Jump to content
Dogomania

SUNIE z Radys- SALLY, TELMA, GLINKA, FRUZIA, MELISA, KROMKA, KOFFI, CZARKA i ŚLIWKA mają swoje DOMY :)


kiyoshi

Recommended Posts

4 minuty temu, agat21 napisał:

Fruzia śliczna :) 

Fajnie, że Glinka już wychodzi na wolnošć 

Glinka już wczoraj w nocy dojechała do Kasi;) już jest wolna :) tylko jeszcze nie wiem jak się sprawuje.

Wiem że Kasia ma w wekendy teraz zajęcia, ale mam nadzieje, że zajrzy gdy tylko znajdzie chwilke

11 minut temu, beataczl napisał:

masz racje kiyoshi, ma sunia te oczyska wyjatkowe, madre

troche taka owczarkowata  z pyszczka i futra

ciekawe jaka z charakteru

 

Patrycja tylko wczoraj napisała po zapakowaniu do auta, że Glineczka jest i śliczna i cudowna  z charakteru :) :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Już wszystko wiem:) Glinka jest bardzo wesołą rezolutną sunią:) skacze, cieszy się, kocha wszystkich i wszystko. Dzis nawet udało jej sie ukraśc pączka :) :)  Sympatyczna do dzieci, psów, kotów. Z wyglądu mocno wydłużona, no i standardowo chyba ma cieczke :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2019 o 20:32, kiyoshi napisał:

Już wszystko wiem:) Glinka jest bardzo wesołą rezolutną sunią:) skacze, cieszy się, kocha wszystkich i wszystko. Dzis nawet udało jej sie ukraśc pączka :) :)  Sympatyczna do dzieci, psów, kotów. Z wyglądu mocno wydłużona, no i standardowo chyba ma cieczke :)

O rany :)) Czyli jak zwykle pełnia szczęścia i "tu mi dobrze, tu się będę rozmnażać" ;))

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, agat21 napisał:

O rany :)) Czyli jak zwykle pełnia szczęścia i "tu mi dobrze, tu się będę rozmnażać" ;))

chyba tak to działa:) w kazdym razie, lepiej cieczka u Kasi niż w Radysach (dla suni lepiej, bo dla Kasi wiadome, że to dodatkowe obowiązki i stres)

Fruzia w czwartek 28.02 ma umówioną sterylizacje. Trzymamy kciuki

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2019 o 20:32, kiyoshi napisał:

Już wszystko wiem:) Glinka jest bardzo wesołą rezolutną sunią:) skacze, cieszy się, kocha wszystkich i wszystko. Dzis nawet udało jej sie ukraśc pączka :) :)  Sympatyczna do dzieci, psów, kotów. Z wyglądu mocno wydłużona, no i standardowo chyba ma cieczke :)

Glinka jest  bardzo energiczną sunią, wszędzie jej pełno :) kocha wodne szaleństwa - buszuje w oczku wodnym i wygląda jak prawdziwa Glinka :-) Dzisiaj była u nas "burza śnieżnna" i gradobicie a ta wariatka biegała w najlepsze po ogrodzie :-) rozruszała nam stado i szaleje głównie z Tosią i Arielką :-)

Została odrobaczona i odpchlona/zabezpieczona przed kleszczami.

IMG_8467.JPG

IMG_8471.JPG

IMG_8480.JPG

IMG_8485.JPG

IMG_8523.JPG

IMG_8529.JPG

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Fruzia juz po zabiegu, czuje się bardzo dobrze:) to najwazniejsze:)

Glinka nadal szleje bez ustanku :) w przyszłym tygodniu pojedzie do weta na oględziny i odczytanie chipa (wg. Radys ma chip, jest też maści czarnej podpalanej jakby ktos nie zauwazył)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Onaa napisał:

Glineczka ma piękny roześmiany pysiolek, taki słodki łobuziaczek z niej :D.

Łobuz pełną gębą :-) ale bardzo uroczy :-)

U Fruzi wszystko dobrze - troszkę poobgryzała ubranko posterylkowe ale jeszcze się trzyma:-)

Dzisiaj psiaki korzystały ze słoneczka,a że zapomniałam wystawić legowiska na taras to Fruzia znalazła sobie miękkie miejsce na wypoczynek :-)))

IMG_8648.JPG

IMG_8615.JPG

IMG_8617.JPG

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2019 o 20:14, kiyoshi napisał:

dziękuje. Juz nie zdąża z transportowym, bazarek się robi z fantami, to się dozbiera na utrzymanie a mam nadzieje, że taka malizna szybko pójdzie na swoje. Jest młoda, śliczna. Tym razem taką wybrałam...i tak miało juz żadnej nie być, ale jak zobaczyłam że Sara zabiera do Kasi...i te oczka Glinki...eh...nie ma końca tego pomagania

 

Kiyoshi, przepraszam, ze tak późno:( ale Bardzo się cieszę, ze podjęłas taką decyzję, mimo wcześniejszych słabych dni. Gratuluję wyboru. Glinka jest cudowna i całkowicie inna niż w Radysach. Widać, ze że znów poczuła życie: )) wspaniale... 

Fruzia po zabiegu. To zdjęcie w ogrodzie na wyżynach kolderkowych. Madra psina...i kochana.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Ainana napisał:

Kiyoshi, przepraszam, ze tak późno:( ale Bardzo się cieszę, ze podjęłas taką decyzję, mimo wcześniejszych słabych dni. Gratuluję wyboru. Glinka jest cudowna i całkowicie inna niż w Radysach. Widać, ze że znów poczuła życie: )) wspaniale... 

Fruzia po zabiegu. To zdjęcie w ogrodzie na wyżynach kolderkowych. Madra psina...i kochana.

Dziekuje Aniu. Wiosna przyszła i nowe siły. Dziś mam dobry dzień, bo o naszego Kube z przytuliska (któremu właśnie mija rok za kratami) miałam 2 bardzo obeicujące telefony adopcyjne. Proszę wszystkich o mocne kciuki, mimo że to nie Radysiak i go nie znacie...

NO i to się dziś wydarzyło!! Zobacz skąd Twój Berni

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/radysy-wojt-i-obroncy-zwierzat-odbieraja-psy-ze-schroniska,923564.html?fbclid=IwAR1u22-JDdLvfOQXwaR1ef9wHgOrHmFU5kV3-9_5M7WGi244hk2IAPduHjQ

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, kiyoshi napisał:

Dziekuje Aniu. Wiosna przyszła i nowe siły. Dziś mam dobry dzień, bo o naszego Kube z przytuliska (któremu właśnie mija rok za kratami) miałam 2 bardzo obeicujące telefony adopcyjne. Proszę wszystkich o mocne kciuki, mimo że to nie Radysiak i go nie znacie...

NO i to się dziś wydarzyło!! Zobacz skąd Twój Berni

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/radysy-wojt-i-obroncy-zwierzat-odbieraja-psy-ze-schroniska,923564.html?fbclid=IwAR1u22-JDdLvfOQXwaR1ef9wHgOrHmFU5kV3-9_5M7WGi244hk2IAPduHjQ

Nareszcie.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Dziekuje Aniu. Wiosna przyszła i nowe siły. Dziś mam dobry dzień, bo o naszego Kube z przytuliska (któremu właśnie mija rok za kratami) miałam 2 bardzo obeicujące telefony adopcyjne. Proszę wszystkich o mocne kciuki, mimo że to nie Radysiak i go nie znacie...

NO i to się dziś wydarzyło!! Zobacz skąd Twój Berni

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/radysy-wojt-i-obroncy-zwierzat-odbieraja-psy-ze-schroniska,923564.html?fbclid=IwAR1u22-JDdLvfOQXwaR1ef9wHgOrHmFU5kV3-9_5M7WGi244hk2IAPduHjQ

Dziękuję Iza:) trzymam mocno kciuki za Kubusia. Nie ważne z jakiego schroniska, każdy pies zasługuje na bycie kochanym. Oby Kubie się udało. 

Dzięki też za linka. Ogladalam kilka razy... toz to prawdziwy psi obóz. Jakie to wielkie: (( z lotu ptaka widać ewidentnie.... 37 psiaków wyjechało. Oby w slad za tą gminą poszły kolejne... może w końcu coś się ruszy.  

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Ainana napisał:

Dziękuję Iza:) trzymam mocno kciuki za Kubusia. Nie ważne z jakiego schroniska, każdy pies zasługuje na bycie kochanym. Oby Kubie się udało. 

Dzięki też za linka. Ogladalam kilka razy... toz to prawdziwy psi obóz. Jakie to wielkie: (( z lotu ptaka widać ewidentnie.... 37 psiaków wyjechało. Oby w slad za tą gminą poszły kolejne... może w końcu coś się ruszy.  

Wszystko w rękach ludzi. Tyle, że trzeba trochę empatii i zdrowego rozsądku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...