Jump to content
Dogomania

Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.


hop!

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przed chwilą dzwoniłam do Patrycji. Stoi w korku. Psiaki grzeczne. Małpeczka podobno bardzo spokojna i miła. Patrycja planuje dzisiaj dojechać do Sosnowca i zostawić Otosa w domu stałym. Potem się trochę prześpi i dopiero ruszy w dalszą podróż. Małpka dojedzie do hotelu jutro rano.

Dorota1, Poker, Kama2, Lucyna - bardzo dziękuję za błyskawiczne wpłaty. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota1']Już tamb się o to postara;) Małpka prędzej czy później znajdzie wspaniały dom:lol:[/QUOTE]
Ja też się będę starać. ;)
Poprosiłam o sesję zdjęciową Małpki - Patia zrobi fotki w przyszłym tygodniu. :)

Podobno Małpka jest śmierdziuszkiem, ale pati-c jest przyzwyczajona do schroniskowego smrodku.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, szczególnie Pati- bardzo mi głupio, ze dalysmy Wam takie smierdziochy- (choć małpka w porównaniu do Otosa była czyścioszkem), ale w schronisku jest remont. musialysmy zwolnic cale lewe skrzydło psiarni tzn. 8 boksów ( w tym jedna izolatka) a 5-7 psów. wszystkie psy są poupychane gdzie się da. Izolatki zajęte; dlatego nie kąpałysmy ich- w taką pogodę wykąpane musialyby być w cieplym.

No, ale jak czytałam pani Otosa przyjęła smierdziocha z godnością hhih:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']dziewczyny, szczególnie Pati- bardzo mi głupio, ze dalysmy Wam takie smierdziochy- (choć małpka w porównaniu do Otosa była czyścioszkem), ale w schronisku jest remont. musialysmy zwolnic cale lewe skrzydło psiarni tzn. 8 boksów ( w tym jedna izolatka) a 5-7 psów. wszystkie psy są poupychane gdzie się da. Izolatki zajęte; dlatego nie kąpałysmy ich- w taką pogodę wykąpane musialyby być w cieplym.

No, ale jak czytałam pani Otosa przyjęła smierdziocha z godnością hhih:)[/QUOTE]
Wszystkie psiaki ze schroniska są śmierdziuszkami. To normalne. :)
Jedne śmierdzą mniej, inne bardziej. Pati-c wiozła już większe śmierdziuchy. Jakoś przeżyła i wraca do Warszawy. ;)

Link to comment
Share on other sites

Wracam w niedzielę z Braniewa do Warszawy przez Elbląg.
Mogę zabrać małą do Warszawy. To troszkę półśrodek ale połowę drogi będzie miała za sobą. ktoś musiałby ją zabrać póżniej do Krakowa;-) może udałoby się zorganizować jakiś transport na np poniedziałek???

Link to comment
Share on other sites

Czyli wszystko na dobrej drodze, w przenosni i doslownie [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] 3mam kciuki za Malpke i jej potencjalny super dom. Hop.....your welcome [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Pati-c przesłała mi informację dotyczącą rozliczenia za transport:
[I]
Koszt transportu (z opłatą za autostradę) to 710zł.

200zł dała kobieta adoptująca Otosa w Sosnowcu.
85zł dała Milena
85zł dała kobieta adoptująca szczeniaczka w Bydgoszczy

Brakuje więc 340zł.

[/I]Przed chwilą przelałam brakujące 340 zł. Z zebranych pieniędzy zostało 60 zł[I]. [/I]Czy zgadzacie się, żeby tę kwotę przeznaczyć dla Małpki (np.: zakup szelek, smyczy, identyfikatora, przysmaków)?

Pati-c mówiła, że Małpka jest cudowna, wrażliwa i kochana. Trzeba jej znaleźć super dom. Tamb jedzie do hotelu jutro, to napisze o suni więcej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...