Jump to content
Dogomania

SUNIE z Radys- SALLY, TELMA, GLINKA, FRUZIA, MELISA, KROMKA, KOFFI, CZARKA i ŚLIWKA mają swoje DOMY :)


kiyoshi

Recommended Posts

1 minutę temu, uxmal napisał:

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

ostatnio kilka starszych osób dzwoniło o Szpulke...wszystkie te domy byłyby niemal idealne dla Sali...wszystkim próbowałam Sali proponować..dla każdego za duża, albo...za stara (bo 5 lat!)....a ona najszczęśliwsza byłaby u starszej osobyw domku z ogródkiem...w spokoju...

Ta Pani co dzwoniła też mi przypasowała, ale nie byłam pewna, czy to dom dla Sali...samo się rozwikłało :(

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, kiyoshi napisał:

ostatnio kilka starszych osób dzwoniło o Szpulke...wszystkie te domy byłyby niemal idealne dla Sali...wszystkim próbowałam Sali proponować..dla każdego za duża, albo...za stara (bo 5 lat!)....a ona najszczęśliwsza byłaby u starszej osobyw domku z ogródkiem...w spokoju...

Ta Pani co dzwoniła też mi przypasowała, ale nie byłam pewna, czy to dom dla Sali...samo się rozwikłało :(

Racja, z wielkością psów coś się ludziom kiełbasi. Sali jest srednio mała czyli w sam raz. Ludziom wydaje się że nano pieski są łatwe w utrzymaniu a to nie do końca prawda. Np aplikowanie leków, złapanie moczu. 

Wiek to też trudny temat :(

Link to comment
Share on other sites

Boże...zobaczcie jaką cudowną sunie dzisiaj znalazłam ...jest w RADYSACH od listopada z gminy Leoncin, która zapłaciła za nia jednorazowo 2000 zł, więc pewnie jej los nikogo już nie będzie interesował :(  :( urodzona niby w listopadzie 2017 roku...

Może jakoś się nam uda jej pomóc?? kocham czarne, jeszcze z takimi uszkami...jak moja Perełka, klon normalnie...HELP!!!!

84446786_159725022140508_8618466429114515456_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=DloXOpwNLiYAX-cI8u7&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=ed3d3d34b54ac60ee39dae3253baad1d&oe=5EBE22E6

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pytałam o ta cudną sunie powyżej....niestety bez numeru kojca mogą jej szukac w nieskończoność :(  :(  spróbuje uderzyć do gminy bezpośrednio ale to pewnie potrwa

 

Tymczasem na koncie Sali nowe pieniązki...

  • 150 zł od Kamili
  • 100 zł od Kasi z fb
  • 20 zł od Ainana (wpisane dla Rolki, ale rozlicze tutaj bo tamte watki zamknięte :))

DZIĘKUJE WAM KOCHANE Z CAEGO SERCA   <3

Link to comment
Share on other sites

Dnia Saturday, February 01, 2020 o 18:33, kiyoshi napisał:

Boże...zobaczcie jaką cudowną sunie dzisiaj znalazłam ...jest w RADYSACH od listopada z gminy Leoncin, która zapłaciła za nia jednorazowo 2000 zł, więc pewnie jej los nikogo już nie będzie interesował :(  :( urodzona niby w listopadzie 2017 roku...

Może jakoś się nam uda jej pomóc?? kocham czarne, jeszcze z takimi uszkami...jak moja Perełka, klon normalnie...HELP!!!!

84446786_159725022140508_8618466429114515456_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=DloXOpwNLiYAX-cI8u7&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=ed3d3d34b54ac60ee39dae3253baad1d&oe=5EBE22E6

Śliczna, a z jaką nadzieją patrzy, z jakim oddaniem, jak hipnotyzuje. Nie dziwię się, że chwyciła Cię za serducho. Wspomogę ją grosikiem kiedy już wyjedzie z Radys.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, seramarias napisał:

Śliczna, a z jaką nadzieją patrzy, z jakim oddaniem, jak hipnotyzuje. Nie dziwię się, że chwyciła Cię za serducho. Wspomogę ją grosikiem kiedy już wyjedzie z Radys.

Nie wiem jak ja odnaleźć. W Radysach nie odpowiadają muszę napisać do gminy żeby ustalili numer kojca

Bardzo podobna do mojej Perelki

Dziękuję że chcesz pomóc :) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2020 o 18:33, kiyoshi napisał:

84446786_159725022140508_8618466429114515456_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=DloXOpwNLiYAX-cI8u7&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=ed3d3d34b54ac60ee39dae3253baad1d&oe=5EBE22E6

tej suni niema w radysach...dziś dostałam oficjalnego maila z urzędu gminy, że sunia ma juz od dawna dom i na pewno jest to dobry dom. Pan z gminy napisał tez, że w ich gminie są tak dobrzy ludzie że nie mają problemu z bezdomnością, ludzie po prostu nie wyrzucają piesków,....

BYm wstawiła cały mail bo jest CUUDNY ale nie wiem czy moge (prawnie)...więc tylko streszczam....

Śliczna suni...wierze, że wyszłaś z piekła do lepszego życia w DOMU a nie w psim niebie.....

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Na koncie Sali nowe pieniążki:

- 10 zł od Livki

- 20 zł od Pani Irenki

- 40 złod koji

Dziękuje Wam ślicznie

dziś odebrałam dobrze brzmiący mail ws suni ale czy coś z tego wyniknie? kto wie....

Oby wynikło

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2020 o 19:12, kiyoshi napisał:

tej suni niema w radysach...dziś dostałam oficjalnego maila z urzędu gminy, że sunia ma juz od dawna dom i na pewno jest to dobry dom. Pan z gminy napisał tez, że w ich gminie są tak dobrzy ludzie że nie mają problemu z bezdomnością, ludzie po prostu nie wyrzucają piesków,....

BYm wstawiła cały mail bo jest CUUDNY ale nie wiem czy moge (prawnie)...więc tylko streszczam....

Śliczna suni...wierze, że wyszłaś z piekła do lepszego życia w DOMU a nie w psim niebie.....

Jak nie ma danych wrażliwych , to można przytoczyć mejl. Tym bardziej , że jest miły.

Dnia 18.02.2020 o 19:11, kiyoshi napisał:

Jestem juz po rozmowie z chętną rodziną. Ludzie sa z Krakowa. dla mnie wszystko brzmi dobrze. Podesłałam Pani fimik z Sali i odpisała : "kochany piesek" :) zobaczymy, chcą wybrac się najpierw na zapoznanie z sunia.

Mocne kciuki na pewno potrzebne :)

Trzymam kciuki. No i w Krakowie mieszka Sowa , która pewnie nie odmówi pomocy w razie potrzeby.

Link to comment
Share on other sites

Kochani przyszedł cza na dobre wieści :)

Nie pytaliście o zapoznanie Sali....może to i lepiej, bo mogłam ten tydzień spokojnie odczekać bez nadmiernych emocji, ale dziś już ogłosimy światu :)

SALI MA DOM :)

W niedziele na spotkaniu zapoznawczym Sali zachowywala się całkiem jak nie ona :) zamiast się chowac jak zawsze przed obcymi- przylgnęła do "swoich" ludzi, radośnie poszła z nimi na spacer, jadła smaczki, dawała się głaskać....Pani była zachwycona, Kasia była w szoku :)

Od razu pojawił a się myśl u Pani, żeby jednak zabrać Sali od razu...Kasia zadzwoniła do mnie i gdy opowiedziała co się wydarzyło, to powiedziałam TAK- to sa ludzie, których Sali wybrała :) wreszcie sa :)

Sali radośnie poszła do samochodu! i nawet nie trzeba było jej pakować...szok...

Pani pisałaod poczatku że Sali jest taka kochana...ale żeby nie zapeszyć nic tu nie pisałam...Dzis rozmawiałyśmy dłuzej i jest wszystko super!!! Sali jest grzeczna, wpatrzona w swoich ludzi, duzo je:) dużo śpi :) zostaje w domu sama już na 3-4 godziny i przesypia ten czas, za to jak jej ludzie staną w drzwiach to jest szał radoścci. Na smyczy chodzi ładnie, jedynie boi się ruchu ulicznego i na razie Pani chodzi z nią bokami. Jest czysta w domu- na początku tylko 2 razu nasiusiała, ale to pewnie wyszedł jednak stres. Pani już była z nią u weterynarza...

Wygląda na to, że Sali znalazła swoja przystań. Tak się ciesze !! :D

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...