Jump to content
Dogomania

SUNIE z Radys- SALLY, TELMA, GLINKA, FRUZIA, MELISA, KROMKA, KOFFI, CZARKA i ŚLIWKA mają swoje DOMY :)


kiyoshi

Recommended Posts

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Tak. Na pewno- Pani Kasia sprawdzila, nic mu sie nie stalo. 

Mialam dzis telefon o Sally. Zobaczymy czy cos z tego wyjdzie, musze skonsultowac z Kasia i zrobic wizyte PA. Moze bedzie szansa na dom.

to trzymam kciuki za fajny dom na miarę Sally (z psami będzie? z dziećmi?))

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Patmol napisał:

to trzymam kciuki za fajny dom na miarę Sally (z psami będzie? z dziećmi?))

Z dziecmi. Panstwo maja trojke dzieci- blizniaki 6 letnie i 11latka. Kasia mowi ze takie towarzystwo pasowaloby Sally. To kamienica na 4 rodziny ze wspolnym ogrodem. Dwie rodziny maja swoje psy a trzecia rodzina bez psa pomaga w opiece gdy inni wyjezdzaja. Brzmi dobrze tylko ludzie nigdy nie mieli swojego psa. Dlatego potrzebuje doswiadczonego wizytatora zeby wszystko przegadac

1 godzinę temu, Poker napisał:

Oby to był TEN dom.

kiyoshi, możesz się rozejrzeć za sunią sprawdzoną na dzieci ?

Ojoj. A co sie stalo? Sunia od malawaszki niepasuje? Przesle wieczorem bo mam jeszcze namiary na kilka suniek 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, kiyoshi napisał:

POMOCY!!

CZY JEST NA DOGO KTOŚ Z ANDRYCHOWA??? POSZUKUJE PILNIE WIZYTATORA !! HELP!!

 

Z Bielsko-Biała jest kamma13. Trasa - 25km - 38 min. - DK-52

Jeżeli jest ten  34-120 Andrychów.Być może jest jeszcze inny.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

Z Bielsko-Biała jest kamma13. Trasa - 25km - 38 min. - DK-52

Jeżeli jest ten  34-120 Andrychów.Być może jest jeszcze inny.

tak, ten. Kamma chyba nie ma doświadczenia w wizytach:( potrzebuje kogos w miare doświadczonego, bo ...nie jestem pewna domu....

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

spróbuje do niej napisać...kiedyś miałam numer ale nie zapisałam :( aaaa...:(

Z Dąbrowy górniczej jest Mysza2  to około 70 km. Robiła wizytę dla devonka z AgusiaP. Zapytaj może będzie mogła pomóc. Jakby co to mam do Niej tel. 

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, mdk8 napisał:

Z Dąbrowy górniczej jest Mysza2  to około 70 km. Robiła wizytę dla devonka z AgusiaP. Zapytaj może będzie mogła pomóc. Jakby co to mam do Niej tel. 

dziękuje Małgosiu....to jednak daleko:( jutro ma dzwonić do mnie Pani z Andrychowa znaleziona przez naszą dogomaniaczke - ewunian :) (DZIĘKUJE <3)

Póki co- Pan czeka- więc nie jest żle:)

Dziękuje mdk :) <3

Link to comment
Share on other sites

Wizyta umówiona na jutro na 17tą. Zrobi ją wolontariuszka ze schroniska w B-B, która mieszka w Andrychowie.

Pan dzwonił do mnie dziś 2 razy :) juz sie nie moga doczekać wizyty i suni. Poprosiłam wizytatorke by porozmawiała o obowiązkach związanych z posiadaniem psa, ale też pomówiła z dziećmi jak do pieska podchodzić.

Trzymajcie mocno kciuki

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, kiyoshi napisał:

Dostałam jeszcze dziś dwa zdjęcia Telmy. A Salcia chyba własnie ma zapoznanie...

 

9c8f4447cc02.jpg

cbe7f13bb0fb.jpg

 

Telma na fotelu wygląda jak królewna.Pięknie jej się błyszczy sierść.Widać,że piesio zadbany i może korzystać ze wszystkiego co w domu jest.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Telma na fotelu wygląda jak królewna.Pięknie jej się błyszczy sierść.Widać,że piesio zadbany i może korzystać ze wszystkiego co w domu jest.

tak...miałam podobne przemyślenia Anulko ;)

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Śliczna jest :)

dzięki Mariola

 

 

NO i dziewczyny- UDAŁO SIĘ- Sally też wyjechała :) :) nawet mam już jedno śliczne zdjęcie z nowego domu, ale za bardzo nie moge wstawić bo widać dzieciaki z usmiechem od ucha do ucha...a z Sally zrobiła sie czarna kropka, w każdym razie musicie mi zaufać, że wygląda to dobrze :) trzymajmy kciuki za szybką aklimatyzacje czarnulki

DZIĘKUJE WSZYSTKIM <3

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Jo37 napisał:

Gratulacje. 

Niech się suni dobrze wiedzie w DS

Dziekuje. Mam nadzieje ze sunia sie szybko zadomowi

Pan z samego rama dzwonil.az sie przestraszylam ale nie- chcial powiedziec jaka sunia jest sliczna i kochana i.jak sie ciesza ze ja maja. W nocy popiskiwala biedna ale uspokoilam.Pana ze to stres i ze na pewno.minie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rzomawiałam dziś z Panem od Sali. Wszystko u suni dobrze, aklimatyzuje się, przestałam popiskiwać w nocy, a nawet czasem zdaża jej się pochrapywać :) ma juz nowe legowisko, doszła też karma, którą poleciła Panu Kasia. Wydaje się, że wszystko będzie dobrze, chociaż oczywiście domek jest jeszcze odrobinke pod nadzorem ;) W wekend mam dostać kilka zdjęć.

Wpłaciłam Kasi 70 zł za pobyt Sali w październiku. DOszło też dzisiaj 20 zł od Pani Irenki, które rozlicze jeszcze na tym wątku:)

 

Kochani, chciałam wszystkim z całego serca podziękować za dłuugie wspólne miesiące na tym wątku! za Waszą chojność, serce i zaangażowanie, za wspieranie mnie i za te uratowane ŻYCIA <3 niech będą dla nas radością :)

 

Na miejsce Sali pojedzie do Kasi ROLKA. dziś udało mi się zarezerwować ją. Zapraszam na nowy wątek wszelkich wspieraczy :)

https://www.dogomania.com/forum/topic/350672-zagubiona-buraska-rolka-z-radys/

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...