Jump to content
Dogomania

SUNIE z Radys- SALLY, TELMA, GLINKA, FRUZIA, MELISA, KROMKA, KOFFI, CZARKA i ŚLIWKA mają swoje DOMY :)


kiyoshi

Recommended Posts

Na koncie suniek nowe pieniażki:

- 20 zł od uxmal

- 20 zł od Anna i Piotr (fb)

- 50 zł od helli

- 10 zł od mgog

DZIEKUJE <3

Dnia 27.02.2019 o 11:54, Ainana napisał:

No to, kiyoshi mówisz i masz  ;) Boli? ;))

Ciebie marazm? Nie podobne to do Ciebie. Choć wiadomo każdy ma gorsze chwilę.

A czarne psy są bardzo w moim typie, jak jeszcze mają takie fruziowo-weguniowo-pieczarkowe oczka to już wogole. I  Fruzi domek jest tylko pewnie jeszcze o tym nie wie. 

dzięki Ainana...;) chyba tym razem nawet kop nie pomoże..potrzebuje odpoczynku. Chyba trzeba wydac psiątka i trochę odsapnąć, zebrac siły, bo dopadło mnie potworne zmęczenie materiału. potworne :(

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, kiyoshi napisał:

 

dzięki Ainana...;) chyba tym razem nawet kop nie pomoże..potrzebuje odpoczynku. Chyba trzeba wydac psiątka i trochę odsapnąć, zebrac siły, bo dopadło mnie potworne zmęczenie materiału. potworne :(

Wcale się nie dziwię... Na pełnych obrotach jesteś od dawna.
Mocno przytulam! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kiyoshi napisał:

 

dzięki Ainana...;) chyba tym razem nawet kop nie pomoże..potrzebuje odpoczynku. Chyba trzeba wydac psiątka i trochę odsapnąć, zebrac siły, bo dopadło mnie potworne zmęczenie materiału. potworne :(

Ojej :( siły, dużo sił i wiary i spokoju i lepszego jutra .. tyle robisz na różnych frontach, tak dużo dobrego..  przytulkam

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, kiyoshi napisał:

Na koncie suniek nowe pieniażki:

- 20 zł od uxmal

- 20 zł od Anna i Piotr (fb)

- 50 zł od helli

- 10 zł od mgog

DZIEKUJE <3

dzięki Ainana...;) chyba tym razem nawet kop nie pomoże..potrzebuje odpoczynku. Chyba trzeba wydac psiątka i trochę odsapnąć, zebrac siły, bo dopadło mnie potworne zmęczenie materiału. potworne :(

Bardzo dobrze Cię rozumiem . Nie bierz przez chwilę żadnych nowych psiaków pod opiekę. Zaplanuj sobie wakacje, najlepiej nad wodą i w ciepłym kraju :). A może byś chciała pozwiedzać trochę Europę? Bo ja chyba w maju na jakąś objazdówkę  się wybiorę. Może dołączysz?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jankamałpa napisał:

Bardzo dobrze Cię rozumiem . Nie bierz przez chwilę żadnych nowych psiaków pod opiekę. Zaplanuj sobie wakacje, najlepiej nad wodą i w ciepłym kraju :). A może byś chciała pozwiedzać trochę Europę? Bo ja chyba w maju na jakąś objazdówkę  się wybiorę. Może dołączysz?

Marzy misie taka wyprawa. Z Toba po Europie :) ale niestety juz od 5 lat nigdzie nie bylam (poza kilkoma dniami w roku u rodzicow) nie mam.z kim zostawic psow nawet na 1dzien. Jedyny hotelik.gdzie moge je zostawic to 40 zl.na dobe za psa i do tego ciezko.o miejsca, trzeba rezerwowac kilka m-cy w przod :(

Fazi juz ma ponad 12 lat wiec z nim tez za bardzo nie.moge wyjechac- ma chore serce a teraz jeszcze doszla watroba

Jest jak jest.

alezrobiszmi wielka radosc robiac zdjecia z najpiekniejszych miejscach jakie zobaczysz :)

masz juz jakis plan na podroz??

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, kiyoshi napisał:

Marzy misie taka wyprawa. Z Toba po Europie :) ale niestety juz od 5 lat nigdzie nie bylam (poza kilkoma dniami w roku u rodzicow) nie mam.z kim zostawic psow nawet na 1dzien. Jedyny hotelik.gdzie moge je zostawic to 40 zl.na dobe za psa i do tego ciezko.o miejsca, trzeba rezerwowac kilka m-cy w przod :(

Fazi juz ma ponad 12 lat wiec z nim tez za bardzo nie.moge wyjechac- ma chore serce a teraz jeszcze doszla watroba

Jest jak jest.

alezrobiszmi wielka radosc robiac zdjecia z najpiekniejszych miejscach jakie zobaczysz :)

masz juz jakis plan na podroz??

Na razie taki ogólny zarys, ale na pewno południe Europy, bo ja lubię ciepło :). Do rodziców to Ty masz chyba daleko żeby u nich zostawić psy na kilka dni? A może on mogli by do Ciebie przyjechać na kilka dni, przypilnować zwierzaki. Tak sobie różne opcje wymyślam - w pracy jestem i mam trochę czasu :).

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, jankamałpa napisał:

Na razie taki ogólny zarys, ale na pewno południe Europy, bo ja lubię ciepło :). Do rodziców to Ty masz chyba daleko żeby u nich zostawić psy na kilka dni? A może on mogli by do Ciebie przyjechać na kilka dni, przypilnować zwierzaki. Tak sobie różne opcje wymyślam - w pracy jestem i mam trochę czasu :).

Nie, rodzice mieszkaja na podkarpaciu, ja wlkp. U nich jest juz Gaja a mieszkanie w bloku male i 2 kolejne psiaki tam absolutnie odpadaja nawet na chwile. Rodzice do mnie w ogole nie przyjezdzaja, zdrowie nie pozwala juz na takie trasy :( 

Tesciowie sa na miejscu ale nie pomoga. 

Nie ma co roztrzasac. Bo tylko ciezar przygniata jeszcze wiekszy ...

Bardzo lubie poludnie Hiszpani i Francji. Ale w tym roku wystarczylyby mi calkowicie polskie gory.

Ciekawe gdzie Ty pojedziesz :)

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, kiyoshi napisał:

Nie, rodzice mieszkaja na podkarpaciu, ja wlkp. U nich jest juz Gaja a mieszkanie w bloku male i 2 kolejne psiaki tam absolutnie odpadaja nawet na chwile. Rodzice do mnie w ogole nie przyjezdzaja, zdrowie nie pozwala juz na takie trasy :( 

Tesciowie sa na miejscu ale nie pomoga. 

Nie ma co roztrzasac. Bo tylko ciezar przygniata jeszcze wiekszy ...

Bardzo lubie poludnie Hiszpani i Francji. Ale w tym roku wystarczylyby mi calkowicie polskie gory.

Ciekawe gdzie Ty pojedziesz :)

to na razie umówmy się tak, że kiedyś gdzieś razem pojedziemy - to tylko kwestia czasu :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

MELISKA przeprowadziła się dziś do swojego domu :D :) :)

Bardzo sie ciesze! Będzie miała wesołe i ciepłe życie:) jutro lub w niedziele zadzwonie zapytac. Pozostanie jeszcze rejestracja chipa suni.

:)

Melisko, bądź szczęsliwa ze swoimi ludxmi i psim przyjacielem.

 

Na koncie ŚLiwki i Fruzi :

- 10 zł od Ainana

- 100 zł od KaMiLa

DZIEKUJE

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.03.2019 o 10:43, kiyoshi napisał:

Marzy misie taka wyprawa. Z Toba po Europie :) ale niestety juz od 5 lat nigdzie nie bylam (poza kilkoma dniami w roku u rodzicow) nie mam.z kim zostawic psow nawet na 1dzien. Jedyny hotelik.gdzie moge je zostawic to 40 zl.na dobe za psa i do tego ciezko.o miejsca, trzeba rezerwowac kilka m-cy w przod :(

Fazi juz ma ponad 12 lat wiec z nim tez za bardzo nie.moge wyjechac- ma chore serce a teraz jeszcze doszla watroba

Jest jak jest.

alezrobiszmi wielka radosc robiac zdjecia z najpiekniejszych miejscach jakie zobaczysz :)

masz juz jakis plan na podroz??

Iza witaj w klubie, ja ze względu na zwierzaki od co najmniej 5lat nigdzie nie wyjeżdżam.

Jeśli chodzi o Dogo miałam sobie zrobić przerwę, ale wypatrzyłam sunię w Zamościu i znowu się porwałam z motyką na słońce

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Gabi79 napisał:

Iza witaj w klubie, ja ze względu na zwierzaki od co najmniej 5lat nigdzie nie wyjeżdżam.

Jeśli chodzi o Dogo miałam sobie zrobić przerwę, ale wypatrzyłam sunię w Zamościu i znowu się porwałam z motyką na słońce

eh...mi osobiście bardzo brakuje wyjazdu, może dlatego że nie mam tutaj nikogo...a może dlatego, że kiedyś byłam w ciągłym ruchu...

Trzymam kciuki za Twoją sunie z Zamościa, może po niej sobie odpoczniesz.

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, kiyoshi napisał:

eh...mi osobiście bardzo brakuje wyjazdu, może dlatego że nie mam tutaj nikogo...a może dlatego, że kiedyś byłam w ciągłym ruchu...

Trzymam kciuki za Twoją sunie z Zamościa, może po niej sobie odpoczniesz.

 

 

Taki mam zamiar Izuniu, właśnie ogarnęło mnie przerażenie, bo Sarunia ma tylko 20,- stałych deklaracji.

Ale to u mnie normalne, że najpierw robię, potem myślę.

Bardzo się cieszę, że Meliska już w DS!!!

Link to comment
Share on other sites

O Fruzie niestety nadal nie ma telefonów. O SLiweczke tez się skończyły. Zrobie sobie tutaj zestawienie ogłoszeń, mam tez prosbe, gdyby ktoś chciał pomóc, może mógłby napisac jakiś nowy tekst dla Fruzi i / lub SLiwki? wbrew pozorom, ludzie czytają, i dobry tekst może być podstawa do szczęśliwej adopcji. Gdyby ktos chciał sam wstawić ogłoszenia, to trzeba za każdym razem przycinać zdjęcia. Będe wdzięczna za pomoc....nigdy nie prosze o pomoc przy ogłoszeniach, ale tym razem bardzo się przyda.

Tutaj Fruzia:

Katowice https://www.olx.pl/oferta/fruzia-bida-z-nedza-uratowana-z-najwiekszego-schroniska-w-polsce-CID103-IDyzYIV.html

Katowice https://www.olx.pl/oferta/czarne-uratowane-psy-przynosza-szczescie-pokochaj-fruzie-CID103-IDyFJ1g.html

Bielsko-Biała https://www.olx.pl/oferta/fruzia-czarnulka-wyciagnieta-z-ciezkiego-schroniska-szuka-domu-CID103-IDyF1tv.html

Kraków https://www.olx.pl/oferta/czarne-biedne-uratowane-psy-przynosza-szczescie-adoptuj-fruzie-CID103-IDxTLlZ.html

Kraków: https://www.olx.pl/oferta/fruzia-cudna-czarnulka-ulozona-mila-sunia-po-przejsciach-CID103-IDyU2pH.html

Wrocław: https://www.olx.pl/oferta/fruzia-czarnulka-uratowana-z-ciezkiego-schroniska-adopcja-CID103-IDyV5Ss.html

Warszawa: https://www.olx.pl/oferta/czarne-uratowane-psy-przynosza-szczescie-fruzia-szuka-domu-CID103-IDyT9ou.html

Warszawa: https://www.olx.pl/oferta/jedyna-taka-czarnulka-fruzia-lagodna-sympatyczna-ulozona-adopcja-CID103-IDz9V3E.html

Łódź https://www.olx.pl/oferta/najlagodniejsza-czarnulka-po-przejsciach-fruzia-podaruj-dom-CID103-IDzaNfu.html

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam przed chwila z Pana od Meliski

Jestem bardzo spokojna o ta adopcje. 

Wczoraj dzwonilam do Pani ale nie odebrala za to dzis oddzwonila przepraszajac

Meliska jest kochana ale bardzo przestraszona jeszcze. Mysle ze zmiana miejsca duzo ja kosztowala ale ma psiego przyjaciela ktory lize ja po pyszczku i wspiera. I bardzo serdecznych ludzi przy sobie

Zdjecia wkrotce :)

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, kiyoshi napisał:

Rozmawialam przed chwila z Pana od Meliski

Jestem bardzo spokojna o ta adopcje. 

Wczoraj dzwonilam do Pani ale nie odebrala za to dzis oddzwonila przepraszajac

Meliska jest kochana ale bardzo przestraszona jeszcze. Mysle ze zmiana miejsca duzo ja kosztowala ale ma psiego przyjaciela ktory lize ja po pyszczku i wspiera. I bardzo serdecznych ludzi przy sobie

Zdjecia wkrotce :)

Bardzo dobre wiadomości, niech się oswaja powolutku, ma czas, a przede wszystkim miłość  :) super!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...