Jump to content
Dogomania

SUNIE z Radys- SALLY, TELMA, GLINKA, FRUZIA, MELISA, KROMKA, KOFFI, CZARKA i ŚLIWKA mają swoje DOMY :)


kiyoshi

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

i dalej nic? :(

Kasia nic mi nie pisala wiec sadze ze Pani nie bylo tzn dzwonila do Kasi zaraz po rozmowie ze mna i powiedziala ze w wekend chcialaby przyjechav ale poki co nic konkretnego nie wyniklo

Zobaczymy- odezwe sie albo nie ;) jak to w zyciu

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Kasia nic mi nie pisala wiec sadze ze Pani nie bylo tzn dzwonila do Kasi zaraz po rozmowie ze mna i powiedziala ze w wekend chcialaby przyjechav ale poki co nic konkretnego nie wyniklo

Zobaczymy- odezwe sie albo nie ;) jak to w zyciu

U Perełki Pani była, a teraz milczy, ech ci ludzie....

Link to comment
Share on other sites

U Kromci była rodzinka, bardzo bardzo się spodobała:) teraz (tzn za kilka dni) Kasia wybierze się na rewizyte, jesli wszystko wypadnie dobrze to Kromcia będzie miała dom:)

Sunia nadal ma sporą nadwagę więc Pani zaproponowała że wysterylizuje ja we własnym zakresie gdy dojdzie do wagi, przy której zabieg będzie bezpieczny. Będzie zapis o tym w umowie, ale jestem pewna, że to ludzie świadomi i na pewno zrobią zabieg.

Kromcia zamieszka w pieknej Bystrej w domu z ogrodem, z małym zwierzyńcem- 2 psiaczki z adopcji, jedna sunia odebrana z pseudo i seter, plus koty i żółw. Ludzie zrobili na Kasi dobre wrażenie, jak i na mnie przez telefon. Dwójka dzieci 11 czy 12 lat, bardzo fajnych, córcia od razu spytała Kasi, czy Kromka będzie mogła spać w łóżku.

Proszę jeszcze o kciuki przez kilka dni. Bardzo by mnie ucieszyła ta adopcja, bo Kromcia świetnie się czuje w towarzystwie innych zwierzaków, dzieci i taka rodzinka by jej pasowała:) oby się udało

 

ps. oczywiście wszystkie zwierzaki są domowe, maja też spacery poza ogród, zanim Pani odwiedzaila Kasie wysłała mi zdjęcia swojego zwierzyńca, widziała że zwierzaczki sa zadbane, na kanapach, w cieple...to oczywiście jeszcze zweryfikuje wizyta

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sunie dojechaly :) 

Melisa dosc spora bedzie ponad 20 kg pewnie ;) ale wydaje sie zdrowa, jest bardzo sympatyczna i kontaktowa

z Fruzia gorzej, boi sie domu, do ludzi lagodna ale w ciaglym.pogotowiu. wyglada ze jest mixem asta.

Jest bardzo wyniszczona, mnostwo sladow po pogryzieniach na pysku zwlaszcza i porozrywane uszy. Do tego liczne wylysienia. Kasia jedzie z nia wlasnie do weta. Mam nadzieje zebedzie jak z Roma, ze szybko odzyje. Rok w Rafysach to musialo byc dla niej prawdziwe pieklo

Tyle na chwile obecna wiem od Kasi

Link to comment
Share on other sites

Fruzia dostala Advocate, leki na odrobaczenie, szampon leczniczy i nie wiem co jeszcze? Skore ma w tragicznym stanie, jakis stan zapalny, pchel tona, wlasnie jest kapana. Kasia odkryla kolejne pogryzienia na lapach eh nie wiem jak ona ten rok przezyla:( zeby ma starte. Wetka ocenila ja na 5 lat, waga 18 kg i jest w miare w normie do jej budowy. Oczka przemyte. Jest jakby lekko przeziebiona ale na razie tylko do obserwacji.

Bida z nedza :( 

Przy okazji Kasia wziela tabletki na robale i plyn na pchly dla Melisy 

Za wszystko jakos ok 200 zl wyszlo (jeszcze obrozki Kasia im kupila)

aha jeszcze usg miala Fruzia robione bo brzuch podejrzany ale poki co nic tam nie widac

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

Dziekuje dziewczyny z calego serducha. Wieczorkiem wysle konto. 

A tutaj czarna modelka po kapieli- zagubiona siostra Koffi i Romy ;)

 

Resized_20190129_113628_2964.jpeg

Jak patrzę na Fruzię, taką spokojnie leżącą w tym pięknym legowisku, w ciepłym domku i ta jej mina zamyślonego o psich sprawach psa, to nie mogę w żaden sposób wyobrazić sobie jej w tym błocie, w jakiejś budzie albo i nawet bez budy, w ciągłym strachu i zagrożeniu. Az trudno myśleć nawet, a tak było przecież jeszcze wczoraj. Wiem, wiem, już bezpieczna, co było nie wróci, ale po prostu muszę to napisać, bo to zdjęcie mnie dotknęło. Jest niesamowite, niby takie normalne, ale jednak nie. Były już takie zdjęcia, nawet bardzo podobne Romci jak spała, ale to jest wyjątkowe i bardzo wzruszające.

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Iza dzięki i jeszcze raz dzięki!!!!

Ja ślepota podwójna. Nie wiedziałam o wątku Dagi, teraz Wegi. I o tym... zadziało się równo... przeczytałam właśnie cały wątek. Smutek z radością, tak zwięźle  mogłabym to określić...

Symbolicznie pomogłam innym Radysiaczkom i kurczę, ale Fruzi też muszę. Skończyły mi się te serduszka i nie popykam sobie; ) ale zgadzam się w pełni z Zorką i Anulą, to zdjęcie Fruzi ma drugie dno...

Dla Fruzi 10 zl stałej. Niestety już tylko tyle mogę:( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...