Jump to content
Dogomania

Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.


hop!

Recommended Posts

Relacje z domu: Małpiszonek wpatrzony w swoją panią (na pierwszym zdjęciu z panią swoją). Wygląda zdrowo i jest b. zadbana. Chodzi krok w krok za swoją panią. Nadal nie chce wejść do budy:roll:. Pewnie jak się oziębi, to w końcu wejdzie. Dzięki Basia i Róża za wizytę:)

[URL="http://img38.imageshack.us/i/malpka1.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/8766/malpka1.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img3.imageshack.us/i/malpka2.jpg/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6735/malpka2.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisaj przy okazji naszych akcji po wsiach odwiedzilysmy Malpkę / ma inne imię /.Wizyta była niezapowiedziana. Sunia biegała szczesliwa po calej posesji a teren ma duży . Wszytko szczelnie ogrodzone.Wygląda dobrze, lisniąco, jest wesoła, przymilna. Widać, że milośc pani i Malpki jest obopólna. Pani ma piękny ogród to wymaga wiele pracy. Myśle , że szuka psa, ktory nie robiłby szkód , chodzil po ścieżkach a nietety to małorealne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

[B][COLOR=green]Ponownie witam.[/COLOR][/B]

[COLOR=green][B]Dostałam dziś informację, że Małpka jednak znowu wróciła do schroniska. [/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]W związku z tym wątek ponownie otwieram.[/B][/COLOR]

[COLOR=green][B]Zmieniam też osobę prowadzącą wątek.[/B][/COLOR]

[B][COLOR=green]Proszę o zmianę tytułu bo muszę przyznac że trochę się w tym wszystkim "pogubiłam".[/COLOR][/B]


[COLOR=green][B]Pozdrawiam. [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Niestety, to było do przewidzenia, że prędzej, czy później Małpka (w najlepszym przypadku) wróci do schroniska. Nie miałam wpływu na tę adopcję, ani możliwości kontroli.

Wczoraj, gdy dowiedziałam się, że Burka ma dom postanowiłam z pewnych względów wycofać się z elbląskich wątków. Stąd prośba o zamknięcie wątku Małpki.

Magda, dziękuję za zmianę osoby prowadzącej wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Niestety, to było do przewidzenia, że prędzej, czy później Małpka (w najlepszym przypadku) wróci do schroniska. Nie miałam wpływu na tę adopcję, ani możliwości kontroli.

Wczoraj, gdy dowiedziałam się, że Burka ma dom postanowiłam z pewnych względów wycofać się z elbląskich wątków. Stąd prośba o zamknięcie wątku Małpki.

Magda, dziękuję za zmianę osoby prowadzącej wątek.[/quote]

Tak, to było do przewidzenia.
Jedyna osoba, kórej zalezało na Małpce, Charly, chciała ją odebrać już w miesiąc po adopcji, tak jak to zrobiła z Niko, bo ludzie byli prawdziwie beznadziejni, ale była kierowniczka (na szczęście dla zwierząt już kierowniczką nie jest) uniemożliwiła jej to, bo sie dogadała z tymi ludźmi.
I teraz moze być dumna, bo oczywiśćie Małpka wrócia, bo już sie znudziła.
Tak jak to byo własnie do przewidzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!'](...) Nie miałam wpływu na tę adopcję, ani możliwości kontroli.

(...)[/quote]

A dlaczego[B] TY[/B] miałas miec wpływ na ta adopcje,. i dlaczego [B]TY[/B] miałas ja kontrolowac????:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Z powodu założenia watku?
:)

Link to comment
Share on other sites

Dlatego, że hop! ogłaszała Maupkę, poświęciła na to dużo energii, zaangażowała się emocjonalnie itp. Pewnie ogłaszałaby tak długo, aż Maupka znalazłaby dobry dom. Została źle wyadoptowana i hop! nie miała wpływu na poprawę jej losu a bardzo chciała jej pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Dlatego, że hop! ogłaszała Maupkę, poświęciła na to dużo energii, zaangażowała się emocjonalnie itp. Pewnie ogłaszałaby tak długo, aż Maupka znalazłaby dobry dom. Została źle wyadoptowana i hop! nie miała wpływu na poprawę jej losu a bardzo chciała jej pomóc.[/quote]

No teraz przeciez znów moze.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=green]Witam.[/COLOR][/B]

[COLOR=green][B]Nie doczekałam się ani zmiany ani propozycji zmiany tytułu wątku Małpki.[/B][/COLOR]

[COLOR=green][B]Zmieniam na najmniej "twórczy" czyli "Małpka szuka domu" i przenoszę bo w dziale "Już w nowym domu" to ona nie ma żadnych szans na znalezienie jakiegokolwiek nowego domu.[/B][/COLOR]

[COLOR=green][B]Pozdrawiam.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Kordonia, a może zmieniłam zdanie? Muszę się zastanowić... :lol:
Tak, czy siak informacje o Małpce powinny się pojawić. Oczywiście mogę pomóc w ogłoszeniach jeżeli będzie taka potrzeba. Dla mnie ważniejszy jest pies, niż... Zresztą nieważne. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Kordonia, a może zmieniłam zdanie? Muszę się zastanowić... :lol:
Tak, czy siak informacje o Małpce powinny się pojawić. Oczywiście mogę pomóc w ogłoszeniach jeżeli będzie taka potrzeba. Dla mnie ważniejszy jest pies, niż... Zresztą nieważne. ;)[/quote]

Po prostu daj sobie spokój, tak będzie najprościej.
Zwłaszcza z własną huśtawką :)
O ile mozna o to Ciebie poprosić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kordonia']Po prostu daj sobie spokój, tak będzie najprościej.
Zwłaszcza z własną huśtawką :)
O ile mozna o to Ciebie poprosić :)[/quote]
Nie bardzo wiem o jaką "huśtawkę" Ci chodzi. :roll:
Nie potrzebujecie pomocy? - nie ma sprawy.

Będę cierpliwie czekać na informację - Małpka w nowym, super domu. Tylko proszę, żeby tym razem tytuł wątku odzwierciedlał rzeczywistość.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...