Jump to content
Dogomania

SUNIE z Radys- SALLY, TELMA, GLINKA, FRUZIA, MELISA, KROMKA, KOFFI, CZARKA i ŚLIWKA mają swoje DOMY :)


kiyoshi

Recommended Posts

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Mam do niej słabość :)
Czy ktoś sprawdzał jej chip i tatuaż?

chip my je "nadałyśmy" nie miała wcześniej:(

Dzis miała bardzo sympatyczny telefon o Śliweczke. Pani nawet dzwoniła do Anety także...byłabym na TAK na ten dom, o ile oczywiście wizyta przedadopcyjna wypadnie dobrze..... tylko Pani jeszcze musi się namyślić i potwierdzić że faktycznie CHCE :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje dziewczyny. Wczoraj wspominałam Wam, że miałam obiecujący telefon o ŚLiwke, i że jeśli Pani się zdecyduje to ja będe mocno na TAK. No i...dziś Pani zadzwoniła :) chce Śliweczke.

Pani jest już też po rozmowie z Anetą, na której tez zrobiła dobre wrażenie.

Pani mieszka w domu z ogrodem. Ma sunie goldenke 10 m-czną, którą jeździ na szkolenia dogoterapeuty. Ma tez 2 koty domowe, niewychodzące. Wczesniej 11 lat miała tez psiaka goldena. Pani pracuje z domu, razem z nią mieszka 16 letni syn. Sunia codziennie jest zabierana na długie spacery. Śliweczka tez będzie spacerować na długiej lince.

Rozmawiałyśmy o przeszłości Sliweczki i o jej bezpieczeństwie. Ale Pani jest osobą świadomą, odpowiedzialną, niczego w sumie nie musiałam jej tłumaczyć, wszysko rozumie i mam wrażenie, że przemyślała bardzo dokładnie wszystko na temat adopcji akurat TEJ suni.

Czuje, że to jest właśnie ten dom, chociaż z Anetą mamy trochę zmartwienie o zwierzaki- czy cała grupa się zaakceptuje? Śliwka w ogródku u Anety goni kotka, ale moim zdaniem kot w domu to dla psa zupełnie co innego, tym bardziej że te koty są od zawsze z psami więc pewnie potrafia sobie psa ustawić.

Poprosiam o wizyte Pania która prowadzi grupę pomocową dla zwierzaków: "Mania pomaga". To najbliższa organizacja prozwierzęca z tego terenu (Pani mi podpowiedziała ;)).

Pani sama przyjedzie po Śliweczke 18 lub 19 marca.

Proszę o kciuki :)

 

 

ps. dwa ogłoszenia ŚLiwki które wczoraj wyrózniłam podmienie na Fruzie, żeby sie nie zmarnowały ;) :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, sprawa adopcji ŚLiwki wydaje się przesadzona. kontaktowałam się z ta wskazaną grupą / stowarzyszeniem prozwierzęcym z Pani okolic. Jedna z dziewczyn powiedziała, że bardzo chętnie pójdzie na wizyte PA, ale bardzo dobrze zna ludzi, jest to odpowiedzialna, ziwerzecolubna rodzina. Jako technik weterynarii miała pod opieką zwierzaki Pani, leczyła, sterylizowała, była tez przy śmierci poprzedniej suni...Poleca ten dom

Stwierdziłam, że rekomendacja mi wystarczy. Jutro zadzwonie do Pani, by jeszcze chwile porozmawiać. Ale dom jest dla mnie pewny, no chyba, że Pani jednak się wycofa...

Pisałam tez dzisiaj z sympatyczną Panią w sprawie Fruzi. WYmieniłyśmy myśle ok. 10 wiadomości przez olx. Dom wydaje sie dobry, tylko mam wrażenie, że jeszcze nie sa w pełni przekonani. Poprosiłam o przemyslenie na spokojnie i kontakt telefoniczny jeśli będzie zainteresowanie dalsze ;)

także...trzymajcie kciuki :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Dziewczyny, sprawa adopcji ŚLiwki wydaje się przesadzona. kontaktowałam się z ta wskazaną grupą / stowarzyszeniem prozwierzęcym z Pani okolic. Jedna z dziewczyn powiedziała, że bardzo chętnie pójdzie na wizyte PA, ale bardzo dobrze zna ludzi, jest to odpowiedzialna, ziwerzecolubna rodzina. Jako technik weterynarii miała pod opieką zwierzaki Pani, leczyła, sterylizowała, była tez przy śmierci poprzedniej suni...Poleca ten dom

Stwierdziłam, że rekomendacja mi wystarczy. Jutro zadzwonie do Pani, by jeszcze chwile porozmawiać. Ale dom jest dla mnie pewny, no chyba, że Pani jednak się wycofa...

Pisałam tez dzisiaj z sympatyczną Panią w sprawie Fruzi. WYmieniłyśmy myśle ok. 10 wiadomości przez olx. Dom wydaje sie dobry, tylko mam wrażenie, że jeszcze nie sa w pełni przekonani. Poprosiłam o przemyslenie na spokojnie i kontakt telefoniczny jeśli będzie zainteresowanie dalsze ;)

także...trzymajcie kciuki :)

Kurczę blade....

Nogi mi się rwą do skakania, ale muszą się jeszcze chwilę wstrzymać...

:))

Link to comment
Share on other sites

Jaka uśmiechnięta od ucha do ucha :))

Śliwko, jesteś urodzona pod szczęśliwą gwiazdą :) wszystkiego co dobre, miłe i smaczne:) wygodnej kanapy, częstego miziania a przede wszystkim zdrówka. Niech Twój dom będzie domem z Twoich marzeń. Powodzenia Ślicznotko! 

A Tobie, kiyoshi i wszystkim osobom które pomogły Śliwce w dotarciu do Celu, bardzo dziękuję! :))

Link to comment
Share on other sites

Tak Ainana

Ja rowniez chcialam serdecznie podziekowac wszystkim ktorzy pomogli Sliweczce. Jeszcze kilka tygodni temu nie blo nawet pewe czy zyje, teraz bedzie miala swoja kanape, cieply dom, spacery, ludzi do glaskania

Chcialam najserdeczniej podziekowac Anecie ze bardzo szybko przyszla z pomoca gdy szukalam miejsca, transportu, ze wszystkim pomogla migiem. Odczarowala smutna Sliweczke. Sunia odzyla.Wypiekniala

Wiem ze Aneta bardzo ja pokochala i rozstanie bylo trudne

Dzieki Anetko 

A wiesci od Pani Lucyny dotarly do nas rano. Sunia doskonale zniosla podroz, Felcie goldenke troche ustawia a koty sa w szoku :)))

jutro zadzwonie na dluzsza rozmowe, dzisiaj niech sie zapoznaja na spokojnie

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Panią ŚLiwkową, sunia spisuje się az za dobrze )  :)

z kotkami nie ma problemów, kompletnie je ignoruje, za to Felcia...hmm...to już inna bajka:) Sliweczka śpi z Panią w łóżku i postanowiła uskuteczniać pozbywanie się felki :) wczoraj w nocy warczała na nią i przeganiała! Pani od razu skorygowała zachowanie i zgodnie spały w łóżku w trójke:)

Sliweczka została wykapana, wyczesana. Była juz na pierwszym spacerze poza ogród z Felką, na lince oczywiście, biegała za patykiem jak szalona! powoli tez zaczyna merdać do Felki zabawowo, ale...powoli ;) może jeszcze będzie przyjaźń.

Wczoraj tez przyjechał starszy syn Pani z Wrocławia (student), żeby zapoznać się z nową psią przyjaciółką- bardzo się spodobała:)

Także, Pani jest zadowolona.

W przyszłym tygodniu wyśle nam zdjecia.

Musze też upomniec się o zdjęcia Meliski, bo jeszcze ich nie mam

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...