Jump to content
Dogomania

Ankieta dla właścicieli psów - badania do pracy iżynierskiej


agaagu

Recommended Posts

Witam Was Dogomaniacy. Zwracam się do Was z ogromną prośbą. Piszę pracę inżynierską na temat fizjoterapii zwierząt. Zdecydowałam się na przeprowadzenie ankiety, głównie pośród właścicieli psów i koni. Stąd moja ogromna prośba o pomoc w zdobyciu danych do pracy. 

Jest Was tu wiele, więc mam nadzieję, że chociaż część z Was będzie w stanie mi pomóc. Ankieta ta jest anonimowa i zapewniam, że posłuży jedynie w celu badawczym na potrzeby pracy. Zawiera ona 26 pytań - dla niektórych może za dużo - jednak wierzę, że znajdą się osoby chcące pomóc w zdobyciu mi niezbędnych i bardzo dla mnie ważnych wyników. 
Bardzo będę wdzięczna za poświęcenie jej czasu, a jeśli będzie taka możliwość - za podesłanie ankiety do wypełnienia Waszym znajomym, również posiadających psa jako członka rodziny. 

Link do ankiety: https://researchonline.pl/5711/fizjoterapia_zwierzat

Bardzo ważne, aby po zakończeniu odpowiadania na pytania, kliknąć przycisk "Zakończ" inaczej jej wypełnianie nie zostanie zamknięte, a wyniki nie zostaną przesłane. 
Z góry bardzo dziękuję za pomoc wszystkim osobom, które zdecydują się na wypełnienie mojej ankiety. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, teresaa118 napisał:

wypelnione, niestety moje zwierzaki nigdy nie byly powaznie chore, ale jesli bylaby taka potrzeba, placilabym kazda kwote, aby zwierze bylo znowu sprawne i nie odczuwalo bolu

Dziękuję bardzo. Nic tylko się cieszyć, że poważnie nie chorują. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...