Jump to content
Dogomania

SUNIE z Radys- SALLY, TELMA, GLINKA, FRUZIA, MELISA, KROMKA, KOFFI, CZARKA i ŚLIWKA mają swoje DOMY :)


kiyoshi

Recommended Posts

Kochani, szukam pieska podobnego do tego na zdjęciu Apsika, jest domek który chciałby zaadoptować podobnego pieska, warunek jest taki ,że powinien być zdrowy, może to być piesek lub suczka w wieku może do pięciu lat, jeśli możecie któregoś zaproponować to napiszcie do mnie, proszę :)

apik5.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, agat21 napisał:

Piękne zdjęcie, kolejny symbol, że walka z wiatrakami ma sens, choćby dla tej kolejnej psiej duszy, która zamieniła piekło na niebo. Wybaczcie górnolotne określenia, ale tak jakoś tu się zrobiło :)

Jak pięknie, poetycko wręcz, napisane...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, zorka5 napisał:

Jak patrzę na Fruzię, taką spokojnie leżącą w tym pięknym legowisku, w ciepłym domku i ta jej mina zamyślonego o psich sprawach psa, to nie mogę w żaden sposób wyobrazić sobie jej w tym błocie, w jakiejś budzie albo i nawet bez budy, w ciągłym strachu i zagrożeniu. Az trudno myśleć nawet, a tak było przecież jeszcze wczoraj. Wiem, wiem, już bezpieczna, co było nie wróci, ale po prostu muszę to napisać, bo to zdjęcie mnie dotknęło. Jest niesamowite, niby takie normalne, ale jednak nie. Były już takie zdjęcia, nawet bardzo podobne Romci jak spała, ale to jest wyjątkowe i bardzo wzruszające.

 

dziękuje...slicznie napisałaś. Przyznaje że jak dostałam to zdjęcie od Kasi to tez mi serce ścisnęło. I wpatrywałam się długie chwile...co chwila...

1 godzinę temu, Anula napisał:

Autentycznie cudne,wzruszające zdjęcie Fruzi dające szerokie pole do rozważenia,że warto pomagać.

Kiyoschi dzięki za to zdjęcie.

to nie ja;) to KASIA zrobiła i zadbała o Fruzie :)

34 minuty temu, Ainana napisał:

Iza dzięki i jeszcze raz dzięki!!!!

Ja ślepota podwójna. Nie wiedziałam o wątku Dagi, teraz Wegi. I o tym... zadziało się równo... przeczytałam właśnie cały wątek. Smutek z radością, tak zwięźle  mogłabym to określić...

Symbolicznie pomogłam innym Radysiaczkom i kurczę, ale Fruzi też muszę. Skończyły mi się te serduszka i nie popykam sobie; ) ale zgadzam się w pełni z Zorką i Anulą, to zdjęcie Fruzi ma drugie dno...

Dla Fruzi 10 zl stałej. Niestety już tylko tyle mogę:( 

Aniu, ciesze się, że sobie poczytałaś:)

Dziekuje za deklaracje, kochana jeste bardzo:)

7 godzin temu, mgog napisał:

Jeżeli Imka ma jUż na pewno dom to chciałabym moje 10 zł przekazać na Fruzię, ale jszcze potwierdź.

Kocham czarne Amour62.gif

Dziękuje:) tak, własnie przed chwila zwolniłam deklaracje Imci;) fajnie, że zostaniesz ze mną na kolejne pomaganie

Dziękuje za zaufanie

7 godzin temu, Tianku napisał:

Iza podeślij mi konto bo znowu skasowałam podeślę grosik do skarbonki Radysiaków

 

Dziękuje :) zaraz wysle :)

kochani jesteście

 

 

Dziękuje że tak licznie odwiedzacie. Fruzia nas poruszyła, ale faktycznie przezyła gehenne...eh...szkoda gadać.

Spójrzcie tez na Meliske, ten uśmiech, on też daje siłe!

 :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, anica napisał:

Kochani, szukam pieska podobnego do tego na zdjęciu Apsika, jest domek który chciałby zaadoptować podobnego pieska, warunek jest taki ,że powinien być zdrowy, może to być piesek lub suczka w wieku może do pięciu lat, jeśli możecie któregoś zaproponować to napiszcie do mnie, proszę :)

apik5.jpg

Kto pomoże Anice?? na pewno są takie psiatka...rozglądajmy się ;)

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, kiyoshi napisał:

Kto pomoże Anice?? na pewno są takie psiatka...rozglądajmy się ;)

Ja już zaproponowałam Anice Foresta i Bonę, które są u Murki. Zdjęcia obydwu psiaczków na wątku Foresta na stronie 22. :https://www.dogomania.com/forum/topic/339372-forest-pies-kochający-całym-sobą-pilnie-szuka-domu-na-zawsze/

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, jankamałpa napisał:

Ja już zaproponowałam Anice Foresta i Bonę, które są u Murki. Zdjęcia obydwu psiaczków na wątku Foresta na stronie 22. :https://www.dogomania.com/forum/topic/339372-forest-pies-kochający-całym-sobą-pilnie-szuka-domu-na-zawsze/

i Ja również tu podziękuję ,Jankamałpa Wielki cmokbuziak.gif martwi mnie najbardziej to ,że od Murki do Wrocławia  jest bardzo daleko a rodzinka nie  jest w stanie pomóc w transporcie :(

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Bębenek napisał:

Biedna Fruzia.. Wplacilam skromne 2 dyszki, będą wieczorem, albo jutro..

Kiyoshi - rozlicz proszę u tego psiaczka,  który najbardziej potrzebuje.

 

Dziekuje Ci bardzo Bebenku

Rozlicze tutaj, bo jest jescze Meliska przeviez i nie wiadomo do konca co z Kromcia niestety wiec beda potrzebne srodki na wszystkie- jeszcze chipowania, sterylki itd

Dzis rozmawialam tez z Kasia. Melisa radzi sobie bardzo dobrze

Fruzia natomiast lamie serca :( jak weszla wczoraj do legowiska to prawie go nie opuszcza. Na spacer Kasia ja wynosi. Sunia jak sie czegos wystraszy to nie cofa sie normalnie tzn nie odwraca sie i idchodzi tylko jak rak- idzie do tylu ale wzrokiem bacznie sledzi to co ja zanieokoilo :( :( jest nadal smutna, troche nieobecna, bardzo grzeczna

eh

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Fruzia natomiast lamie serca :( jak weszla wczoraj do legowiska to prawie go nie opuszcza. Na spacer Kasia ja wynosi. Sunia jak sie czegos wystraszy to nie cofa sie normalnie tzn nie odwraca sie i idchodzi tylko jak rak- idzie do tylu ale wzrokiem bacznie sledzi to co ja zanieokoilo :( :( jest nadal smutna, troche nieobecna, bardzo grzeczna

eh

Nawet ciężko to sobie wyobrazić, co przeżyła Fruzia, a przeżyć to?.... Fruzia pewnie cudem przeżyła. Trzeba dac biednej czas...

Fajnie, że Meliska ma się dobrze. 

Kolejne dwa życia wyrwane z piekła...  

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ainana napisał:

Nawet ciężko to sobie wyobrazić, co przeżyła Fruzia, a przeżyć to?.... Fruzia pewnie cudem przeżyła. Trzeba dac biednej czas...

Fajnie, że Meliska ma się dobrze. 

Kolejne dwa życia wyrwane z piekła...  

to prawda :(

poprosiłam Kasie by kilka dni na razie Fruzie obserwować, jesli nie będzie poprawy to zakupie dla niej Kalmvet, żeby troszke pomóc jej wyjść z tego stresu....:(

A teraz rozliczenie:

Dwa paragony za obroże dla Fruzi i Melisy. Ten mniejszy za tabletki na odrobaczenie i odpchlenie (dla Melisy)

Ten wyższy za weta Fruzi, szkoda, że nie ma wyszczególnienia, ale jak pisałam miała robione USG, wszczepiony chip, dostała leki, szampon na sierść (Kasiu dopisz prosze, bo naprawde nie pamiętam)...aaa...jeszcze Advocate dostała przecież na te wysłysienia

W sumie: 247,80 zł

Resized_20190130_102552_2277.thumb.jpeg.cad7d4d85c44fefeee1008a33b2fadb8.jpegResized_20190130_102556_2575.thumb.jpeg.93d97606eab6eb0fedc3031044fa4a3f.jpeg

Resized_20190130_102541_6471.thumb.jpeg.8867634d98d5868164d4873460718959.jpegResized_20190130_102545_9176.thumb.jpeg.784cee8a179b6897107556f06f8ed050.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Fruzia już sama wychodzi na ogród i wraca do domu. W domu natomiast cały czas spędza w legowisku, czasami wstaje i obserwuje ale tylnymi łapkami zawsze stoi w legowisku. Zdecydowanie lepiej czuję się na zewnątrz, jest żywsza, wącha wszystko, biega ale pcha się do domu :-) Z psami jest ok, na koty patrzy "dziwnie" - chyba jest zdziwiona, że nie uciekają :-) Utrzymuje czystość, ma apetyt.

 

Meliska na razie jest spokojna, dużo leży i obserwuje. Lubi psie zabawki, piłeczki i bardzo ich broni przed innymi psami.

 

 

IMG_7369.JPG

IMG_7371.JPG

IMG_7374.JPG

IMG_7376.JPG

IMG_7389.JPG

IMG_7357.JPG

IMG_7379.JPG

IMG_7380.JPG

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Kasiu, ale niespodzianka :D :) podmieniłaś mi dziewczyny- zwłaszcza Fruzie :D

Skąd ten usmiech na pyszczku ? ;) suuper <3 nie do wiary.

Meliska prześlicznie wygląda. Wydaje sie , że ma bardzo długie łapki:) pomierz mi je Kasia w kłebie mniej więcej jak znajdziesz chwile. Czy to pilnowanie zabawek nie jest czasem ciążą urojoną???? bo nie wiem- czy je znosi, czy tylko np. w zabawie pilnuje?

 

Link to comment
Share on other sites

Kolejne WOW!!! Jakie przecudne.... co za szczęście, co za blask w oczach i uśmiech jednej i drugiej, nawet Fruzia się śmieje!  .. niesamowite :)) Fruzia i Meliska normalnie do żurnala by się nadawały. Dla takich widoków warto mieć nadzieję....

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny że jesteście. Fruzia to wielka niespodzianka:) jeszcze wczoraj Kasia ją opisywała jako bardzo smutną i zamknięta w sobie, a dziś:) :) jednak szybko psiaki się zmieniają jak maja dobrze i audentycznie ODMŁODNIAŁY! Wyglądają juz na max 3 ;) :) :D

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...