Jump to content
Dogomania

SUNIE z Radys- SALLY, TELMA, GLINKA, FRUZIA, MELISA, KROMKA, KOFFI, CZARKA i ŚLIWKA mają swoje DOMY :)


kiyoshi

Recommended Posts

6 godzin temu, Ainana napisał:

Same piękności na wątku: )) widać, ze powodzi jej się w nowym domku, taka wesoła: ) 

tak, bardzo dobrze trafiła :)

dziś juz był ostatni krok do jej pełnoprawnego pozostanie "adoptowaną" :) zostala wysterylizowana, zabieg zniosła dobrze, teraz do piątku będzie u kasi a potem wraca na swoje.

Sterylizacja kosztowała 350 zł

A na koncie suniek pojawiło się:

- 100 zł od annabarbara

- 20 zł od uxmal

DZIEKUJE :)

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę się napatrzec na te wszystkie psiaki Radysiaki, co jeden to piękniejszy. Każdy ma coś w sobie wyjątkowego. Czarka zgubiła uśmiech, ale zyskała piękne dziewczęce ubranko. Tak sobie teraz myślę, ze fajna byłaby para-  Czarka i Zefircio, w sam raz na spóźniony bal karnawałowy. A tak poważnie. Szybkiego powrotu do formy dla wszystkich rekonwalescentów!

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Ainana napisał:

Nie mogę się napatrzec na te wszystkie psiaki Radysiaki, co jeden to piękniejszy. Każdy ma coś w sobie wyjątkowego. Czarka zgubiła uśmiech, ale zyskała piękne dziewczęce ubranko. Tak sobie teraz myślę, ze fajna byłaby para-  Czarka i Zefircio, w sam raz na spóźniony bal karnawałowy. A tak poważnie. Szybkiego powrotu do formy dla wszystkich rekonwalescentów!

Bez usmiechu bo.obolala po.zabiegu;)

Ale Kasia mowila ze cieszyla sie jak szalona na ich widok

Mam tez fantastyczny filmik.z Fruzia ale dopiero wieczorkiem wrzuce

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meliska za tydzień przeprowadza się do swojego domu :)wszystko potwierdzone!

Pani od Kromci dzwoniła do Kasi- Kromcia miała atak padaczki :( :( przestraszyłyśmy sie bardzo...jednak, sunia otrzymała pomoc weterynaryjna (na razie trzeba obserwować, u Kasi ataków nie było) no i nie zmienia to faktu, że domek ją kocha i nie odda :0 uff

Czarusia tez wróciła juz do swojej rodzinki

Teraz Śliweczka i Fruzia musza znaleśc swoje miejsca na ziemii :) <3

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ojej, przyznaję kiyoshi, że już się u Ciebie pogubiłam :-) Który psiak ma dom, który nie, ile Ty masz podopiecznych.

Śliweczka odzyskuje radość życia, super!!! 

wiem...wątki mam za długie:( i można się pogubić...w kazdym razie tutaj mam jeszcze wolne Śliwke i Fruzie, a Melisa jest spakowana do wyjazdu za tydzień. Poza nimi mam Kormorana i pomagam przy wątku Blusi.

Mam tez przytuliskowce nasze...

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, kiyoshi napisał:

Meliska za tydzień przeprowadza się do swojego domu :)wszystko potwierdzone!

Pani od Kromci dzwoniła do Kasi- Kromcia miała atak padaczki :( :( przestraszyłyśmy sie bardzo...jednak, sunia otrzymała pomoc weterynaryjna (na razie trzeba obserwować, u Kasi ataków nie było) no i nie zmienia to faktu, że domek ją kocha i nie odda :0 uff

Czarusia tez wróciła juz do swojej rodzinki

Teraz Śliweczka i Fruzia musza znaleśc swoje miejsca na ziemii :) <3

Kromcia miała wielkie szczęście, ze trafiła na odpowiedzialnych i kochających ludzi. Zdrówka dużo!

Meliska spakowana. Nie wątpię że i Śliwkę z Fruzią niedługo trzeba bedzue pakować. Są niesamowite i jak się rozkręcają... Śliwka wygląda rozczulajaco z tym misiem i uśmiechem na pyszczku...

Link to comment
Share on other sites

O ŚLiwke starały się już 3 domy...niestety wszystkie odrzuciłam. Jeden dom był już bardzo bardzo blisko na TAK, ale niestety okazało się, że Państwo całe lato spędzają na działce letniskowej która nie jest ogrodzona. MOżna by pomyslec, że to nic takiego....ale w przypadku ŚLiwki niestety nie chciałam ryzykować kolejnej ucieczki:(

Druga była Pani z Sownowca z która rozmawiałam 3 razy...miałam robić wizyte przedadopcyjną. Ale....dom z ogrodem a Pani ciągle powtarzała, że sunia będzie RACZEJ w domu...oczywiście, mogłaby być taka sytuacja dla psa który może większość czasu spędzac na zewnątrz, ale nie ŚLiwka....to RACZEj nie dawało mi spokoju i podziękowałam

Dziś dzwonił Pan ze ścislego centrum Katowc\ic, jak sam powiedział, nie ma za bardzo gdzie wychodzić na spacery (znam zresztą ta okolice), nie widze Śliwki w takim miejscu zwłaszca że Pan po prostu mimo 10 czy 15 minut rozmowy nie wzbudził mega zaufania. Też mu podziękowałam, za co zostałam lekko zwyzywana:(

Nie wiem czy znajde dla ŚLiwki dom...chyba po tych przejściach za bardzo się o nią martwie....eh...

O Fruzie zupełnie nikt nie dzwoni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2019 o 19:11, kiyoshi napisał:

 

Nie wiem czy znajde dla ŚLiwki dom...chyba po tych przejściach za bardzo się o nią martwie....eh...

O Fruzie zupełnie nikt nie dzwoni.

Nie dziwię Ci się Iza. Naprawde. Zrobiłaś bardzo mądrze. To musi być pewny dom, taki z prawdziwego zdarzenia. Zobacz jak Zefirek trafił, Czarusia, Kromka i inni. Ona zbyt wiele miała przejsc. Los do Śliwki uśmiechnął się bynajmniej dwa razy, cudem żyje, jest wciąż lekliwa, więc musi mieć zapewnione bezpieczeństwo i miłość  na maxa.

Dziwię się natomiast bardzo, ze jeszcze nikt nie pytał o Fruzie. Bardzo bym chciała żeby jej Dom ujawnił się choćby jutro. Bardzo jej kibicuję, zresztą jak wszystkim...

Tak poza tym trudne masz zadanie, wiadomo jest ogromna radość gdy się czuje, wie, ze to jest TO. I kolejny pies wyrwany z zapomnienia, a często nawet z rąk śmierci, znajduje wyjątkowy dom. Śliwka ma rasową urodę  (przepraszam za określenie) i na pewno podoba się wielu ludziom, niekoniecznie tym właściwym. Jest śliczna, choć takie moje moje typy sa ciut inne ;) czasem warto trochę dłużej poczekać, choc wiadomo jest to bardzo trudne, tym bardziej że jest dluugaa kolejka następnych... ehh.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Ainana za slowa wsparcia i zrozumienia. 

Dobrze to ujelas- ona juz 2 razy uniknela smierci. Na pewno pojawi sie TEN dom dla suni, kwestia czasu

A co do Fruzi to tak juz jest niestety z czarnymi :( 

Musze podorabiac ogloszenua w sumie wszystkim ale jakis marazm mnie ogarna czy nie wiem jak to ujac- zmeczenie materialu

Potrzebuje kopa w tylek moze haha ;) :)

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, kiyoshi napisał:

Potrzebuje kopa w tylek moze haha ;) :)

No to, kiyoshi mówisz i masz  ;) Boli? ;))

Ciebie marazm? Nie podobne to do Ciebie. Choć wiadomo każdy ma gorsze chwilę.

A czarne psy są bardzo w moim typie, jak jeszcze mają takie fruziowo-weguniowo-pieczarkowe oczka to już wogole. I  Fruzi domek jest tylko pewnie jeszcze o tym nie wie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...