Jump to content
Dogomania

SUNIE z Radys- SALLY, TELMA, GLINKA, FRUZIA, MELISA, KROMKA, KOFFI, CZARKA i ŚLIWKA mają swoje DOMY :)


kiyoshi

Recommended Posts

17 godzin temu, Onaa napisał:

Cudownie że Śliweczka odnaleziona i już uratowana!, ja przyznam się że już przestałam wierzyć, że po tym dłuższym czasie jak jej do razu nie złapano, i jak takie śniegi były że jeszcze coś będzie wiadomo jaki los spotkał Śliweczkę a jednak się udało :).

Niestety ja też już przestałam wierzyć.... to prawdziwy cud, szczególnie tam na odludziu, na mrozie...

 

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

 

Tak - jest sliczna :)

dzis Aneta napisala ze juz jest lepiej :) do psiakow i kotow nastawiona pokojowa, pojadla suchej karmy i tak sibie obserwuje bidusia swiat

ale musi byc w szoku ze juz nie jest glodna, znarznieta, nie musi uciekac

 

received_622563404849209.jpeg

received_296403117690088.jpeg

Wspaniale że już lepiej :))

Ja jestem w szoku, a co dopiero Śliwka. Tyle przezyla, tyle nacierpiala... A teraz wiemy, że Śliwka żyje, ba!! Nawet możemy ślicznotkę zobaczyć na dywanach: ))

Teraz jeszcze jak Daga się odnajdzie... to już będzie cud nad cudem. Widać warto wierzyć... 

Dopisane: 

Jeszcze dodam że dopiero wczoraj wieczorem doczytałam o Sliwce. Hmm...xostalam ukarana za nieobecność na dogo ;) mój błąd! Tu trzeba być codziennie: )

Link to comment
Share on other sites

 Sliweczka robi małe kroczki. Do ludzi jest łagodna, można ją głaskać itd, ale nie jest psem wylewnym, nachalnym, nadal jest dość smutna, nieobecna. Z innymi pieskami nie zawiera znajomości a nawet troszke próbuje ustawiać. Zobaczymy co bedzie dale ale chyba na chwile obecną będe szukac domu bez innych zwierzat. Na smyczy radzi sobie dobrze, zachowuje czystośc. Anetka ją odrobaczyła (12 zł). Na razie damy jej jeszcze kilka dni, potem wizyta u weta na chipowanie i przegląd i zaczne już szukac domu.

Na chwile obecną Śliwka wydaje mi się być sunią dośc podobną z charaktru jak Koffi.

Anetka tez policzyła ze jej hotelikowanie wyniesie 400 zł / m-c.

Oby szybko znalazła dom, bo deklaracji na nią nie mam :( :(

 

DObrze, teraz finanse i miłe niespodzianki :) :)

 Monika F. wpłaciła dla Śliweczki jednorazowo 100 zł

plus 100 zł deklaracji stałej

wpłynęło też 50 zł od K.M. i A. :)

oraz 10 zł od Livki wpisane dla Imki, ale rozumiem, że to deklaracja tutaj:)

 

DZIĘKUJE WAM Z CAŁEGO SERCA <3

 

Akcja Sterylizacja zgodziła się pokryć koszt sterylizacji Meliski, to też wspaniała wiadomośc :) Dziękuje

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dużo wspaniałych wiadomości. Coś czuję że Śliwka nam pokaże Charakterek, niech tylko sunia uwierzy na 100 procent ze to dobrze co jest, będzie wciąż trwać. Do góry łepek, cudna Śliwko:)

Melisko trzymam kciuki w czwartek. Rzeczywiście wspaniale, koszt sterylizacji spory, więc i zastrzyk finansowy bardzo potrzebny. Tym bardziej, ze dołączyła Śliwunia :) 

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Ainana napisał:

Dużo wspaniałych wiadomości. Coś czuję że Śliwka nam pokaże Charakterek, niech tylko sunia uwierzy na 100 procent ze to dobrze co jest, będzie wciąż trwać. Do góry łepek, cudna Śliwko:)

Melisko trzymam kciuki w czwartek. Rzeczywiście wspaniale, koszt sterylizacji spory, więc i zastrzyk finansowy bardzo potrzebny. Tym bardziej, ze dołączyła Śliwunia :) 

tak, jestem ciekawa tego charakterku Sliweczki...czy się okaże przymilna jednak, czy może pójdzie w drugą strone...trzeba dać jej czas.

Przelałam dziś Anecie pieniądze za transport 390 zł i 12 zł za odrobaczenie:)

 

Jutro trzymajmy kciuki za Meliske...a ja zaraz zabiore się za dorabianie ogłoszeń dla Fruzi i Meliski :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2019 o 19:12, kiyoshi napisał:

eh...właśnie się dowiedziałam, że sąsiadki nie dostały tych kotków:( :( nie wiem dlaczego, nie rozumiem...mama tez nie dopytywała, szukają dalej....:( (

wracajac do tematu kotkow u sasiadek mojej mamy to wlasnie sie dowiedzialam ze udalo sie

Sasiadki adoptowaly dwa male koteczki: bialo-rudego i bialo-czarnego z Rzeszowa z jakiegos "przytulku" jak to moja mama nazwala. Na pewno dobrze trafily te maluchy :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2019 o 14:04, kiyoshi napisał:

wracajac do tematu kotkow u sasiadek mojej mamy to wlasnie sie dowiedzialam ze udalo sie

Sasiadki adoptowaly dwa male koteczki: bialo-rudego i bialo-czarnego z Rzeszowa z jakiegos "przytulku" jak to moja mama nazwala. Na pewno dobrze trafily te maluchy :)

Super, ze taki dobry dom się nie marnuje i zamieszkały tam dwa kocie serca :)

Pięknie Meliska wygląda w tym ubraniu i na posłaniu. Jak dama.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Ainana napisał:

Super, ze taki dobry dom się nie marnuje i zamieszkały tam dwa kocie serca :)

Pięknie Meliska wygląda w tym ubraniu i na posłaniu. Jak dama.

wszystko się zgadza co napisałaś:)

A jutro dodatkowo proszę o kciuki, bo Meliska ma mieć gości- oby dotarli i oby byli super ludzmi :D

Link to comment
Share on other sites

KOCHANI UDOSTĘPNIAJCIE, TO TAM WŁAŚNIE MIAŁ JECHAĆ WATSON!!!od Zosi123

Potrzebują udostępniania, domów tymczasowych, pieniędzy...

https://www.facebook.com/katarzyna.lobacz/posts/2258510710840002

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2054029574684578&amp;set=a.199128826841338&amp;type=3&amp;theater

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.02.2019 o 20:48, Ainana napisał:

Zaciskać, zaciskać ... żeby to był Ten dom. Dużo się dzieje dobrego :)

U Meliski dobrze . panstwo byli wczoraj na zapoznaniu ze swoim 30.kg psiakiem adoptowanym wczesniej z cieszynskiego schroniska. Melisa bardzo im sie spodobala, na chwile obecna sa chetni by podarowac jej dom na poczatku marca.

To domz ogrodem pod Szczyrkiem ale psiaki maja tez spacery poza teren.

Trzymajmy kciuki :)

 

pozdrowienia od Sliweczki

 

PART_1550431496813.jpeg

PART_1550431489327.jpeg

PART_1550431430313.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wspaniale, ze Meliska wpadła w oko, oby do marca.

A Śliwka jak to Śliwka... gwiazdorzy. Ma nietuzinkową urodę, do tego stopnia, ze moja sunia Sara jej zazdrości  ;) To przedostatnie zdjęcie... obłędne... Nie da sue ukryć, że fotograf to profesjonalista :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Ainana napisał:

Wspaniale, ze Meliska wpadła w oko, oby do marca.

A Śliwka jak to Śliwka... gwiazdorzy. Ma nietuzinkową urodę, do tego stopnia, ze moja sunia Sara jej zazdrości  ;) To przedostatnie zdjęcie... obłędne... Nie da sue ukryć, że fotograf to profesjonalista :)

Dziekuje w imieniu Sliwki za komplementy ;) z charakteru tez robi sie coraz fajniejsza. W wekend na pewno zaczne ja oglaszac.

Jeszcze takie ladne zdjecia mam :)

 

PART_1550482162980.jpeg

PART_1550482181874.jpeg

PART_1550482185881.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...