota. I paragon.

85c736d71b934a71.jpg

 

Duża fotka z operacji dla tych co chcą zobaczyć na co operowany był Duszek,  tylko na pw. Szycie przepony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...