Jump to content
Dogomania

SUNIE z Radys- SALLY, TELMA, GLINKA, FRUZIA, MELISA, KROMKA, KOFFI, CZARKA i ŚLIWKA mają swoje DOMY :)


kiyoshi

Recommended Posts

12 godzin temu, Tianku napisał:

posłałam obiecany grosik napisałam ogólnie dla Radysiaków.

 

Dziękuje :) 15 zł od Ciebie juz na koncie :)

Wpłynęło tez 20 zł od koja- co prawda dla Imci, ale sunia juz ma swój dom, więc rozlicze tutaj oczywiście pytając koje :)

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, kiyoshi napisał:

Wow! Ale piekne dziewczyny. Dziekuje Kasiu za wspaniale zdjecia. Mysle ze obie panny zaczne oglaszac, zwykle i tak troche sie czeka na domy a pokazywac sie juz moga :)

Piękne rzeczywiście... widać bardzo różne, ale każda wyjątkowa. Meliska wymiata tymi uśmiechami, a Fruzia wygląda jak królowa na tym legowisku. Widać po jezyczku troszkę zestresowana. Ale postępy suniek niesamowite. Wspaniale było je znów zobaczyć...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dzieje się, dzieje...dziękuje kochanym, wspaniałym osobom, które odpowiedziały na moje prośby błagalne i jest szansa...Śliweczka wyjedzie...

A na koncie nowe wpłaty:

- 20 zł od Pani Irenki

- 50 zł od Marty z Katowic

- 160 zł z bazarku

https://www.dogomania.com/forum/topic/349255-różności-od-pani-irenki-koniec-rozliczam/

DZIĘKUJE CAŁYM SERDUSZKIEM :) <3

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Poker napisał:

Wspaniale ,że się odnalazła.

Pani Iza z Radys twierdzi, że to na pewno ona...

Jednak...czy to "na pewno" to faktycznie "na pewno" jutro zweryfikują dziewczyny, które będą w Radysach i przy okazji mi ją zabiorą

Będę w prawdziwym szoku, chociaż jest szansa- Senna tez odnalazła się po mniej więcej miesiącu.

 

CHCIAŁAM SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ ANECIK, KTÓRA ZGODZIŁA SIĘ AWARYJNIE, PILNIE, NA JUZ ulokować u siebie ŚLiwke. Jesteś kochana Anetka bardzo  bardzo <3 :)

 

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Anula napisał:

A wiesz jak ona znalazła się z powrotem w schronie?

schronisko ją odłowiło w piątek!!! gdzie, jak tego się nie dowiesz, z tego co wiem miała jakis długi sznurek uwiązany i wyglądało na to, jakby ktos ją przetrzymywał a ona się uwolniła i uciekła (ale ile w tym prawdy???)

Jutro sunia będzie już u Anecik w hoteliku :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

schronisko ją odłowiło w piątek!!! gdzie, jak tego się nie dowiesz, z tego co wiem miała jakis długi sznurek uwiązany i wyglądało na to, jakby ktos ją przetrzymywał a ona się uwolniła i uciekła (ale ile w tym prawdy???)

Jutro sunia będzie już u Anecik w hoteliku :)

hurraaa!!!!

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, kiyoshi napisał:

schronisko ją odłowiło w piątek!!! gdzie, jak tego się nie dowiesz, z tego co wiem miała jakis długi sznurek uwiązany i wyglądało na to, jakby ktos ją przetrzymywał a ona się uwolniła i uciekła (ale ile w tym prawdy???)

Jutro sunia będzie już u Anecik w hoteliku :)

Super ze już na wolności. Szkoda Iza, ze nie powiedzialas ze organizujesz jakis transport do anecik, wielka szkoda.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Sara2011 napisał:

Super ze już na wolności. Szkoda Iza, ze nie powiedzialas ze organizujesz jakis transport do anecik, wielka szkoda.

Marioluś, ja nie organizowałam:( Po prostu ubłagałyśmy żeby dziewczyny co robią zdjęcia zabrały ją do Warszawy, tam KaMiLa miała ją ptrzetrzymać póki nie będzie transportu...ale ona kawalerke ma i dwa swoje wielkopsiaki...i tak Anety zapytałam i ona zaproponowała, że może by pojechali...no i Kamila przed chwilą się zgodziła - że opłaci transport... i tak to wyszło szybciej niż zdązyłam myśleć

Link to comment
Share on other sites

Każdego dnia zaglądałam z nadzieją na dobre info o Śliwce i proszę jest!  A wiesz Iza, że pomyślałam o tym, że ona może być przetrzymywana przez kogoś. Jest bardzo urodziwym psem a po psim spa?...Błyszczący diamencik będzie!.I super, że jedzie do Anecik!

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, zachary napisał:

Każdego dnia zaglądałam z nadzieją na dobre info o Śliwce i proszę jest!  A wiesz Iza, że pomyślałam o tym, że ona może być przetrzymywana przez kogoś. Jest bardzo urodziwym psem a po psim spa?...Błyszczący diamencik będzie!.I super, że jedzie do Anecik!

 

Ja tez myslalam ze ktos ja moze miec u siebie ale bardziej na zasadzie opieki a nie przetrzymywania :(

ok 14 sunia dotrze do Warszawy do Kamili gdzie bedzie czekac na Anecik. Dzisiejsza noc spedzila w domku na Mazurach

Wkrotce sie dowiemy wiecej o pannicy

Masz racje ze po SPA bedzie piekna:)

Czekamy

9 godzin temu, Bębenek napisał:

Niesamowite że po takim czasie  :))

Ja niestety mam na teraz 3 kumate skarbonki, ale jak będę mogła chociaż grosik wpłacę..

 

Bebenku kochana nic sie nie martw. Jakos dam rade to finansowo udzwignac- Sliweczka sie zrobila nadprogramowa ale wierze ze bedzie dobrze wszystko

Dziekuje ze mimo swojej sporej gromadki.myslisz i.o.moich bidach

Link to comment
Share on other sites

Cudownie że Śliweczka odnaleziona i już uratowana!, ja przyznam się że już przestałam wierzyć, że po tym dłuższym czasie jak jej do razu nie złapano, i jak takie śniegi były że jeszcze coś będzie wiadomo jaki los spotkał Śliweczkę a jednak się udało :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Onaa napisał:

Cudownie że Śliweczka odnaleziona i już uratowana!, ja przyznam się że już przestałam wierzyć, że po tym dłuższym czasie jak jej do razu nie złapano, i jak takie śniegi były że jeszcze coś będzie wiadomo jaki los spotkał Śliweczkę a jednak się udało :).

przynam że ja tez, byłam w tej grupie niewiarków....jeszcze dziś ok 14 nie wierzyłam że to ona.

Chyba już sunia jest u Anecik. Mam nadzieje, że wszystko jest dobrze

 

Tymczasem zrobiłam pierwsze olx dla Fruzi i Melisy, pasowałoby mi, żeby Kasia przeczytała, czy wszystko się zgadza

https://www.olx.pl/oferta/fruzia-bida-z-nedza-uratowana-z-najwiekszego-schroniska-w-polsce-CID103-IDyzYIV.html

https://www.olx.pl/oferta/melisa-urocza-3-latka-radosna-i-lagodna-szuka-domu-CID103-IDyyGgj.html

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, agat21 napisał:

Niewiarygodna jest historia Śliweczki! To nie może być przypadek, ją naprawdę czeka teraz już tylko dobre życie, nie może być inaczej! :)

oby oby, rozmawiałam przed chwilą z Anetą. Sunia spokojniutka, po wejściu do domu zjadła cała miche karmy, poszły potem na ogródek ale sunia próbowala się schować pod drzewa, za bardzo nie chce chodzić, ani sikać...po 2 - 3 kroczki chodzi i przystaje.

Zobaczymy jutro, oby szybciutko sie poczuła bezpieczna

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, agat21 napisał:

Cudna bidulka :)

 

12 godzin temu, Poker napisał:

Fajna sunia, ma badawcze spojrzenie.

Tak - jest sliczna :)

dzis Aneta napisala ze juz jest lepiej :) do psiakow i kotow nastawiona pokojowa, pojadla suchej karmy i tak sibie obserwuje bidusia swiat

ale musi byc w szoku ze juz nie jest glodna, znarznieta, nie musi uciekac

 

received_622563404849209.jpeg

received_296403117690088.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...