Jump to content
Dogomania

SUNIE z Radys- SALLY, TELMA, GLINKA, FRUZIA, MELISA, KROMKA, KOFFI, CZARKA i ŚLIWKA mają swoje DOMY :)


kiyoshi

Recommended Posts

21 minut temu, kiyoshi napisał:

niespodzianka :)

53764554_843590925983148_3460713243561951232_n.jpg.ba58368b46fb23bcff5e7ff10732c7e9.jpg

 

Wspaniała niespodzianka na dzień dobry :)

Charakterna ta nasza Śliwka, walczy na śmierć i życie... do tego co jak co, z rezydentem ;) z pozoru krucha, jednocześnie waleczna :) Super życie wygrała.  

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Super znowu zobaczyć Meliskę. Meliska wygląda jak siostra tego drugiego psiaka. Wspólny mianownik- kropeczki na białym futerku ;)

A co do Fruzi.. myślałam, ze mi oczy z orbit wyjdą:) zdjęcia przepiękne, a Fruzia błyszczy wdziękiem i urodą. Ma piękne wesołe oczka i słodki nosek. A jakie minki robi! Jak aktorka ;) Cudo! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Co do Meliski to tak samo pomyslalam Ainana od razu! Ze wygladaja jak brat z siostra :)) 

a co do Fruzi to po prostu nie wierze ze to ona! Odmlodniala o kilka lat, promienieje takim blaskiem. Cudna cudna! 

bede dorabiac ogloszenia bo niestety nikt poki co nie dzwonil o czarnulke ale- znajdzie sie ta milosc :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2019 o 00:35, helli napisał:

Tę czaszkę ma trochę jak amstaff, wyczytałam, że to mięśnie sprawiają, że ma jakby szczelinę

tak helli, masz racje, Kasia tez podkreśla, że ona ma coś z amstaffa. Ja przyznam, że tego az tak bardzo nie widze ;)

 

Na koncie Fruzi:

- 20 zł oduxmal

- 100 zł od annabarbara

DZIĘKUJE :)

Link to comment
Share on other sites

Zarezerwowałam tą maleńką

GLINKA - miodzik. Sunieczka do pokochania, wyprzytulania, nawet - jak ktoś lubi - zacałowania. Przylepeczka, bardzo ufna i spragniona bliskiego kontaktu z człowiekiem. Bardzo chętna do zabawy, pierwsza wspina się na kolana, albo wręcz na ręce. Jej naturalnym środowiskiem jest ciepła, serdeczna rodzina, w której będzie bezpieczna i kochana. Na pewno nie schroniskowy kojec, w którym przyszło jej żyć od kilku (na dodatek zimowych) miesięcy.
Glinka ma ok. 3 lat. W schronisku przebywa od listopada 2018r.
KOJEC: I - 20
NR: 11969

glinka.jpg.53cd2c0915cb956add298f49ccdd051e.jpgglinka2.jpg.73a2e7b33033f4b50edc59b2a756562b.jpg

 

Transport wyniesie 290 zł, może ktos chciałby dorzucić???

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jo37 napisał:

A może bazarek transportowy?

Niestety tylko 10 zł mogę dołożyć.

dziękuje. Juz nie zdąża z transportowym, bazarek się robi z fantami, to się dozbiera na utrzymanie a mam nadzieje, że taka malizna szybko pójdzie na swoje. Jest młoda, śliczna. Tym razem taką wybrałam...i tak miało juz żadnej nie być, ale jak zobaczyłam że Sara zabiera do Kasi...i te oczka Glinki...eh...nie ma końca tego pomagania

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...