Jump to content
Dogomania

SUNIE z Radys- SALLY, TELMA, GLINKA, FRUZIA, MELISA, KROMKA, KOFFI, CZARKA i ŚLIWKA mają swoje DOMY :)


kiyoshi

Recommended Posts

NA DOMEK  W HOTELIKU U KASI CZEKA :

edit: Glinka ma dom w Bielsko-Biała :) <3

GLINKA - miodzik. Sunieczka do pokochania, wyprzytulania, nawet - jak ktoś lubi - zacałowania. Przylepeczka, bardzo ufna i spragniona bliskiego kontaktu z człowiekiem. Bardzo chętna do zabawy, pierwsza wspina się na kolana, albo wręcz na ręce. Jej naturalnym środowiskiem jest ciepła, serdeczna rodzina, w której będzie bezpieczna i kochana. Na pewno nie schroniskowy kojec, w którym przyszło jej żyć od kilku (na dodatek zimowych) miesięcy.
Glinka ma ok. 3 lat. W schronisku przebywa od listopada 2018r.
KOJEC: I - 20
NR: 11969

glinkabb.jpg.f15f534525fc10753d94ce7eaf1976c0.jpg

 

edit: Sali ma DOM w Krakowie :D

SALLY - jest przemiłą suczką o urodzie nienachalnej. Bardzo serdeczna i radosna, gdy tylko jest przy człowieku. Była wychowana blisko niego, bo widać, że zupełnie naturalnie lgnie i u człowieka (nawet tego dopiero co poznanego) szuka wsparcia i pomocy. Lubi się przytulać, być głaskaną, wtedy czuje się dowartościowana i ogonek od razu idzie w ruch. Należy do tych dobrych psów, które serca podbijają nie tyle egzotyczną urodą, co właśnie charakterem. Sally ma ok. 5 lat. KOJEC: II - 11 uwaga: w schronisku będzie identyfikowana bez numeru

sally.jpg.aa139eb348ed25d13c705c72f6527197.jpg

EDIT: Telma ma dom w Kamesznicy ;)

TELMA - wygląda jak wyrośnięty jamnik. Ma piękny, melancholijny wyraz oczu. Jest mądrą suką (to widać, gdy jej się przypatrzeć), bardzo też lgnie do ludzi. Uwielbia przytulanie się, zagląda w oczy, wtedy czuje się najbezpieczniej. Jest spokojna, zrównoważona, tęskni za obecnością człowieka. Telma ma ok. 3-4 lat. W schronisku przebywa od marca 2019r. KOJEC: IX - 14 NR: 12495

telmaa.jpg.df4616cd8ebf02827ce706edb2cd018c.jpg

EDIT: ŚLIWKA MA DOM W JUGOWICACH

ŚLIWKA UCIEKŁA Z RADYS W DNIU TRANSPORTU- 5.01 :(

DZIŚ 8.02. ZOSTAŁA ODŁOWIONA PONOWNIE PRZEZ RADYSY I CZEKA NA PILNY RATUNEK!!!!! Już w hoteliku PsiArek

ŚLIWKA - kiedy się patrzy na jej zdjęcia, Śliwka sprawia wrażenie, że dźwiga na karku bardzo dużo lat - bo i siwy pysk, i wzrok starego psa, i ta postawa, pożal się Boże... A tymczasem okazuje się, że Śliwka ma bialutenkie zęby, które wystawiają jej metrykę młodej suki. Czy to możliwe w takim razie, aby złe, choć krótkie, życie, tak ją postarzyło? - pewnie możliwe. W schronisku jest przestraszona, i to bardzo. Należy do tych delikatnych i wrażliwych psów, na które wystarczy źle spojrzeć, a już przeżywają dramat - a co dopiero, jak taki wyląduje tutaj... Jest jednocześnie bardzo miłą suczką, szukającą wsparcia u ludzi - i oby je dostała, bo nie wygląda na psa, który poradzi sobie w schronisku przez dłuższy czas. Śliwka ma ok. 3 lat. W schronisku przebywa od października 2018r. KOJEC: I - 16 NR: 11864

sliwka.jpg.b04d06d589215fb093297cdc0974d2a2.jpg

 

Edit: FRUZIA MA DOM W BIELSKO-BIAŁA

FRUZIA - straszna bida z nędzą. I ta minka, od której już nam się od razu chce płakać, i to naderwane ucho, i gładka sierść, w której musi dać sobie radę w mrozy. A przy tym jest bardzo, ale to bardzo przyjaźnie usposobiona do ludzi. Raczej w życiu nie miała dobrze (patrząc po jej wyglądzie oraz po tym, że tkwi tu od roku), a zachwyca się człowiekiem, jakby przez to całe swoje życie była noszona przez niego na rękach. Może i niepozorna, ale jest tak dobra, że zasługuje na to, co najlepsze. Przynajmniej w drugiej połowie życia. Fruzia ma ok. 4-5 lat. W schronisku przebywa od stycznia 2018r. KOJEC: I - 18 NR: 10412

fruzia.jpg.20bcb797086b22c164e0df4bb9b71075.jpg

 

MELISA MA DOM POD SZCZYRKIEM :)

MELISA - wychowała się przy człowieku i całą sobą daje do zrozumienia, że jej tego człowieka brakuje. Spokojna i bardzo socjalna. Melisa jest bardzo miłą suką, łasą na pieszczoty i bliski kontakt. Grzeczna, sympatyczna...co można jeszcze o niej napisać, żeby zwróciła czyjąś uwagę? Może to, że mimo siwizny na pysku jest całkiem młodą suczką - a przecież tego nic z nic po niej nie widać na zdjęciach, prawda? Melisa ma ok. 3 lat. W schronisku przebywa od maja 2018r. KOJEC: I - 17 NR: 11042

melisa.jpg.3d1d45632be3c31eeb9e6667b9ff7450.jpg

 

KROMCIA MA DOM W BYSTREJ :)

KROMKA - kolejna suczka, której życie nie pieściło; patrząc po listwie mlecznej, rodziła pewnie co cieczkę. Zresztą wygląda na wiejską sukę: oprócz "wiejskiego" (niestety) wyglądu, ma w sobie jeszcze taką ufność do ludzi i mądre spojrzenie, charakterystyczne dla psów, które często musiały radzić sobie same, aby przetrwać. Kromka jest zresztą bardzo kontaktową suczką, pięknie zaprzyjaźnia się bez żadnych fochów, lubi ludzi i odnosi się do nich z dużą sympatią. Trochę już w życiu przeszła; niech druga połowa będzie dla niej łąskawsza. Kromka ma ok. 5 lat. W schronisku przebywa od sierpnia 2018r. KOJEC: V - 3 NR: 11627

kromcia.jpg.26d846adc8d43a675841d5092de05286.jpg

KOFFI MA DOM STAŁY W KATOWICACH <3

KOFFI - smuteczek. Może dlatego, że nie jest już taką młodą suńką, a im więcej lat, tym trudniej znosi się zmiany na gorsze. Koffi jest tak przybita, jakby to, co się w jej życiu wydarzyło, było tak naprawdę końcem jej świata. Bo może było? Bardzo miła, spokojna, chcąca do ludzi. Bez wzajemności, stąd ten przygnębiony, "martwy" wyraz pyska. Koffi ma ok. 7 lat. KOJEC: 1 E uwaga: w schronisku będzie identyfikowana bez numeru

koffi5.jpg.a3b0dfa155144b853f436a1f99cc216e.jpg

 CZARKA MA DOM STAŁY W MIKOŁOWIE :)

 jako, że BLACK FRIDAY i szał na całym świecie, niech u nas dziś dostaną szansę czarne psy. Z Czarki jest bardzo miła suczka, taka suczynka. Bardzo kontaktowa, od razu wchodzi w przyjazne relacje. Jest bardzo ukierunkowana na człowieka i widać po niej, ze będzie ładnie współpracowała. Młodziutka, spragniona ciepła i czułości ze strony człowieka; początkowo nieśmiała, ale wystarczyła chwilka, aby i uszy stanęły. Bardzo sympatyczna suczka.
Czarka ma ok. 2-3 lat. KOJEC: XIII - 15

czarka.jpg.ddd75d61ca963a43d02e1d11b228e886.jpg

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie:

Deklaracje stałe:

  • 50 zł- KaMiLa (XI, XII, I), 100 zł (II, III), 50 zł (IV, V) 250 zł (VI) 150 zł (VII, VIII, IX, X) 100 zł (XI), 150 zł (XII, I, II)
  • 20 zł AnnaF. (XI, XII, I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, I, II)
  • 50 zł K,M i A (XI, XII, I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, I- 100 zł, )
  • 100 zł Monika F. (XII, I, II, III, IV) 50 zł (VI, VII, VIII, IX)
  • 10 zł P. Irenka (XII, I, II, III) (20 zł) (IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, I)
  • 10 zł kiyoshi (XI, XII, I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX)
  • 50 zł helli (XI, XII, I, II,III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, XI, XII,  I, II)
  • 100 zł annabarbara (XII, I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, II)
  • 20 zł uxmal (XII, I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, I, II)
  • 10 zł sybil (XII, I, II, III, IV, V, VI, VII VIII, IX)
  • 20 zł mar.gajko (I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, I, II)
  • 10 zł Ainana (II, III, IV) 20 zł (V, VI, VII) 10 zł (VIII, IX, X)
  • 10 zł mgog (II, III, IV )
  • 20 zł koja (II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X XI, XII, I, II, III)
  • 10 zł Livka (II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, I, II)

Jednorazowo:

  • 50 zł KaMiLa (23.11)
  • 20 zł AnnaF (23.11)
  • 20 zł Nesiowata (28.11)
  • 402 zł bazarek transportowy (29.11)
  • 30 zł Magenka1 (1.12)
  • 609,50 zł (6.12) spadek po Nestea, Dixi, Freska, Mała Mi, Pestka
  • 73,15 zł z bazarku Nadziejki (12.12)
  • 400 zł z bazarku kiyoshi i P.Irenki (16.12)
  • Joanna Ł- 100 zł (31.12)
  • Sylwia K.- 30 zł (31.12)
  • Sylwia P.- 50 zł (31.12)
  • Kinga R.- 100 zł (31.12)
  • Ela R. - 20 zł (2.01)
  • agat21- 30 zł (3.01)
  • Basia P. - 30 zł (5.01) na prośbę darczyńcy 30 zł zostało przeniesione na inny wątek (wyjaśnienia str 7)
  • 30 zł z bazarku Onaa (5.01)
  • Kinga R.- 100 zł (7.01)
  • 20 zł od Zorka5 (29.01)
  • 20 zł od Bębenek (30.01)
  • 15 zł od Tianku (7.02)
  • 50 zł od Marty z Katowic (8.02)
  • 160 zł z bazarku kiyoshi i Pani Irenki (8.02)
  • 70 zł od basia P. (fb) (11.02)
  • 15 zł od Nesiowata (11.02)
  • 400 zł od KaMiLa (11.02)
  • 100 zł od Monika F. (12.02)
  • 200 zł od Mariola N. (26.02)
  • 150 zł od helli (21.03)
  • 20 zł od Nesiowatej (25.03)
  • 10 zł- jo37 (29.03)
  • 326 zl z bazarku Kiyoshi i pani Irenki (15.04)
  • 167 zł ze sprzedaży fantów z dogo-poza dogo (18.05)
  • 100 zł KaMiLa (22.05)
  • 20 zł od Jacek P. (fb) (22.05)
  • 30 zł od Dorota P. (fb) (22.05)
  • 20 zł od Magda P. (23.05)
  • 209 zł od Doroty Ch. (fb) (26.05)
  • 50 zł od Doroty S. (fb) (29.05)
  • 20 zł od Ainana (6.02)

 

Link to comment
Share on other sites

WYDATKI:

  • 300 zł transport (29.11)
  • 40 zł hotelik listopad Koffi +Czarka
  • 40 zł odpchelenie Koffi + Czarka
  • 23 zł odrobaczenie Koffi + Czarka
  • 25,40 zł wyróznienie olx x 2 dla Czarki do 4.01.
  • 300 zł hotelik grudzień Czarka (12.12)
  • 170 zł hotelik grudzień Koffi (19.12)
  • 38 zł chip Koffi (19.12)
  • 39 zł rejestracja chip Koffi (19.12)
  • 45 zł USG Czarka (29.12)
  • 38 zł chip Czarka (29.12)
  • 280 zł transport Kromki (5.01)
  • 39 zł rejestracja chip Czarki (6.01)
  • 35 zł odpchlenie Kromka (10.01)
  • 260 zł hotelik styczeń Kromka (19.01)
  • 350 zł transport Fruzi i Melisy (29.01)
  • 40 zł hitelik styczeń Fruzia (30.01)
  • 47 zł hotelik styczeń Melisa (30.01)
  • 247,80 zł za weta FRUZIA Chip, Advocate, Usg, leki (30.01)
  • 390 zł transport Śliwki: Warszawa- Góra Siewierska (10.02)
  • 12 zł odrobaczenie Śliwka (13.02)
  • 43 zł chip MELIKA (14.02)
  • 35,60 zł wyróznienie olx Fruzi x 2 (17.02)
  • 350 zł sterylizacja Czarusia (19.02)
  • 61 zł wet Śliwka (22.02)
  • 300 zł hotelik luty Fruzia (23.02)
  • 300 zł hotelik luty Melisa (23.02)
  • 282 zł hotelik Śliwka (3.03)
  • 39 zł rejestracja chip Melisa (5.03)
  • 53,40 zł wyróznienie olx Śliwka x 2, Fruzia x 1 (7.03)
  • 170 zł hotelik marzec ŚLiwka (16.03)
  • 300 zł hotelik marzec Fruzia (16.03)
  • 290 zł transport GLINKA (21.03)
  • 43 zł odrobaczenie i odpchlenie Glinka (25.03)
  • 100 zł hotelik marzec GLINKA (25.03)
  • 25,40 zł wyróznienie olx Glinki x 2 (07.04)
  • 53,40 zł wyróżnienia olx Fruzia x 3 (8.04)
  • 300 zł hotelik kwiecień Fruzia (25.04)
  • 300 zł hotelik kwiecień Glinka (25.04)
  • 20 zł hotelik maj Fruzia (3.05)
  • 35,60 zł wyróznienie olx Glinka x 2 (9.05)
  • 39 zł rejestracja chip Fruzia (19.05)
  • 300 zł transport Sally i Telma (22.05)
  • 300 zł hotelik maj Glinka (23.05)
  • 156 zł wet (odrob, odpchle, leki, obroże) Sally i Telma (23.05)
  • 180 zł hotelik Sally + Telma maj (26.05)
  • 38 zł wyróznienia olx (2 x Glinka, 1 x Sally) (27.05)
  • 300 zł hotelik czerwiec Sally (18.06)
  • 300 zł hotelik czerwiec Telma (18.06)
  • 210 zł hotelik czerwiec GLINKA (25.06)
  • 39 zł rejestracja chip Glinki (25.06)
  • 53 zł- wyróżnienie olx Sally i Telma x3 (27.06)
  • 35 zł chip Telma (2.07)
  • 300 zł hotelik lipiec Sally (24.07)
  • 300 zł hotelik lipiec Telma (24.07)
  • 53 zł- wyróżnienie olx Sally i Telma x3 (4.08)
  • 300 zł hotelik siepień Sally (23.08)
  • 300 zł hotelik sierpień Telma (23.08)
  • 53 zł- wyróżnienie olx Sally x3 (5.09)
  • 200 zł hotelik Sally (26.09)
  • 70 zł hotelik Sally październik (9.10)
  • 53,40 zł wyróznienie olx Sali x 3 (11.11)
  • 300 zł hotelik Sally listopad (26.11)
  • 300 zł hotelik Sally grudzień (22.12)
  • 53,40 zł wyróznienie olx Sali x 3 (26.12)
  • 300zł hotelik Sally styczeń (26.01)
  • 36 zł - wyróżnienie olx Sally x3 (30.01)
  • 230 zł hotelik Sali luty (26.02)

SUMA: 11316,65zł - 10759,40 zł = 557,25 zł ----dnia 26.10 przekazane na konto ROLKI> i dnia 30.10 cofnięte, z powodu zwrotu suni z adopcji --- dnia 23.03. kwota 557,25 zł została przekazana na potrzeby suni z tego wątku: https://www.dogomania.com/forum/topic/351576-zapomniana-maleńka-sunia-miała-tylko-jedno-zdjęcieale-już-jutro-wyjedzie-z-radys-zapraszam-na-watek/

 

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Sara2011 napisał:

Jestem :). Cieszę się że kolejne psiaczki mają szansę na nowe życie :). Koffi to taka trochę Roma :).

tak..Koffi jest bardzo podobna do Romy...w dodatku opisana w albumie jako sunia bez numeru. Wyjedzie teraz, albo już na zawsze tam zostanie. A Mika to koleżanka Imki z kojca. Miejmy nadzieje, że uda sie im pomóc- transport 29tego, miejsca zaklepałam dziś u Pati.

40 minut temu, jankamałpa napisał:

Zaglądam, przesłałam Ci ostatnio skromną stałą, ale pogubiłam się już na jakiego psiaka :).

witaj :) tak, przyszło 20 zł od Ciebie wpisałaś że dla Romy :) deklaracje z Romy przeniosłam na Imke (tzn. kto chciał) i tam tez rozliczyłam tą wpłate:) Bardzo Ci dziękuje :)

 

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Gabi79 napisał:

Iza, uwielbiam Cię za to, że zawsze wybierasz kundelki bez zastanawiania się duży, mały, czarny itp.

Koffi zawładnęła moim sercem!!!

 

dzięki Gabrysiu za dobre słowo, ale nie zawsze kieruje się wyłacznie sercem...to nie jest takie proste wszystko, chciałabym w ogóle zamknąć to schronisko i nie musieć nikogo zabierać, niczego wybierać...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

dzięki Gabrysiu za dobre słowo, ale nie zawsze kieruje się wyłacznie sercem...to nie jest takie proste wszystko, chciałabym w ogóle zamknąć to schronisko i nie musieć nikogo zabierać, niczego wybierać...

Ale przede wszystkim sercem, a nie np. tym, że psiak jest w typie rasy.

Już się nie mogę doczekać, aż suczki będą u Kasi

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Gabi79 napisał:

Ale przede wszystkim sercem, a nie np. tym, że psiak jest w typie rasy.

Już się nie mogę doczekać, aż suczki będą u Kasi

Nie wiem czy już pisałam- transport jest zaplanowany na 29tego, zarezerwowałam dziś 2 miejsca u Pati.

Sunie będe rezerwować po 20tym dopiero na wypadek gdyby jakiś inny DT chciał je zabrać wcześniej i tez żeby mi czasem schronisko ich nie sterylizowało. Także, które sunie ostatecznie pojadą to będzie wiadomo dopiero za tydzień. Teraz musze zabrać sie za bazarek transportowy, mam na szczęscie czas, za coś trzeba będzie panienki utrzymać.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

...ja to już się boję zaglądać do radysiaków.. 

Ta Koffi bez numeru ma już takie oczka zrezygnowane :( 

Ostatnio więcej czytam, niż piszę, więc będę zaglądać. Na razie bez deklaracji, od dziś mam u siebie jednego filcaka ponad stan...że aż sama wątek na wszelki wypadek futrom założyłam..

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Bębenek napisał:

...ja to już się boję zaglądać do radysiaków.. 

Ta Koffi bez numeru ma już takie oczka zrezygnowane :( 

Ostatnio więcej czytam, niż piszę, więc będę zaglądać. Na razie bez deklaracji, od dziś mam u siebie jednego filcaka ponad stan...że aż sama wątek na wszelki wypadek futrom założyłam..

dzięki Bębenku, że zaglądasz i jesteś:)

A gdzie ten watek załozyłaś? na kociej grupie? bo rozumiem, że nowe futerko to kotek?

Link to comment
Share on other sites

Na kociej, bo u mnie to papugi tylko brakuje i generalnie w żadne forum się nie wpasowujemy... A tak zauważyłam na wątkach, że radysiaki mają taką wspólną cechę - inny piesio jest pakowany do transportu, a chwilę po przyjeździe już całkowicie inne zwierz.. dlatego tak lubię zaglądać do nich..budujące takie metamorfozy, gdzieś kiedyś widziałam taki wątek ze zdjęciami przed/po, ale nie mam pojęcia czy to jakieś forum, czy fundacja, czy gdzie..

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Bębenek napisał:

Na kociej, bo u mnie to papugi tylko brakuje i generalnie w żadne forum się nie wpasowujemy... A tak zauważyłam na wątkach, że radysiaki mają taką wspólną cechę - inny piesio jest pakowany do transportu, a chwilę po przyjeździe już całkowicie inne zwierz.. dlatego tak lubię zaglądać do nich..budujące takie metamorfozy, gdzieś kiedyś widziałam taki wątek ze zdjęciami przed/po, ale nie mam pojęcia czy to jakieś forum, czy fundacja, czy gdzie..

tak, to prawda, metaorfozy Radysiaków sa spektakularne, zwykle baardzo szybkie, psiaki odzywają niemal od razu.

Pewnie takie zdjęcia przed/po widziałaś na facebooku na stronie Psy z Radys w albumie Trzecie życie psa??

Zaglądaj do nas:) miziaki dla nowego kociaczka :)

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, tego albumu to ja jeszcze nie odkryłam.. muszę poszukać, ale już nie teraz, bo padam.. za to przeglądając zdjęcia, widziałam że ten boksiowaty staruszek, co go tak zapamiętałam wyjechał :)  

Kociaczka to żadnego dziś nie pomiziam...jeden na kwarantannie w łazience ogołocony z futra z wszolami, a ja już się odkazilam i z drugim w sypialni. Ten za to kark ma zakropiony na wszelki wypadek i mimo że to taka przylepa, to nie da rady, bo by się cały w ręce wcisnął..chomiśka miźnełam z lekka przy zakrapianiu oka :)  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2018 o 00:30, Bębenek napisał:

Kurczę, tego albumu to ja jeszcze nie odkryłam.. muszę poszukać, ale już nie teraz, bo padam.. za to przeglądając zdjęcia, widziałam że ten boksiowaty staruszek, co go tak zapamiętałam wyjechał :)  

Kociaczka to żadnego dziś nie pomiziam...jeden na kwarantannie w łazience ogołocony z futra z wszolami, a ja już się odkazilam i z drugim w sypialni. Ten za to kark ma zakropiony na wszelki wypadek i mimo że to taka przylepa, to nie da rady, bo by się cały w ręce wcisnął..chomiśka miźnełam z lekka przy zakrapianiu oka :)  

ten album jest na stronie fb, ale jakos też nie moge teraz znaleść:( gdzieś spadł na dół, bo chyba dziewczyny przestały wstawiać te zlepione zdjęcia przed/po, a szkoda....

Ja może kiedyś zrobie takie coś swoim uratowanym radysiaczkom:)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, zachary napisał:

Może Kreseczka?....Cudo chudziutkie, delikatne i "wprasowane" w człowieka....

Myslalam.o Kreseczce ale migiem zostala zarezerwowana przez inna dogomaniaczke ;)

Ja wczoraj otrzymalam blagalna prosbe o pomoc dla suni z 2 szczeniat wczoraj wjechali do Radys

Nie moglam odmowic wiec ta rodzinka zajmie miejsce Mikusi- to dla nich jedyna szansa na zycie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, zachary napisał:

Super, że już zarezerwowana i super, że inna biedula dostanie pomoc. Oby jej maluchy przeżyły...

tak...te maluchy byłyby tylko 2 dni w Radysach...doświadczenie pokazuje że im krócej sa tam, tym większa szansa na ratunek. Myśle, że dla nich pomoc przyjdzie na czas...są jescze tylko pewne perturbacje z miejscem ich docelowego wyjazdu, ale na razie nie pisze, żeby nie mieszać...tak czy inaczej jutro opuszcza to piekło

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, kiyoshi napisał:

tak...te maluchy byłyby tylko 2 dni w Radysach...doświadczenie pokazuje że im krócej sa tam, tym większa szansa na ratunek. Myśle, że dla nich pomoc przyjdzie na czas...są jescze tylko pewne perturbacje z miejscem ich docelowego wyjazdu, ale na razie nie pisze, żeby nie mieszać...tak czy inaczej jutro opuszcza to piekło

trzymam kciuki,zeby się wszystko udało ...

zeby wyjechały szczęśliwie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...