Jump to content
Dogomania

SUNIE z Radys- SALLY, TELMA, GLINKA, FRUZIA, MELISA, KROMKA, KOFFI, CZARKA i ŚLIWKA mają swoje DOMY :)


kiyoshi

Recommended Posts

Dnia 1.04.2019 o 18:44, kiyoshi napisał:

Dziś mam dobry dzień, bo o naszego Kube z przytuliska (któremu właśnie mija rok za kratami) miałam 2 bardzo obeicujące telefony adopcyjne. Proszę wszystkich o mocne kciuki, mimo że to nie Radysiak i go nie znacie...

 

Jak tam Kubuś i jego sprawy? Kciuki można puścić? 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ainana napisał:

Jak tam Kubuś i jego sprawy? Kciuki można puścić? 

jutro wizyta przedadopcyjna, ale sądze, że to formalność..niesamowite jest to, że na TAKI dom dla niego czekałam...wielu było chętnych ale zawsze coś było nie tak...

w niedziele jestem umówiona na odbiór Kubusia. tzn. będzie spacer zapoznawczy, zobaczymy czy zaiskrzy...oby.

a to jest Kubalek

20190324_102400_HDR.jpg.11ec35acf4298c758867e83b68186cab.jpg

znalazłam pierwszy filmik jaki mu nakręciłam gdy do nas trafił odebrany interwencyjnie swojej psychicznie chorej "pani"...szkielet psa, pozostały mu nieco dziwne tylne łapki po tym głodzeniu :(

Trzymajcie kciuki w niedziele, proszę. To dla mnie bardzo wazna adopcja

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kasiu (kasiainat) jeśli to możliwe, to prosze zrób juz zdjęcia do ogłoszeń dla Glinki. Chyba miałaś tez z nią być u weterynarza, ile mam zwróocić? postaram się w piątek zadzwonić, żeby wypytać o wszystko. Głaski dla Fruzieńki i Gliniastej ;)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, kiyoshi napisał:

jutro wizyta przedadopcyjna, ale sądze, że to formalność..niesamowite jest to, że na TAKI dom dla niego czekałam...wielu było chętnych ale zawsze coś było nie tak...

w niedziele jestem umówiona na odbiór Kubusia. tzn. będzie spacer zapoznawczy, zobaczymy czy zaiskrzy...oby.

a to jest Kubalek

20190324_102400_HDR.jpg.11ec35acf4298c758867e83b68186cab.jpg

znalazłam pierwszy filmik jaki mu nakręciłam gdy do nas trafił odebrany interwencyjnie swojej psychicznie chorej "pani"...szkielet psa, pozostały mu nieco dziwne tylne łapki po tym głodzeniu :(

Trzymajcie kciuki w niedziele, proszę. To dla mnie bardzo wazna adopcja

No to trzymam dalej ... wspaniałe wieści, niech wszystko się ułoży i w niedzielę Kubuś pozna swoją kanapę; ) poznaję psiaka z Twoich ogłoszeń, piękny. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2019 o 19:06, Ainana napisał:

No to trzymam dalej ... wspaniałe wieści, niech wszystko się ułoży i w niedzielę Kubuś pozna swoją kanapę; ) poznaję psiaka z Twoich ogłoszeń, piękny.

chyba zapeszyłam:( wizyta przedadopcyjna nie wypadła za dobrze ...

Jest jeszcze ten drugi dom chętny...zobaczymy

 

Ainana dzis wpłynęło od Ciebie 10 zł deklaracji. Ślicznie dziękuje

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2019 o 19:50, Ainana napisał:

Kurczę, szkoda bardzo:( niech ten drugi domek będzie lepszy...

drugi dom zrezygnował:( pierwszy dom, ten po wizycie był mimo wszystko dziś w przytulisku, ale tez nie zdecydował się na adopcje :( Kubuś był zachwycony odwiedzinami..

 

Zrobiłam ogłoszenie dla Glinki na Katowice

https://www.olx.pl/oferta/mala-wydluzona-radosna-glinka-sunia-kochajaca-wszystkich-adopcja-CID103-IDzoHGz.html

Wyróżniłam obydwa olx i na Bielsko i na Katowice, udało się w promocji: 12,70 zł x 2= 25,40 zł

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Nie ma szczęścia Kubuś.

dałam się nabrać na ten dom, który brzmiał tak świetnie:(

eh....

 

 

Kasiu, czy moge prosić więcej zdjęć Glinki?? musze się streścić z szukaniem domu. Troche mi się zdrowie posypało, do tego inne sprawy...dobrze czułam by nie brać więcej psiaków:( :(

Sponsorka Fruzi zniknęła. Nie opłaciła jej nawet jednego miesiąca i tak to jest z ludźmi. Nie dam rady juz ciągnąć bazarków.....

Musze się skupić na szukaniu domów dla suniek.

Proszę o pomoc gdyby ktos mógł napisać jakiś tekst dla Glinki.

 

 

Sybil- bardzo dziękuje za wpłate 20 zł dla suniek <3

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2019 o 13:58, kiyoshi napisał:

drugi dom zrezygnował:( pierwszy dom, ten po wizycie był mimo wszystko dziś w przytulisku, ale tez nie zdecydował się na adopcje :( Kubuś był zachwycony odwiedzinami.

:(( okropne to, najgorsze się nastawić, a potem rozczarować. Mówię tu o Tobie i Kubusiu. Ehh...

Postaram sue dziś najpóźniej jutro coś wymodzić dla Glinki.  

Dopisane:  

Uff... wypocilam. Kiyoshi masz pw :)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Ainana napisał:

:(( okropne to, najgorsze się nastawić, a potem rozczarować. Mówię tu o Tobie i Kubusiu. Ehh...

Postaram sue dziś najpóźniej jutro coś wymodzić dla Glinki.  

Dopisane:  

Uff... wypocilam. Kiyoshi masz pw :)

Jesteś kochana:) bardzo dziękuje za kolejny oryginalny tekst dla radysiatka:) Glinka już się pokazuje na Kraków :)

https://www.olx.pl/oferta/glinka-powiedz-ze-jestem-wyjatkowa-ze-jestem-twoja-CID103-IDzrFxA.html

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Ainana napisał:

U nas obchodziło się, wczoraj nawet śnieg padał. Fruziu i Glinko, a jak Wasze pazurki po szalenstwach pod gołym niebem, suche? ;)

U nas padał deszcz od środy, dzisiaj od rana śnieg :-/ ehh

Zrobiłam Glince trochę zdjęć w domu chociaż ten mały adhdowiec  ciężko współpracuje. 

IMG_8828.JPG

IMG_8838.JPG

IMG_8842.JPG

IMG_8846.JPG

IMG_8848.JPG

IMG_8854.JPG

IMG_8865.JPG

IMG_8896.JPG

IMG_8897.JPG

IMG_8902.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Ainana napisał:

Nie no zdjęcia mnie powaliły, mistrzostwo! A  fotomodelka Glinka jest przecudna, początkowo myślałam że jest zwykłą fajną sunia, ale ona ma jednak niezwykłą urodę i te uszka... 

tez mi się wydaje, że ma bardzo fajną urode, zwłaszcza te uszka sa wyjątkowe:)

Dziś wieczorkiem postaram się dorabiać ogłoszenia na kolejne miasta.

 

Dla suniek wpłynęła deklaracja 10 zł od Livka :) DZIĘKUJE

Link to comment
Share on other sites

Wieści od SLiweczki vel. Abi sa takie :)

Abi jest z nami już ponad miesiąc, cudowny miesiąc. Abi i Fela dogadały się bezbłędnie, są nierozłączne i cały czas gotowe do szaleństw, szczególnie rano na moim łóżku, co jest średnio przyjemne ;) Abi zadomowiła się, reaguje na imię, a komendy siad, waruj, zostań itp. załapała w lot- Jestem z niej dumna. Wigoru ma jak mały szczeniak, co bardzo pasuje rocznej Felce. A w chwilach czułości, te jej wierne oczy wpatrujące się we mnie z oddaniem.....Wspaniały pies, wspaniały

sliwek.jpg.e9cdfc6b43c18ce5682f44b7a0f7ce42.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...