Jump to content
Dogomania

SUNIE z Radys- SALLY, TELMA, GLINKA, FRUZIA, MELISA, KROMKA, KOFFI, CZARKA i ŚLIWKA mają swoje DOMY :)


kiyoshi

Recommended Posts

22 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Mnie się imię Kromka podoba... i myślę że Kromci też... w końcu kromka to jedzenie, a jedzenie to... wiadomo - to, co tygryski lubią najbardziej :) Imię oczywiście możesz zmienić, chociaż żeby przez zmianę imienia nie zaczęła się lubować w korach drzew :D

ha ha :D ale to Tysiu wymysliłaś :D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Dziś wpłynęło jeszcze 100 zł od Kinga R. Bardzo, bardzo dziekuje...

Miały to być pieniązki dla Śliweczki, więc będą na nią czekać aż wróci i dojedzie do Kromki. Na razie nie ma wieści w tej sprawie...

Rozmawiałam z Kasią i Kromcia okazała się być sunią prawdziwie idealną. Nie ma żadnych wad, jest gotowcem do wrzucenia na ciepłą, własna kanape...no ale jakaś mini wada musi być;) tu akurat jest: wilczy apetyt. Trzeba Kromcie odchudzić pewnie z 5-6 kg...i będzie super. kochana grubalinda...czy mogę zmienić jej imie na KORCIA? KORA? jak myślicie, pasuje jej?

 Bardziej pasuje Kromeczka. Kromcia.

Jest fajne,nietypowe. :)))

Link to comment
Share on other sites

No to.masz. Padam.na kolana przepraszajac Kromcie- ona SLICZNA JEST :) no cuuudo po prostu. Niesamowite ze ma taki dobry charakter i wszystko.potrafi. Musiala miec dobry dom. Trzeba bedzie sprawdzic czy nie ma chipa- to ostatnia szansa.

Kasiu te 35 zl.to jedyne wydatki? 

Trzeba bedzie umowic ja na sterylizacje mysle ze razem z Czarka czyli pod koniec lutego. 

Kochana jest. 

O Sliweczce nic nie wiadomo. Niby 2 osoby ja widzialy ale w miejscowosciach oddalonych kilkanascie km.od Radys. Watpie ze to.ona. Nasza znajoma bedzie jutro na miejscu pytac i rozwieszac plakaty.

Eh. 

Link to comment
Share on other sites

Na prośbę darzczyńcy Basia P. pieniązki które przekazała 30 zł zostają wycofane z tego wątku i przeniesione dla Kormorana.

30 zł było z deklaracją dla Sliwki...sunia niestety nadal się nie odnalazła

W rozliczeniu na stronie1, post 2 wpłata ta została wykreslona a stan konta i bilans pomniejszony o 30 zł.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Onaa napisał:

Kromeczka ma dużo psiego uroku. Taki słodki mini molosek z niej.

 A Śliweczki żal :(, gdzież ona biedna jest w takie mrozy. :(.

to prawda...biedna sunia:( nie ma śladu i naprawde NIC nie mogę zrobić by jej pomóc...Kamila zrobiła mnóstwo ogłoszeń, które są udostępnianie na przeróżnych grupach (też lokalnych) na facebooku. Nasza znajoma na miejscu wywiesiła papierowe ogłoszenia w promieniu 15 km od Radys.

NIe ma żadnego konkretnego tropu. Pozostaje wierzyć, że jakis dobry człowiek się nią zaopiekował.

Jesli Kasia się zgodzi to kolejnym transportem zabiore inną sunie na miejsce Śliwki. Oczywiście, jeśli Śliwka się znajdzie to jej nie zostawie!! ale póki co trzeba pomóc innej...marze, że Imka jeszcze znajdzie dom do czasu transportu, to od razu przyjechałyby 2 sunie do Kromci. Oby to się spełniło.

Tymczasem na koncie jest deklaracja 10 zł od Pani Irenki i całym serduszkiem DZIĘKUJE <3

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2019 o 14:02, kiyoshi napisał:

Podmieniłam jeszcze jednen wyróżniony olx na Kromcie na Katowice :)

https://www.olx.pl/oferta/zwykla-a-jednak-niezwykla-dobra-ufna-ulozona-kromcia-adoptuj-CID103-IDxR34i.html

 

I zarezerwowałam dziś MELISE...cudną, taką prawdziwą bidunie kolejną....

melisa.jpg.5655f5cb46d0abdb5348e3c2205af0d4.jpg

Cudna sunieczka, jak dobrze Izuniu, że ją zabierasz!!!

Link to comment
Share on other sites

Kochani, zrobiłam Kasi przelew za Kromcie za styczeń i wyjaśniam teraz o co chodzi. to 130 zł zaznaczone na niebiesko z postu nr 2 (skopiowałam poniżej), zostało po Czarce, a właściwie przeszło z Koffi, bo pospieszyłam się z płatnościami. Te pieniązki zostały u Kasi i teraz rozliczam je na poczet KROMKI. Kromka przyjechała 4tego, więc musze zapłacić 260 zl za styczeń- 130 zł już jest u kasi- ja dopłacam 130 zł i mamy komplet;) wytne już te 130 zł na niebiesko i rozpisze normalnie 260 zł na końcu rozliczenia ale z konta odejme tylko 130, także wszystko będzie się zgadzać, spokojnie :)

  •  

WYDATKI:

  • 300 zł transport (29.11)
  • 40 zł hotelik listopad Koffi +Czarka
  • 40 zł odpchelenie Koffi + Czarka
  • 23 zł odrobaczenie Koffi + Czarka
  • 25,40 zł wyróznienie olx x 2 dla Czarki do 4.01.
  • 300 zł hotelik grudzień Czarka (12.12)
  • 170 zł hotelik grudzień Koffi (19.12)
  • 130 zł hotelik Czarka za styczeń......
  • 38 zł chip Koffi (19.12)
  • 39 zł rejestracja chip Koffi (19.12)
  • 45 zł USG Czarka (29.12)
  • 38 zł chip Czarka (29.12)
  • 280 zł transport Kromki (5.01)
  • 39 zł rejestracja chip Czarki (6.01)
  • 35 zł odpchlenie Kromka (10.01)
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, kiyoshi napisał:

Dziewczyny czy wiecie co to za schronisko

RAFIK W BOLESLAWIU???

Czy znacie tam jakiegos wolontariusza?

Dzis napisala do mnie pewna Pani w sprawie Kromci co.prawda, ale zaginela jej sunia na terenie podleglym pod to schronisko

Pomozcie

Jeśli to Bolesław w woj. małopolskim skontaktuj się Izuniu z ewu

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Jeśli to Bolesław w woj. małopolskim skontaktuj się Izuniu z ewu

Dzieki Gabrysiu

Przesledzilam internet i ta poszukiwana przez Pania Figa ma faktycznie multum ogloszen- wszedzie gdzie sie da:( chyba nic nie pomoge wiecej

Pani jest zalamana utrata Figi po 10.latach wspolnego zycia

Mysli o adopcji Kromci

Musze to.i ja 'przetrawic'

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, kiyoshi napisał:

Niestety Pani zainteresowana Kromcią jutro jedzie do schroniska po pieska...

Może to i lepiej ....

Tylko tej sunieczki żal.

Kiedyś usłyszałam, że niewiedza, co się stało z pieskiem jest najgorsza

i to niestety jest prawda.

Mam nadzieję, że sunia jednak się odnajdzie

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Gabi79 napisał:

Tylko tej sunieczki żal.

Kiedyś usłyszałam, że niewiedza, co się stało z pieskiem jest najgorsza

i to niestety jest prawda.

Mam nadzieję, że sunia jednak się odnajdzie

tak...Pani jest mocno w stresie, trudno się z nia rozmawia, bo niestety za bardzo nie słucha. W dodatku cały dzień mi wysyłała smsy teraz wymyśliła,  ze jednak weźmie psa ze schroniska, bo wtedy będzie miał chip ze schroniska i jak ucieknie to wróci do tego schroniska...

Nie byłam w stanie wytłumaczyc, że chip się rejetsruje danymi właściciela...Stwierdziłam, że może faktycznie lepiej jak da szanse biedakowi ze schroniska....smutne to bardzo:( i oby Figa się odnalazła...napisałam do Basi- ewu;) dzięki Gabrysiu

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

tak...Pani jest mocno w stresie, trudno się z nia rozmawia, bo niestety za bardzo nie słucha. W dodatku cały dzień mi wysyłała smsy teraz wymyśliła,  ze jednak weźmie psa ze schroniska, bo wtedy będzie miał chip ze schroniska i jak ucieknie to wróci do tego schroniska...

Nie byłam w stanie wytłumaczyc, że chip się rejetsruje danymi właściciela...Stwierdziłam, że może faktycznie lepiej jak da szanse biedakowi ze schroniska....smutne to bardzo:( i oby Fia się odnalazła...napisałam do Basi- ewu;) dzięki Gabrysiu

Niestety różne sytuacje się zdarzają i nie potępiam Pani, za to że sunia uciekła, ale bardzo mi żal sunieczki

Link to comment
Share on other sites

Trzymajciu kciuki

Wczoraj zadzwonila o Kromcie bardzo fajna rodzina. Mieszkaja bliziutko Kasi i w sobote umowia sie na zapoznanie.Przed Kromcia wyzwanie bo bedzie musiala dogadac sie z sunia ktora juz jest w tym domu (rowniez parowka ale czarna :))

trzymajcie mocno kciuki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...