Jump to content
Dogomania

Najbardziej to babski ale i inności są. Do 21. 11


ludwa

Recommended Posts

Dnia 17.11.2018 o 11:12, anica napisał:

Dzień dobry w sobotębiggrin.gif

Kochani hailm.gif błagam pomóżcie znaleźć domek dla tej słodkiej suni! jej pan zginął w wypadku samochodowym a rodzina... oddała sunię prosto spod kołderki do schroniska :(  tylko dlatego ,że był to kolega naszej koleżanki dogomaniaczki, zabrała sunię ze schroniska ale niestety nie może u niej zostać!  Vikunia jest naprawdę urocza, wspaniały przyjaciel rodziny, wrażliwa, grzeczna, całuśna, zachowuje czystość jak na dobrze wychowaną panienkę przystało, Viki obecnie przebywa w Tarnowie  :) więcej szczegółów podam na PW jeśli ktoś będzie zainteresowany....Przepraszam ale szukamy pomocy wszędzie!  Plissssssssssssssssss...

7ba85b9b4d670cf4med.jpgcac390c2bc9f24damed.jpg

Aniu, dziękuję Ci pięknie za pokzanie Vikuni.

Na szczęście Vikulka zamieszkała już w nowym CUDOWNYM DOMKU!!!

Jest Jedynaczką, ma swoich Ludzi i domek tylko dla siebie, na dodatek jest blisko mnie u moich Przyjaciół... 31 lipca 2018, po 14 wspólnych latach odeszła Ich Jamnisia Fifi... Oni długo (Vikula była u mnie 4 tygodnie) nie mogli podjąć decyzji, aż wreszcie, jak pojawi się potencjalny Dom z drugiego końca Polski wiedzieli, że albo teraz, albo nigdy już, ani Oni, ani ja nie zobaczymy Vikusi... nie mogliśmy Jej tego zrobić... została u nich, mamy kontakt, jeździmy z Nią na grób Jej Krzysia (*) ....

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Sarunia-Niunia napisał:

Aniu, dziękuję Ci pięknie za pokzanie Vikuni.

Na szczęście Vikulka zamieszkała już w nowym CUDOWNYM DOMKU!!!

Jest Jedynaczką, ma swoich Ludzi i domek tylko dla siebie, na dodatek jest blisko mnie u moich Przyjaciół... 31 lipca 2018, po 14 wspólnych latach odeszła Ich Jamnisia Fifi... Oni długo (Vikula była u mnie 4 tygodnie) nie mogli podjąć decyzji, aż wreszcie, jak pojawi się potencjalny Dom z drugiego końca Polski wiedzieli, że albo teraz, albo nigdy już, ani Oni, ani ja nie zobaczymy Vikusi... nie mogliśmy Jej tego zrobić... została u nich, mamy kontakt, jeździmy z Nią na grób Jej Krzysia (*) ....

Miała szczęście w życiu. Oby jak najwięcej psich historii tak właśnie się kończyło

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aska7 napisał:

Nr 15 poproszę

zapisuje

48 minut temu, plastelina napisał:

Poproszę o info jeśli będą wystawiane jeszcze raz rzeczy z tego bazaru. Nie zauważyłam go wcześniej :/

Napisz co chcesz zakupic. Musimy oplacic rachunki a one nie czekaja. Psy glodne tez chodzic nie moga, wiec w tym przypadku jestesmy nastawione na kase, kase, kase;)

10 minut temu, Aska7 napisał:

Aaaa, po terminie, nie zauważyłam, ale mogę ?

tak:)

Link to comment
Share on other sites

No to pięknie dziękuję Ciotkom za pomoc w utrzymaniu naszego psiego towarzystwa:)

Podsumowujemy zakupy

Nuncek numer 2 za 20

plastelina 6 za 9+ 8 za 8+ 11 za 10+ 33 za 19 + 37 za 15+ 68 za 12 =73

agasz: 13 za 25 + 24 za 20 + 46 za 20= 65

Aska7 15 za 20

Nadziejka 30 za 13+ 51 za 7= 20

gryf80: 34 za 8 

Jo37: 47 za 10

SalmaHayek: 59 za 5+ 60 za 8+ 63 za 10+ 77 za 5= 28

 

Będzie nam łatwiej opłacić rachunki o 244 złote:)

Pięknie dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...