Jump to content
Dogomania

Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.


hop!

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

słuchajcie u mnie z netem, komputerem i innymi rzeczami jest czasem róznie. spojrzcie do mojego podpisu (jeśli Wam linki dzialają, bo mi na razie nie działają). w kazdym razie dziewczyny przesyłały dla Filipka bilety mailem (taki sobie obrazek z napisem bilecik i zdjęciem pieska:)) za 5 zł. to wszystko w formie bazarku. kto zrobi taki? inna sprawa kto pojedzie. jedyną osobą, która jezdzi w takie trasy był tato rybci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Dokladam 20zl. Na jakie konto wyslac?[/QUOTE]

[quote name='Lucyna']Dorzucę 50 PLN dla Małpeczki ...[/QUOTE]

Na razie zbierajmy deklaracje.

Bardzo Wam dziękuję. Zawsze można na Was liczyć.

Aktualnie mamy:
40 zł - hop!
30 zł - Poker
30 zł - dorota1
20 zł - Charly
20 zł - li1
50 zł - Lucyna
---------------
[B]190 zł[/B]
Wspaniale!
Brakuje jeszcze 210 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Na razie zbierajmy deklaracje.

Bardzo Wam dziękuję. Zawsze można na Was liczyć.

Aktualnie mamy:
40 zł - hop!
30 zł - Poker
30 zł - dorota1
20 zł - Charly
20 zł - li1
50 zł - Lucyna
---------------
[B]190 zł[/B]
Wspaniale!
Brakuje jeszcze 210 zł.[/QUOTE]

Dokladam[IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon12.gif[/IMG] te 210pln. Mam slabosc do Hop ,a Malpka jest fantastyczna.

Link to comment
Share on other sites

pytam tak na wszelki wypadek czy dawałyście ogłoszenie na transportowym? Może jeszcze jakiś psiak potrzebuje przewozu na tej trasie albo odwrotnie, koszty by były dużo mniejsze.Zawsze licho mnie bierze jak tyle pieniędzy idzie na przewiezienie tylko1.psiaka.Potrzeby przecież są tak wielkie.Musimy szanować każdy grosz !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama2']Dokladam[IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon12.gif[/IMG] te 210pln. Mam slabosc do Hop ,a Malpka jest fantastyczna.[/QUOTE]
Kama2, nie wiem, jak Ci dziękować! :loveu:
Aktualnie mamy 400 zł. :multi:
40 zł - hop!
30 zł - Poker
30 zł - dorota1
20 zł - Charly
20 zł - li1
50 zł - Lucyna
210 zł - Kama2

[quote name='Rybc!a']Czyli mamy już całą kwotę ?
Jezus, super. Takiej szybkiej akcji chyba jeszcze nigdy nie było!
Czekajcie. Skoro mój tato odpada, poszukam kogoś innego.[/QUOTE]
Mamy 400 zł - z tego, co obliczyła dorota1 powinno wystarczyć na transport.
Szukaj kogoś Rybc!a - ja nie mam pomysłu.

[quote name='Poker']pytam tak na wszelki wypadek czy dawałyście ogłoszenie na transportowym? Może jeszcze jakiś psiak potrzebuje przewozu na tej trasie albo odwrotnie, koszty by były dużo mniejsze.Zawsze licho mnie bierze jak tyle pieniędzy idzie na przewiezienie tylko1.psiaka.Potrzeby przecież są tak wielkie.Musimy szanować każdy grosz !!![/QUOTE]
Poker, masz rację.
Rybc!a, załóż proszę wątek w dziale transportowym.

[B]Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Rozmawiałam z pati-c. Koszt transportu wyniósłby około 560 zł. Mogłaby jechać prawdopodobnie w środę.[/QUOTE]

To bardzo drogi transport, na pewno nie jest to koszt samego paliwa, chyba, że chodzi o furgonetkę, co spala 10l na 100km. Osoby na dogo, które przewożą psy tylko za zwrot kosztów paliwa liczą 30 zł za 100 km.
Takiej kwoty (560 zł) na razie nie mamy:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota1']To bardzo drogi transport, na pewno nie jest to koszt samego paliwa, chyba, że chodzi o furgonetkę, co spala 10l na 100km. Osoby na dogo, które przewożą psy tylko za zwrot kosztów paliwa liczą 30 zł za 100 km.
Takiej kwoty (560 zł) na razie nie mamy:shake:[/QUOTE]
Pati-c liczy 45 zł za 100 km.
Szukajmy dalej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']Pamiętajmy o tym, że pati-c jest z Poznania, a więc musi dojechać do Elbląga, jechać do Krakowa i z powrotem wracać do Poznania, więc nie dziwmy się, że transport jest droższy- mój ojciec też bierze 45 zł za 100 km .[/QUOTE]
Patrycja jest z Warszawy.
Czyli co? Musimy dozbierać 160 zł?
Napisałam do Itske - jej TZ jeździł kiedyś do Warszawy. Przywiózł do mnie za darmo Kamę z Elbląga.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Z Elbląga do Sosnowca będzie jechał Otos. Można połączyć transport.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/146370-KudA-acze-w-potrzebie-aktualizacja-str-1-3?p=13563985&viewfull=1#post13563985[/URL][/QUOTE]

Transport połączymy z Otosem. Powiedzcie ile brakuje? ile mam dozbierać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']
Aktualnie mamy 400 zł. :multi:
40 zł - hop!
30 zł - Poker
30 zł - dorota1
20 zł - Charly
20 zł - li1
50 zł - Lucyna
210 zł - Kama2
[/QUOTE]

Transport połączony z Włocławkiem to koszt 640 zł.
Pati-c wiezie z Warszawy do Włocławka szczeniaka, którego odbiera od leni356. Potem jechałaby do Elbląga po Otosa i Małpkę, a stamtąd do Sosnowca (dom Otosa) i do hotelu pod Wieliczką - na miejscu byłaby może koło 2-3 w nocy (w hotelu przyjmują psy do godz. 20.00). To strasznie długa trasa. [U]Najlepiej byłoby, gdyby ktoś z Elbląga (za zwrotem kosztów) dowiózł Otosa i Małpkę do Włocławka. [/U]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...