Jump to content
Dogomania

Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.


hop!

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przeczytałam wątek i łezka szczęścia popłynęła, jak dowiedziałam się, że kochana Pani przyjechała po Nikusia. Drugi raz łezka popłynęła, jak dowiedziałam się co to za ludzie. Okropne ...
Również mogę zadeklarować 50 PLN, zabierzcie je z tego domu, jeśli się da ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']jestem w schronisku, wiec tylko szybciutko piszę: małpeczka juz tam nie pojedzie:) Po Nikusia pojedziemy w poniedzialek. więc mozna psiaki oglaszac. dzis wieczorem przyjdę i będziemy działać:)

dzięki za Wasze wsparcie:)[/quote]


Bardzo dobre posunięcie.:lol: Ktoś, kto wiąże psa na łańcuchu nie zasłużył na niego, nie zasłużył na żadnego psa,:angryy: a wspólnymi siłami na pewno uda się znaleźć domy dla obojga.

Link to comment
Share on other sites

Nikus ma wątek. Jest w moim podpisie jako ostatni.

Czy ktoś z talentem:) zechce napisac tekst do allegro Małpki?

Nikusia allegro tekst gdzies miałam, moża trochę zmienic i wstawic, lub napisac nowe- chętni?:cool3:

Oba allegra chciałabym wyróznic, podswietlic itp bajery. koszt jednego to 20, 50. Jesli ktoś chętny wspomóc to będę bardzo wdzięczna:)


Jesli chodzi o Małpkę domy powinny się bic o nią. Jest niesamowita.
Niko jest cudowny, kochany- bardzo energiczny i ogromnie spragniony człowieka. Piesiu skacze, podszczypuje, gryzie smycz itp;) Na początku byl calkiem spokojny. Ale to się zmienilo z czasem. Pamiętam kiedy po spacerze wsadzalam go z powrotem do kojca, on chwytal zębami za ręce i ciągnął w swoim kierunku płacząc i zawodząc. To mu także zostalo do dzis- nad tym trzeba będzie pracować.

Link to comment
Share on other sites

To małpeczka już jest w schronie??:crazyeye:Jeżeli tak, to super.
Róbcie wyróżnione Allegro, są tu osoby chętne do dołożenia się.
Czy one naprawdę muszą iść razem? Ten warunek może wydłużyć czas szukania domku.

Link to comment
Share on other sites

absolutnie nie muszą isc razem. wcale:) Niko zostal tam wzięty podejrzewam jako reproduktor. Malpka jest bardzo spokojna a Niko to łobuziak. Więc kazde z nich potrzebuje swojego wlasnego domku.

Malpka zostala odebrana ludziom na sterylke i juz tam nie wroci. Powiem Wam, ze to znowu nasza "stara kochana" Małpka. pelna zycia i energi. To dziwne, ale ona jakos lubi byc w schronisku chyba:-o

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam dziękuję za przybycie na wątek i pomoc. :loveu:
Już ustalone, że sunia czeka w schronie na dom - tym razem sprawdzony i idealny. Mam nadzieję, że nikt ze schroniska nie wyda Małpki bez kontroli przedadopcyjnej.
Mam prośbę... Czy ktoś mógłby dorzucić parę złotych na sterylkę Migotki? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/migotka-przesliczna-delikatna-kasztanowe-oczy-kto-podaruje-dom-tak-dlugo-czeka-131788/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']dobrze, że piszesz o tym hop. Zapomnialam powiedziec w schronisku, zeby małpki nie wydawac ( niko tez nie) bez wizyty przed adopcją. ale jutro powiem i wstawię odpowiednie info w ich kartę.[/quote]
Dzięki.
Niko będzie uwolniony z łańcucha dopiero w poniedziałek... Nie da się wcześniej?
Najgorsze jest to, że tacy ludzie wezmą inne psy i nie można im tego zabronić. Mogą trzymać psa na łańcuchu, rozmnażać sukę, rozdawać byle komu szczeniaki... To jest straszne i smutne. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Dzięki.
Niko będzie uwolniony z łańcucha dopiero w poniedziałek... Nie da się wcześniej?
Najgorsze jest to, że tacy ludzie wezmą inne psy i nie można im tego zabronić. Mogą trzymać psa na łańcuchu, rozmnażać sukę, rozdawać byle komu szczeniaki... To jest straszne i smutne. :shake:[/quote]

drugie auto będzie dopiero w poniedzialek. a to co jest non stop jest na intwerwencjach. zapytam jeszcze jutro, ale decyzja nie nalezy do mnie.

co do innego psa- alez tak. juz wiemy, ze kobieta kupi sobie szczeniaka suke na gieldzie i ja rozmnoży. poweiziala nam. dlatego chcialam, zeby malpka tam zostala. wysterylizowana. ale czy wysterylizowana malpka zagwarantuje nam , ze ta kobita nie wezmie innej i nie rozmnoży pomimo małpki. To raz, a dwa czy mam prawo złożyc małpke w ofierze?:-( ech.

trzeba znalesc sposob rozswietlic ten ciemnogród. pierwszy raz czuję, ze jest coś, o co moglabym się modlić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...