Jump to content
Dogomania

Bębenkowo - FelV-ki 2, Filcusiowy guz i..oczko Gutka


Bębenek

Recommended Posts

Dnia 21.02.2019 o 20:17, Tyś(ka) napisał:

I ja zaglądam. Czytałam na Szczebrzeszyniakach, że z Bosmankiem trochę lepiej.

Taki sms napsała Bębenek tydzień temu, 15 lutego " z Bosikiem chyba lepiej"

I nadal cisza, nic nie wiemy i bardzo się martwimy- czy coś się stało Bębenek, czy coś złego z Bosmanem :((

Link to comment
Share on other sites

UWAGA  PILNE !!!!

Może ktoś dla kogo Bębenek tymczasowała chomiki skontaktował by się ze mną i pomógł ogarnąć temat.

Dla 2 chomików mamy domy tymczasowe.  Potrzebne DT jeszcze dla dwóch.

Niestety na chomikach kompletnie się nie znam :((

Bosmanek jest na leczeniu w szpitaliku od wczoraj. Był u Bębenek na tymczasie. Jakby ktoś  coś wiedział o DT/DS dla przemiłego miziastego białaczkowca to bardzo proszę o pomoc.

Organizujemy na razie DT dla Filcaka, gdzie będzie mógł poczekać aż Bębenek się nim będzie mogła z powrotem zająć.

 

I WSZYSCY TRZYMAMY MOCNO KCIUKI ZA BĘBENEK I ŻEBY SZYBKO DO ZWIERZAKÓW I DO NAS WRÓCIŁA  :)))

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Tyśka za namiar na Azyl dla Gryzoni w Lublinie. Zadzwoniłam,  bardzo fajna dziewczyna :))

I dziękuję za tą ściągawkę, bardzo pomocne i kluczowe informacje. Chociaż podpytałam też trochę Weronikę- chomiki to samotniki i nie lubią zmian. Nawet ściółkę trzeba im zmieniać na raty a nie wszystko na raz.

Może się jednak uda, że wszystkim chomikom dziewczyna, która się zgłosiła z pomocą, znajdzie domy tymczasowe. Powiedziała, że przecież nie weźmie dwóch, a dwóch zostawi :))

Na razie problem zwierzaków byłby rozwiązany.  Przewidywany czas leczenia Bosmanka w szpitaliku to około 2-3 tygodnie i chłopak powinien być jak nowy :)) Tylko fajny dom będzie potrzebny. Już jest z nim lepiej

Chomiki będą zaopiekowanie :))

Bębenek wracaj szybko do nas :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...