Jump to content
Dogomania

SUNIE z Radys- SALLY, TELMA, GLINKA, FRUZIA, MELISA, KROMKA, KOFFI, CZARKA i ŚLIWKA mają swoje DOMY :)


kiyoshi

Recommended Posts

18 minut temu, Nesiowata napisał:

Ja widzę.

to super, czyli jest ok, bo youtube mi pokazał że to film prywatny, ale widać dobrze przestawiłam na publiczny.

Kasia napisała, że telma na chwile obecna zaprzestała podgryzania jej męża )  :) oby tak dalej! dodało mi skrzydeł patrzenie na jej uśmiechnięty pyszczek na tym filmiku :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, kiyoshi napisał:

to super, czyli jest ok, bo youtube mi pokazał że to film prywatny, ale widać dobrze przestawiłam na publiczny.

Kasia napisała, że telma na chwile obecna zaprzestała podgryzania jej męża )  :) oby tak dalej! dodało mi skrzydeł patrzenie na jej uśmiechnięty pyszczek na tym filmiku :D

Ja też widzę:) ale ma Telma radochę. Z wyglądu a już na pewno z budowy wypisz wymaluj mój Hektor. Tylko mojemu uszy nie stoją a Telmie tak :))

Wspaniale wieści, może już czuję się bezpieczna. Tak trzymaj Telmo, podgryzanie nie jest fajne;)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, jankamałpa napisał:

Ja zawsze zapisywałam zdjęcie w Paincie i bez problemu wklejałam, ale widzę, że inni wklejają zdjęcia więc chyba ja czegoś nie ogarniam i idę spać.

Nie da się bezpośrednio wstawiać zdjęć z dysku, należy to robić przez link, portal zewnętrzny, na przykład: fotosik. Wgrywa się zdjęcie na dany portal, tam generuje link i ten link wklejamy (link zaczyna się: [img ] a kończy: [/ img] )

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Nie da się bezpośrednio wstawiać zdjęć z dysku, należy to robić przez link, portal zewnętrzny, na przykład: fotosik. Wgrywa się zdjęcie na dany portal, tam generuje link i ten link wklejamy (link zaczyna się: [img ] a kończy: [/ img] )

O to kiepsko - nigdy tak nie robiłam, a zdjęcia wklejałam z Painta :(

Link to comment
Share on other sites

Janka- mze sie cos znowu zawiesilo ale generalnie ja wstawiam zdjecia normalnie z kompa na forum i dziala. Od czadu do czasu jak sie zawiesza to korzystam z zapodaj.

Wczoraj znowu mialam beznadziejny telefon o Glinke a tak to nic sie nie dzieje.

Jutro sterylizacja Sally 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Janka- mze sie cos znowu zawiesilo ale generalnie ja wstawiam zdjecia normalnie z kompa na forum i dziala. Od czadu do czasu jak sie zawiesza to korzystam z zapodaj.

Wczoraj znowu mialam beznadziejny telefon o Glinke a tak to nic sie nie dzieje.

Jutro sterylizacja Sally 

Dla Ciebie specjalnie coś chciałam wkleić,ale nie mogę nawet z kompa w pracy :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

Dla Ciebie specjalnie coś chciałam wkleić,ale nie mogę nawet z kompa w pracy :(

Janeczka..na coś od Ciebie poczekam ile będzie trzeba :)

Zaraz zobacze czy ja moge wstawić zdjęcie...

edit: ja też nie moge, znowu zablokowali. Za jakieś 2 dni naprawią ;)

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, kiyoshi napisał:

Janka- mze sie cos znowu zawiesilo ale generalnie ja wstawiam zdjecia normalnie z kompa na forum i dziala. Od czadu do czasu jak sie zawiesza to korzystam z zapodaj.

Wczoraj znowu mialam beznadziejny telefon o Glinke a tak to nic sie nie dzieje.

Jutro sterylizacja Sally 

Mocno zaciskam kciuki za Sally! Trzymaj się Piękna:)

A bursztynowa Glinka, dobrze że chociaż jest zauważalna, niech zadzwonią normalne telefony... albo jeden taki fajny. 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, kiyoshi napisał:

 

Wczoraj znowu mialam beznadziejny telefon o Glinke a tak to nic sie nie dzieje.

Jutro sterylizacja Sally 

Kurczę Glinka taka fajna sunia, nie do pojęcia że nadal nikt konkretny nie dzwoni:-/

Sally to teraz taka oaza spokoju. Całymi dniami wyleguje sìę beztrosko na tarasie. Jest bardzo grzeczna, cichutka . Bardzo miła i przytulaśna;-) 

Telma to taka Glinka2. Zresztą świetnie się dogadują, szaleją razem po ogrodzie;-) Telma znosi moje buty do swojego legowiska ale nie gryzie na szczęście;-) przebywa na ogrodzie za domem więc podgryzanie przy bramce się skończyło;-) bardzo dobrze dogaduję się z psami, zaczepia je do zabawy, z kotami też jest ok. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, kasiainat napisał:

Kurczę Glinka taka fajna sunia, nie do pojęcia że nadal nikt konkretny nie dzwoni:-/

Sally to teraz taka oaza spokoju. Całymi dniami wyleguje sìę beztrosko na tarasie. Jest bardzo grzeczna, cichutka . Bardzo miła i przytulaśna;-) 

Telma to taka Glinka2. Zresztą świetnie się dogadują, szaleją razem po ogrodzie;-) Telma znosi moje buty do swojego legowiska ale nie gryzie na szczęście;-) przebywa na ogrodzie za domem więc podgryzanie przy bramce się skończyło;-) bardzo dobrze dogaduję się z psami, zaczepia je do zabawy, z kotami też jest ok. 

 

Wspaniale się to czyta!

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, kasiainat napisał:

Kurczę Glinka taka fajna sunia, nie do pojęcia że nadal nikt konkretny nie dzwoni:-/

Sally to teraz taka oaza spokoju. Całymi dniami wyleguje sìę beztrosko na tarasie. Jest bardzo grzeczna, cichutka . Bardzo miła i przytulaśna;-) 

Telma to taka Glinka2. Zresztą świetnie się dogadują, szaleją razem po ogrodzie;-) Telma znosi moje buty do swojego legowiska ale nie gryzie na szczęście;-) przebywa na ogrodzie za domem więc podgryzanie przy bramce się skończyło;-) bardzo dobrze dogaduję się z psami, zaczepia je do zabawy, z kotami też jest ok. 

 

Czyli jednak.mam.idealy !!# huura. Bo zapowiadalo sie nieciekawie a jednak sunie mnie nie zawiodly. Musze troszke zmienic ogloszenia Sally- spokojne psy maja najwieksze wziecie.

Mnie tez dziwi ze o Glinke nikt sensowny ne dzwoni 

Trzymamy mocno.kciuki za dzisiejszy zabieg Sally

Link to comment
Share on other sites

Koja- dziękuje serdecznie za 20 zł deklarcji dla suniek :)

Sally juz w domu po sterylce. Zabieg był trudny, macica suni w złym stanie...eh....na szczęście wszystko się udało i sunia jest juz w domu. Slabiutka, ale kota obserwuje więc tragedii nie ma;) koszt zabiegu 350 zł pokryje niezawodna Akcja Sterylizacja (DZIEKUJE).

Kasia zrobiła fantastyczne zdjęcia Telmie:0 zaraz wstawie przez zapodaj

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Koja- dziękuje serdecznie za 20 zł deklarcji dla suniek :)

Sally juz w domu po sterylce. Zabieg był trudny, macica suni w złym stanie...eh....na szczęście wszystko się udało i sunia jest juz w domu. Slabiutka, ale kota obserwuje więc tragedii nie ma;) koszt zabiegu 350 zł pokryje niezawodna Akcja Sterylizacja (DZIEKUJE).

Kasia zrobiła fantastyczne zdjęcia Telmie:0 zaraz wstawie przez zapodaj

Te zdjęcia Telmy to mistrzostwo. Jakie ona miny strzela, jak bryka, jak błyszczy. Bardz o się zmieniła. Super jest! Niesamowity duet z Glinką tworzy: )

A Sally cała i zdrowa. Jak dobrze ze wszystko się udało...Na pewno słabiutka jest, wracaj do formy. Twoje kumpele czekają na Ciebie. 

Glinka, głaski dla Ciebie również!  

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Ainana napisał:

Te zdjęcia Telmy to mistrzostwo. Jakie ona miny strzela, jak bryka, jak błyszczy. Bardz o się zmieniła. Super jest! Niesamowity duet z Glinką tworzy: )

A Sally cała i zdrowa. Jak dobrze ze wszystko się udało...Na pewno słabiutka jest, wracaj do formy. Twoje kumpele czekają na Ciebie. 

Glinka, głaski dla Ciebie również!  

dzięku Aniu :) o żadnej suni nie zapomniałaś :)

Link to comment
Share on other sites

Sally jest pierwszym.psem z Radys o ktorym mozna wiecej powiedziec. Ma chip zarejestrowany przez Radysy z ktorego wynika ze zostala odlowiona w gminie Piatnica. Po numerze schroniskowym wnioskuje ze przyjeto ja do Radys w okolicach marca. Przeszukalam wczoraj olx i strony na facebooku zwiazane z ta gmina i okolica. Niestety nigdzie nie natrafilam na ogloszenia o poszukiwaniach takiej suni. 

Do Radys trafila albo ze szczeniakami albo swiezo po nich (potwierdzone tez przy sterylizacji).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...