Jump to content
Dogomania

SUNIE z Radys- SALLY, TELMA, GLINKA, FRUZIA, MELISA, KROMKA, KOFFI, CZARKA i ŚLIWKA mają swoje DOMY :)


kiyoshi

Recommended Posts

8 godzin temu, uxmal napisał:

A mnie się podoba Telma :) A jaki to charakterek ma czyżby Terierkowaty.

Kubusiowa historia smutna :(((

to dobrze, że Ci się podoba :) Charakterek ma chyba faktycznie terierkowaty- jest uparciuszka, zazdrośnica, z innymi psami bawi się jak szalona ale jak już zaczynają się głaski to np. chce pogryść Sally :( chyba musiałaby być jedynaczką w domu...a właściwie...nie wiem własnie jaki ona powinna miec dom:( musze to jeszcze z Kasią sprecyzować. Na początku lipca zrobimy sterylizacje

Sally za to ma wspaniały, szlachetny charakter. Bardzo ją lubie- jest spokojna, zrównoważona :) gotowa do adopcji...szkoda tylko, że nikt nie dzwoni :(

O Telme był jeden telefon, Pani nawet miała dzwonić do Kasi ale chyba jednak się rozmyśliła.

 

Glinka ma umówioną sterylizacje na wtorek, a potem juz naprawde będą dobre wiadomości. Trzymajcie kciuki, żeby zabieg zniosła dobrze.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, kiyoshi napisał:

Kasiu, dziękuje z całego serca za zdjęćia. Musze przyznać że Telmusia jest chyba najbardziej niefotogenicznym psem jakiego miałaś :) a przy tym z charakterkiem....eh....jak tu te dom wyczarować/? No- trzeba będzie :)

Telma jest mega aktywnym psem więc ciężko zrobić jej "domowe" zdjęcia. Wczoraj zrobiłam milion zdjęć, wyszły tylko te powyższe. Telma po prostu męczy się bez ruchu ;-)

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, kiyoshi napisał:

to dobrze, że Ci się podoba :) Charakterek ma chyba faktycznie terierkowaty- jest uparciuszka, zazdrośnica, z innymi psami bawi się jak szalona ale jak już zaczynają się głaski to np. chce pogryść Sally :( chyba musiałaby być jedynaczką w domu...a właściwie...nie wiem własnie jaki ona powinna miec dom:( musze to jeszcze z Kasią sprecyzować. Na początku lipca zrobimy sterylizacje

Sally za to ma wspaniały, szlachetny charakter. Bardzo ją lubie- jest spokojna, zrównoważona :) gotowa do adopcji...szkoda tylko, że nikt nie dzwoni :(

O Telme był jeden telefon, Pani nawet miała dzwonić do Kasi ale chyba jednak się rozmyśliła.

 

Glinka ma umówioną sterylizacje na wtorek, a potem juz naprawde będą dobre wiadomości. Trzymajcie kciuki, żeby zabieg zniosła dobrze.

Haha, jest dokładnie na odwrót;-) Telma co prawda to isnty żywioł, wszędzie jej pełno;-) Do psów jej bardzo pozytywna, kota bardzo lubi, dzieciaki też. Jest Troszkę nie usłuchliwa i trzeba czasami powtarzać,żeby czegoś nie robiła ale jest naprawdę świetnym, śmiesznym psem.

Sally za to jest zazdrością. Psiaki toleruje ale nie podoba się jej,że głaszcze równocześnie ją i innego psa. Zdarza się Sally zburczeć inne psiaki jak wchodzi/wychodzi z domu. Kota goni ale do dzieci jest bardzo miła. Do obcych też spokojna i sympatyczna.

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, kiyoshi napisał:

to dobrze, że Ci się podoba :) Charakterek ma chyba faktycznie terierkowaty- jest uparciuszka, zazdrośnica, z innymi psami bawi się jak szalona ale jak już zaczynają się głaski to np. chce pogryść Sally :( chyba musiałaby być jedynaczką w domu...a właściwie...nie wiem własnie jaki ona powinna miec dom:( musze to jeszcze z Kasią sprecyzować. Na początku lipca zrobimy sterylizacje

Sally za to ma wspaniały, szlachetny charakter. Bardzo ją lubie- jest spokojna, zrównoważona :) gotowa do adopcji...szkoda tylko, że nikt nie dzwoni :(

O Telme był jeden telefon, Pani nawet miała dzwonić do Kasi ale chyba jednak się rozmyśliła.

 

Glinka ma umówioną sterylizacje na wtorek, a potem juz naprawde będą dobre wiadomości. Trzymajcie kciuki, żeby zabieg zniosła dobrze.

Haha, jest dokładnie na odwrót;-) Telma co prawda to isnty żywioł, wszędzie jej pełno;-) Do psów jej bardzo pozytywna, kota bardzo lubi, dzieciaki też. Jest Troszkę nie usłuchliwa i trzeba czasami powtarzać,żeby czegoś nie robiła ale jest naprawdę świetnym, śmiesznym psem.

Sally za to jest zazdrością. Psiaki toleruje ale nie podoba się jej,że głaszcze równocześnie ją i innego psa. Zdarza się Sally zburczeć inne psiaki jak wchodzi/wychodzi z domu. Kota goni ale do dzieci jest bardzo miła. Do obcych też spokojna i sympatyczna.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, kasiainat napisał:

Haha, jest dokładnie na odwrót;-) Telma co prawda to isnty żywioł, wszędzie jej pełno;-) Do psów jej bardzo pozytywna, kota bardzo lubi, dzieciaki też. Jest Troszkę nie usłuchliwa i trzeba czasami powtarzać,żeby czegoś nie robiła ale jest naprawdę świetnym, śmiesznym psem.

Sally za to jest zazdrością. Psiaki toleruje ale nie podoba się jej,że głaszcze równocześnie ją i innego psa. Zdarza się Sally zburczeć inne psiaki jak wchodzi/wychodzi z domu. Kota goni ale do dzieci jest bardzo miła. Do obcych też spokojna i sympatyczna.

o kurcze..no widzisz jak ja namieszam. Dzięki za sprostowanie, bo potem się gubie w rozmowach z chętnymi na adopcje :) musze sie na pamięć nauczyć :D

Całkiem je sobie jakoś inaczej wyobrażam :D

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, uxmal napisał:

Dobrze że zapytałam. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny:)

 

tak, bardzo dobrze

Teraz oczywiście pamiętam, że Kasia mówiła mi dokładnie, że Sally to zazdrośnica i musi być jedynaczką....ale wiem też, że Telma raz do Sally doskoczyła. No jakoś ogólnie między nimi nie zaiskrzyło. Chciałabym, żeby znalazł się domek chociaż dla jednej wreszcie

Link to comment
Share on other sites

Jest wtorek więc czas na obiecane dobre wieści. Nie wiem czy ktoś na nie czeka, ale mam nadzieje, że tak:)

Glineczka miała dziś sterylizacje, wszystko poszło dobrze, już jest w domu i nawet wyszła na smyczy na siku.

Ale- najwazniejsze jest to, że Glinka od kilku dni jest już W SWOIM DOMU:) Ma dom fantastyczny, na miare skrojony na nią, z pięknym zaczarowanym ogrodem, w którym jest nawet oczko wodne :) Glinka może śmiało się w nim pluskać. Póki co sunia spisuje się jak na łobuza przystało- przekopuje Pani babci rabaty, wysciąga krety, po kąpieli w oczku wskakuje na kanapy, w nocy chętnie wchodzi na głowe i gryzie w nos (a co!), raz przez dziure w ogrodzeniu (małą- specjalnie zrobiona dla kota) przeszła na posesje sąsiada i gdy Pan po nią przyszedł (bo od razu wypatrzył) to jeszcze go obszczekała :) poza tym- biega w koło domu jak szalona, goni kota, chociaż już coraz mniej i jakieś pierwsze kontakty są, z drugą sunią od początku się zaprzyjaźniła. Ma fajny domek- otwarty i ciepły, w którym wszystkie zwierzaki są i były z adopcji, w którym sa też gołębie, króliki, kanarki, ule...i już sama nie pamiętam co jeszcze:)

Tak mieszka Glinka- teraz LINKA. Z ludzi ma Pana- który rozpieszcza! i Panią babcie która poucza i szkoli ;) Wstawiam kilka zdjęć :) Domek jest w Bielsko-Biała

 

Zaczarowany ogród i dwa pieski- jeden grzeczny i jeden mały łobuz:)

Resized_20190613_173013_2848.jpeg.e9add848baae6c2863e9c7593186c700.jpeg

Resized_20190613_175527_106.jpeg.08702dcf8322a19e8a1d57d5aba05e82.jpeg

a tu na kanapie z koleżanką i młodym Panem, przy okazji podpisywania umowy :) byłam tam także Kasia którą miła Pani babcia obdarowała sadzonkami roślin miododajnych ze swojego ogrodu :)

Resized_20190613_174604_1613.jpeg.0fe00343e54b204727a4c42b0d2f3d12.jpeg

 

I jeszcze finanse: 210 zł za hotelik za czerwiec przelewam Kasi+ 39 zł za rejestracje chipa o która poprosze Mariole

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

A gdzież takie domy dla pracowitych psiaków można znaleźć? Mojemu Szogunowi by się taki przydał :)
Dom marzeń, hehe. Glinka widzę, że ma sporo do roboty w tym domu.

tak, taki dom to skarb. Glinka trafiła do raju, szkoda, że Pan nie chciał Telmy do kompletu bo ona tez takiego własnie domu szuka...:)

Jeszcze dostałam takie zdjęcie

2009859951_cid__document_image_178833IMAG0419.thumb.jpg.89289972ad34d3a9836dcd143af40c80.jpg

 

a tu- kto rozpozna? kto to?

Resized_20190624_165317_1554.jpeg.03705819a9d0bd7316f015ec8201382f.jpeg

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.06.2019 o 21:43, kiyoshi napisał:

Kasiu, dziękuje z całego serca za zdjęćia. Musze przyznać że Telmusia jest chyba najbardziej niefotogenicznym psem jakiego miałaś :) a przy tym z charakterkiem....eh....jak tu te dom wyczarować/? No- trzeba będzie :)

a ja miałam pisac że Telma jest najładniejsza z wszystkich tu psiaków na wątku :) 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tianku napisał:

a ja miałam pisac że Telma jest najładniejsza z wszystkich tu psiaków na wątku :) 

no prosze :) więc jednak ;) to dobrze! oby znalazła się druga taka osoba jak Ty która uzna ją za naj, naj naj i pokocha na zawsze :)

36 minut temu, kasiainat napisał:

Dzisiejsze fotki Sally. Jest tak gorąco, że Sally większość dnia przesypia w starej szafie na tarasie :-)

Bardzo dziękuje kasiu, Telma ślicznie wyszła, wydaje mi się taka drobna na zdjęciach, czy ona schudła?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...