Jump to content
Dogomania

SUNIE z Radys- SALLY, TELMA, GLINKA, FRUZIA, MELISA, KROMKA, KOFFI, CZARKA i ŚLIWKA mają swoje DOMY :)


kiyoshi

Recommended Posts

37 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Myślałam dzisiaj o Sali, ale nie miałam czasu napisać... a tu TAKIE wieści!!! Cieszę się przeogromnie!

no ja też myślałam o niej cały tydzięń..ale powstrzymywałam się z dopytywaniem Pani, bo wiem, że trzeba troszke czasu na aklimatyzacje, poznanie...

Dziś dzwoniłam z cięzkim sercem, jeszcze Pani nie odebrała...już miałam rózne mysli, ale po chwili patrze- oddzwania...Pani matak radosny glos gdy opowiada o Sali, po prostu wiem, że jest dla nich wazna, szczególna, to czuć

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

KOchani...zamykając ten długi wątek chciałam na koniec bardzo podziękować wszystkim deklarowiczom <3  <3

Dziękuje że przez tyle miesięcy wspieraliście ex-radysianki <3

Dziękuje też Kasi za wspaniałą opiekę nad pieskami.

milosc-ruchomy-obrazek-0118.gif

Rozomawiałyśmy i na miejsce Sali przyjedzie za jakiś czas nowa sunia, będzie dla niej nowy watek, już Was zapraszam

a teraz pod moją opiekę ma trafić pojutrze rudzik z radys, piesek którego pierwsza Pani zmarła....

ZAPRASZAM. Zostańcie prosze z deklaracjami, jest jeszcze tyle do zrobienie :)

https://www.dogomania.com/forum/topic/351455-mały-piesek-wywieziony-do-schroniska-oddalonego-300-km-od-domu-za-1000-złpomocy/

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kochani....na koncie Sali nadal są zamrożone pieniązki, trzymam je na nową sunie, która wyjedzie jak tylko się trochę uspokoi sytuacja z koroną. mam jeszcze 200 zl które dostałam od Pani- DS Szpuleczki. Nowa sunia jeszcze nie jest wybrana.  W okolicach 2 tygodni wszystko wyjaśnie i rozlicze ten wąteczek :)

Sali juz prawie miesiąc w domku :)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dziś cudowny filmik od Pani Sali

Boże tak się cieszę że ta sunia znalazła tak cudowna rodzinę i swoje bezpieczne miejsce na ziemi. Salcia zistala przebadany od stóp do głów. Okazało się że ma śrut w ciele na szczęście w miejscu gdzie nie zagraża zdrowiu suni

Ma też guzki na listwie mlecznej. Będzie operowana.

Trzymaj się Sali

Wieczorkiem postaram się wstawić filmik

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Dostałam dziś cudowny filmik od Pani Sali

Boże tak się cieszę że ta sunia znalazła tak cudowna rodzinę i swoje bezpieczne miejsce na ziemi. Salcia zistala przebadany od stóp do głów. Okazało się że ma śrut w ciele na szczęście w miejscu gdzie nie zagraża zdrowiu suni

Ma też guzki na listwie mlecznej. Będzie operowana.

Trzymaj się Sali

Wieczorkiem postaram się wstawić filmik

Zaglądam i już nie mogę się doczekać filmiku

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Gabi79 napisał:

Zaglądam i już nie mogę się doczekać filmiku

Pani napisała nawet że Sali jest naprawdę wspaniała--tak jak mówiłam (a raczej Kasia mi mówiła :))) tak mnie cieszy ta adopcja żeby jeszcze tylko te guzki usunac

PS Już jestem na etapie wyboru nowej suni. Dzwoniłam dziś do Radys

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani, zapraszam serdecznie na watek bezimiennej suni, następczyni Sali w domu tymczasowym :)

Wszystkie pieniązki które zostały po Sali rozliczam dna wątku nowej suni- dzięki Sali dostała szanse :)

ZAPRASZAM WAS :)  :)

557,25 zł przechodzi na sunie z tego wątku:

https://www.dogomania.com/forum/topic/351576-zapomniana-maleńka-sunia-miała-tylko-jedno-zdjęcieale-już-jutro-wyjedzie-z-radys-zapraszam-na-watek/

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

U Sali wszystko ok :) wyniki wskazały że to guz o najniższym stopniu złośliwości w tej skali, także, jest ekstra. Zapomniałam o tym wcześniej napisać :)

 

A dziś dostałam zdjęcia FRUZI- teraz Fuzji, bo własnie Pan Michał przypomniał że mija rok od adopcji :)

Zobaczcie jaka dama nie do poznania ;)

fuzja1.jpg.aeb269f319891e344fd13e0de5a8232c.jpg

fuzja2.jpg.59dd7576f0fe9b8ab7492b35fae3d4ba.jpg

fuzja3.jpg.6f32917c2fe8c5f803db2e6fc198e953.jpg

fuzja4.jpg.116baa5e4a38b927f3aecc7ca6b66bb3.jpg

fuzja5.jpg.dc228b92a6df5253c920a07143ad04a4.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, helli napisał:

Sylwetkę ma taką po-zimową, he

też zwróciłam uwage ;) ale trzeba tez pamiętac, że ona z Radys wyjechała mocno chuda, a to jednak mix jakiegoś bulla, więc masa musi być. Fuzja ma dużo ruchu, sportów, wycieczek, jej Pan jest aktywną osoba ;) także- sunia rzeźbi mase  :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...