Jump to content
Dogomania

SUNIE z Radys- SALLY, TELMA, GLINKA, FRUZIA, MELISA, KROMKA, KOFFI, CZARKA i ŚLIWKA mają swoje DOMY :)


kiyoshi

Recommended Posts

17 minut temu, beataczl napisał:

ladna dziewuszka,a coś więcej o suniach  ?:)

Rozmawiałam dziś z Kasią chwilke. Koffi jest zagubiona, taka spokojna bardzo, jak widać po zdjęciach, jeszcze niepewna...wymiotowała jakimiś piórami i takimi dziwnymi rzeczami w podróży:( :( ładnie dogadała się z innymi suniami, w ksiązeczke z Radys ma wpisany wiek 3 lata, ale sądzimy, że jest raczej w wieku 5 lat. Ma bardzo zaniedbaną sierść i zęby w złym stanie:( postaramy się to wszystko naprawić, żeby wyglądała na te 3 latka ;) :) na wilkość jest praktycznie identyczna jak Roma.

Czarka za to jest wulkanem energii. Istne ADHD, wszędzie jej pełno. Inne sunie próbuje ustawiać, ale ogólnie jest łagodna, kontaktowa, sympatyczna, troszke wieksza w rzeczywistości niż się wydaje na zdjęciach.

Obie sunie miały mnóstwo pcheł:( także Kasia od razu je musiała zakropić, kąpiel po wekendzie i dalsze obserwacje:)

 

Dziś wpłynęlo 50 zł od Helli i 20 zł od Anny F i jej mężczyzny (Fb) - DZIĘKUJE :)  :)

Annabarbara zgodziła się przenieść swoją deklaracje na sunie- 100 zł:)

Wpłaciłam Patrycji 300 zł za transport, Kasi przeleje 40 zł za 2 dni Koffi i 2 dni Czarusi w listopadzie- no i czekamy na wieści od Kasi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Gabi79 napisał:

Zaglądam do nowych, cudnych koleżanek Tigruni i Perełki.

Jak cudownie, że są już u Kasi

dzięki Gabrysiu:) będzie miała Tigra w kim wybierać jeśli chodzi o koleżanki:)

 

 

Uxmal zgodziła się także przenieść deklaracje- 20 zł BARDZO DZIĘKUJE <3

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Sunie zostały odrobaczone- 23 zł i odpchlone- 40 zł

Koffi nadal smutna, prawie cały czas śpi zwinięta w kłębek...regeneruje się, pamietam, że z Gracją było tak samo na poczatku.

Biedulka kochana. Dobrze Iza, że ją zabrałaś. Ona by zimy tam nie przetrwała :(. Jak ona strasznie musi być wyczerpana :(.

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Sara2011 napisał:

Biedulka kochana. Dobrze Iza, że ją zabrałaś. Ona by zimy tam nie przetrwała :(. Jak ona strasznie musi być wyczerpana :(.

 

32 minuty temu, beataczl napisał:

:( to chyba byl ostatni moment, zeby pomoc tej biednej suńce

tym większe szczescie, że Iza Ją wypatrzyła...

też mi się tak wydaje, że byłoby jej ciężko przetrwać...Kasia napisała, że przeglądnęła jej zęby dzisiaj i są w jeszcze gorszym stanie niż wczoraj myślała, bardzo pościerane :( biedna...niech nabierze sił, potem dobrze żeby ja wet obejrzał, ale na razie niech śpi w cieple i bepieczeństwie.

Tez się ciesze, że ją wypatrzyłam i że się udało.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2018 o 16:13, kiyoshi napisał:

Koffi nadal głownie śpi, ma słaby apetyt....ustaliłyśmy z Kasią ze zabierze sunie do weta.

Do tego ma pogryzienia na uszach i na pyszczku:(

Na widok Kasi merda ogonkiem, ale nadal jest bardziej w swoim świecie....miejmy nadzieje, że to nic poważnego....

Koffi dzisiaj zdecydowanie lepiej :-) Coraz więcej maszeruje po domu, zdecydowanie ożywia się na spacerach. Apetyt też lepszy, nawet zjadła dzisiaj psie smakołyki. Jest wykąpana i wyczesana - sierść piękna, błyszcząca, delikatna. Na skórze bardzo dużo strupów - podejrzewam, że od pcheł :-/

No i niestety Koffi panicznie boi się aparatu :-( dopasowały się z Tigrą :-/

 

IMG_5894.JPG

IMG_5944.JPG

IMG_6028.JPG

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Kasiu za zdjęcia i wieści. Koffi wygląda na taką bide. Siersc wreszcie pięknie błyszczy, widać, że wykąpana, wyczesana, ale smuteczek jest. Troche się martwie, jakbyś mimo wszystko mogła ją zabrać do weta na oględziny to będe wdzięczna.

Z Tigra faktycznie się dopasowały.

A Czarusie jutro poogłaszam troszke. Ile ona może mieć lat? jaka waga/ wielkość?

 

Link to comment
Share on other sites

Kasiu -przepraszam bardzo za to co napisze ale....

Przeczytalam na watku Abi wpis Sowy [...]

Tak przy okazji - jeśli zobaczycie u kogoś w domu legowisko psa pod ażurowymi schodami - przekonajcie, że to horror dla zwierzęcia

[....]

Może Kofi źle sie czuje śpiąc pod tymi schodami ?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, uxmal napisał:

Kasiu -przepraszam bardzo za to co napisze ale....

Przeczytalam na watku Abi wpis Sowy [...]

Tak przy okazji - jeśli zobaczycie u kogoś w domu legowisko psa pod ażurowymi schodami - przekonajcie, że to horror dla zwierzęcia

[....]

Może Kofi źle sie czuje śpiąc pod tymi schodami ?

Na co mam się obrażać? Człowiek cale życie się uczy ;-)

Legowiska są w różnych miejscach, w jadalni, salonie, kuchni. Koffi od razu wpakowała się do tego pod schodami.

Ale przestawie je, zobaczymy;-)

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, kiyoshi napisał:

Dzięki Kasiu za zdjęcia i wieści. Koffi wygląda na taką bide. Siersc wreszcie pięknie błyszczy, widać, że wykąpana, wyczesana, ale smuteczek jest. Troche się martwie, jakbyś mimo wszystko mogła ją zabrać do weta na oględziny to będe wdzięczna.

Z Tigra faktycznie się dopasowały.

A Czarusie jutro poogłaszam troszke. Ile ona może mieć lat? jaka waga/ wielkość?

 

Jasne Iza, podjadę z Koffi w czwartek bo jutro mój kotek się rehabilituje.

Czarka myślę, że ok 2-3 lata może mieć. Taka przed kolano, ok 10- 12 kg. Bardzo pozytywna do ludzi, lubi dzieciaki. Z kotami ok. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kasiainat napisał:

Jasne Iza, podjadę z Koffi w czwartek bo jutro mój kotek się rehabilituje.

Czarka myślę, że ok 2-3 lata może mieć. Taka przed kolano, ok 10- 12 kg. Bardzo pozytywna do ludzi, lubi dzieciaki. Z kotami ok. 

dzięki Kasiu:) zaczne ogłaszac bo i tak siedze w domu a zdjęcia podmienie jak będą lepsze (chociaż i te są dobre :))

Napisze, że Czarka ma ok. 2 lat, bo zabki widać śliczne.

A co do Koffi to jakby wetka mogła ocenić też wiek, zwazyć, osłuchać i co tam uzna. Bedziemy spokojniejsze.

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Onaa napisał:

Biedna ta Kofisia, pewnie potrzeba jej więcej czasu i doświadczenia że jest dobrze.

pewnie tak jest...Radysy ją wykończyły, a i wcześniej nie wiadomo jak żyła:( damy jej czasu ile będzie trzeba.

 

Dla Czarusi takie ogłoszenia na Katowice  i Kraków, niech się pokazuje:)

https://www.olx.pl/oferta/czarusia-zywe-srebro-nieduza-czarnulka-pokoloruje-swiat-adoptuj-CID103-IDxKWZo.html

https://www.olx.pl/oferta/mlodziutka-sunia-czarusia-lagodna-domowa-radosna-szuka-domu-CID103-IDxKVfL.html

 

edit: korzystając z promocji wyróżniłam oba ogłoszenia: 12,70 zł x 2 = 25,40 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...