Jump to content
Dogomania

Piesek ze schroniska po przejściach


Jenz

Recommended Posts

Czy ktoś może mi odpowiedzieć na moje pytanie ? Szukam po rożnych forach i nie mogę się doszukać odpowiedzi. Mianowicie chodzi o mojego psa którego mam ze schroniska. Jest to owczarek niemiecki który został zaadoptowany prze zemnie gdy miał 4 miesiące i od tamtej pory staram się go uczyć różnych sztuczek tyle że pies jedego dnia wykonuje wszystkie komendy bez żadnego "zastanowienia się" a innego dnia potrafię powtórzyć mu 20 razy to samo słowo i pokazać gestykulacją czynność którą ma wykonać i wtedy dzieje się taka sytacja że psinka zaczyna mnie ignorować i " rozmawiać ze mną. Mianowicie podszczekuje pod nosem, wydaje dźwięki jak by miała wyć oraz kiwa głową i udaje że mnie nie ma obok niej" Czy to jest kwestia złej tresury czy pies próbuje mnie zdominować? Podkreślę że pies w schronisku przebywał z 5 innymi psami w klatce gdzie pani która tam pracowała twierdziła że piesek tam rządzi i jest bardzo uparty. Pieska mam 2 miesiące. Proszę o jakaś informację czy ktoś miał podobną sytuacje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...