Jump to content
Dogomania

SUNIE z Radys- SALLY, TELMA, GLINKA, FRUZIA, MELISA, KROMKA, KOFFI, CZARKA i ŚLIWKA mają swoje DOMY :)


kiyoshi

Recommended Posts

Dnia 25.04.2019 o 17:08, kiyoshi napisał:

wpłaciłam Kasi pieniązki za hotelik Fruzi i Glinki...pech trwa dalej i telefon milczy jak zaklęty :(

Jakiś świąteczny marazm, a teraz majówkowy pewnie.. :( 

Ale trzeba wierzyć, że się ruszy :) 

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj wpłynęlo 20 zł od Piotra i Ani F. oraz 50 zł od helli

Bardzo Wam dziekuje. Moje wątki bardzo upadły:( adopcje stoją....no nie za dobrze to wszystko

Tymbardziej DZIĘKUJE że jesteście nadal ze mna ze swoimi deklaracjami

<3

 

Niestety telefon nadal milczy

Link to comment
Share on other sites

Dziś rano zastałam takiego maila na swojej skrzynce- w sprawie Fruzi:

 

Dzień dobry.
Szukamy właśnie takiego pieska. Nie musi to być szczeniak, nie musi być najpiękniejszy- chodzi nam o charakter. Zależy nam w szczególności na tym, by pies dobrze dogadywał się z córką (6 lat). By był łagodny i ułożony i stał się członkiem naszej rodziny.
Nie posiadamy samochodu ani nie dysponujemy dużą gotówką, dlatego będę wdzięczna, jeśli napisze mi Pani, czy będzie możliwe zorganizowanie pomocy w transporcie? Mieszkamy w domu ale podwórko nie jest przystosowane do tego, by pies tam sam biegał, dlatego byłby to piesek domowy.
Pozdrawiamy,
Eunika, Michał i Lenka.

 

Państwo (jak wyszczpiegowałam) są prawdopodobnie z Trzebnicy (dolnośląskie). Mail brzmi dość miło, ale......Poproszę o kontakt telefoniczny.

Co myślicie kochani?? czy mamy kogoś w Trzebnicy z dogo??

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, agat21 napisał:

Mail brzmi całkiem sensownie, ale na pewno trzeba porozmawiać :) Oby to był dom dobry dla Fruzi :)

rozmawiałam z Panią. Przesympatyczna. Poleciłam jej jednak pieska od Hani, który spełnił jej wymagania. Mam nadzieje, że się zdecyduje. Tymczasem Fruzia chyba znalazła swoje szczęscie bliziutko Kasi...ale o tym napisze jutro.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

rozmawiałam z Panią. Przesympatyczna. Poleciłam jej jednak pieska od Hani, który spełnił jej wymagania. Mam nadzieje, że się zdecyduje. Tymczasem Fruzia chyba znalazła swoje szczęscie bliziutko Kasi...ale o tym napisze jutro.

Wow! :) No to czekamy do jutra niecierpliwie :)

Link to comment
Share on other sites

Może warto by było jeszcze kilka dni odczekać, ale napisze ... bo wydaje się, że wszystko będzie dobrze i że Fruzia znalazła swoją bezpieczną przystań.

Adopcja Fruzi jest dla mnie zaskoczeniem jak dla Was. Wczoraj do Kasi przyjechała rodzina obejrzeć całkiem inną sunie...jednak wymagania co do psiaczka adopcyjnego były dośc konkretne: bardzo łagodny pies, delikatny w kontaktach z mała dziewczynką, spokojny, ułożony, Pan dodatkowo marzył o psiaku w typie ast... No i Fruzia po prostu wpasowała się w ten obraz idealnie. Wczoraj jeszcze pisałam z Panem, który własnie mówił mi, że najbardziej marzył o psie w typie TTB, ale rodzina nie chciała i gdy pojawiła sie Fruzia to po prostu było to. Jest, zdaniem Pana, mocno w typie dla niego a jednocześnie z charakterem o którym marzyła cała rodzina.

Po zapoznaniu z Fruzią i podjęciu decyzji, Kasia odwiozła Fruzie do nowego domu, od razu robią krótką wizyte PA.

Fruzia zamieszkała w Bielsku, w bloku. Dosyc dobrze sobie radzi. Spaceruje po mieście bez problemu. Ruch uliczny zupełnie jej nie stresuje, w domu też ok, jedynie bardzo boi się korytarzy i schodów. Wczoraj Pan musiał ja nosić, ale poradziłam jak powolutku ją przyuczać i wieczorkiem juz sama zeszła z 1 pietra po schodach (z powrotem na rękach, ale to i tak postęp). Na razie czekam na rozwój sytuacji. Mam nadzieje, że rodzina pokocha Fruzie bezwarunkowo i z wzajemnością.

Mam też nadzieje, że sunia do której Państwo przyjechali (Złotka)...znajdzie szybciutko swój dom na zawsze. Z jednej strony ciesze się z Fruzi, z drugiej- mam nadzieje, że nikt nie będzie miał za złe, że "podebrałam dom"....nie miałam takiego założenia nigdy...

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kiyoshi napisał:

Może warto by było jeszcze kilka dni odczekać, ale napisze ... bo wydaje się, że wszystko będzie dobrze i że Fruzia znalazła swoją bezpieczną przystań.

Adopcja Fruzi jest dla mnie zaskoczeniem jak dla Was. Wczoraj do Kasi przyjechała rodzina obejrzeć całkiem inną sunie...jednak wymagania co do psiaczka adopcyjnego były dośc konkretne: bardzo łagodny pies, delikatny w kontaktach z mała dziewczynką, spokojny, ułożony, Pan dodatkowo marzył o psiaku w typie ast... No i Fruzia po prostu wpasowała się w ten obraz idealnie. Wczoraj jeszcze pisałam z Panem, który własnie mówił mi, że najbardziej marzył o psie w typie TTB, ale rodzina nie chciała i gdy pojawiła sie Fruzia to po prostu było to. Jest, zdaniem Pana, mocno w typie dla niego a jednocześnie z charakterem o którym marzyła cała rodzina.

Po zapoznaniu z Fruzią i podjęciu decyzji, Kasia odwiozła Fruzie do nowego domu, od razu robią krótką wizyte PA.

Fruzia zamieszkała w Bielsku, w bloku. Dosyc dobrze sobie radzi. Spaceruje po mieście bez problemu. Ruch uliczny zupełnie jej nie stresuje, w domu też ok, jedynie bardzo boi się korytarzy i schodów. Wczoraj Pan musiał ja nosić, ale poradziłam jak powolutku ją przyuczać i wieczorkiem juz sama zeszła z 1 pietra po schodach (z powrotem na rękach, ale to i tak postęp). Na razie czekam na rozwój sytuacji. Mam nadzieje, że rodzina pokocha Fruzie bezwarunkowo i z wzajemnością.

Mam też nadzieje, że sunia do której Państwo przyjechali (Złotka)...znajdzie szybciutko swój dom na zawsze. Z jednej strony ciesze się z Fruzi, z drugiej- mam nadzieje, że nikt nie będzie miał za złe, że "podebrałam dom"....nie miałam takiego założenia nigdy...

 

Super wieści!!!

Izunia, moim zdaniem nie ma mowy o podebraniu domu.

Ludzie jadą poznać psiaka i nie zawsze zaiskrzy. Odwiedziny nie są równoznaczne z adopcją.

Powodzenia cudna Fruzieńko!!!

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Gabi79 napisał:

Super wieści!!!

Izunia, moim zdaniem nie ma mowy o podebraniu domu.

Ludzie jadą poznać psiaka i nie zawsze zaiskrzy. Odwiedziny nie są równoznaczne z adopcją.

Powodzenia cudna Fruzieńko!!!

dziękuje Gabrysiu. Mariola na szczęście też się nie pogniewała.

Dziś znów pisałam z Panem od Fruzi. Sunia zmieniła imie na FUZJA...powiedziałam- wow, bo to jakies takie niezwykłe imie, i mam wrażenie, że dopasowane do suni.

Pan się bardzo martwi, bo wychodzą jednak lęki Fruzi...na spacerach: do obcych ludzi i obcych psów. Nadal kiepsko idzie nauka chodzenia po schodach. Za to w domu sunia jest bardzo grzeczna, czyściutka, bezproblemowa, noc ładnie przespała.

Uspokajam Pana jak moge, żeby dał jej czas i cierpliwie wprowadzał w rzeczy których ona zwyczajnie nie zna i ma prawo się bać. Poradziłam, by może zorganizował spacer z jakimś drugim- zrównoważonym, łagodnym psem, z którym Fruzia mogłaby się polubić i brać od niego przykład...zobaczymy. Nie wiem co więcej radzić....

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje Pani Irence za wpłate 20 zł dla suniek.

Codziennie koresponduje chwile z Panem od Fruzi...sunia robi postępy, ale z tego co Pan pisze unika z nim kontaktu...nie wiem jak to rozumieć. Zobaczymy co z tego dalej bedzie.

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj pozdrowienia od KOFFI. Wszystko u niej dobrze:) zdrowa, przytyła 3 kg, nauczyła sie wskakiwać na łózko, na spacerkach chodzi z podniesionym ogonkiem i nie ma juz smutku w oczach :) Jest bardzo kochana przez swoja Panią

59871839_461881791219339_5642184733006757888_n.thumb.jpg.b29be78af5f3f5f04871047bb269eed6.jpg

60227557_586591068500747_6721090022524583936_n.thumb.jpg.994f26ef1e94e206857ebdb82541f818.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wyróżniłam dzisiaj dwa olx dla Glinki. 17,80 zł x 2= 35,60 zł

 

Dziewczyny,  postanowiłam, że miejsce po Fruzi u Kasi nie zostanie puste....22go chciałabym zabrać jeszcze jedną sunie z Radys w ramach tego watku. Mam nadzieje, że zostaniecie. Bardzo prosze. Sunia jeszcze nie jest wybrana

Link to comment
Share on other sites

Dla Glinki wpłynęlo 10 zł od Livki :) dziękuje

U Fruzi wszystko ok. Niestety Pan nie jest zbyt wylewny w opowieściach i zdjęc jeszcze tez nie zrobił, ale za to mam na miejscu dogomaniaczke (DZIĘKUJE <3), która widuje Fruzie na spacerach ;) i jest wszystko ok. Za jakiś czas poprosze Kasie o wizyte PoA to może wtedy uda się zroić kilka zdjęc na potwierdzenie

Na miejsce Fruzi wybrałam taką niepozorna sierotkę...Telme...jeszcze 8 dni musi wytrzymać...

telma.jpg.d146561ba639f381094acf4f1962a418.jpg

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...