Jump to content
Dogomania

Malusia Tinusia już ma swój wspaniały trzypokoleniowy domek. Takie lubię najbardziej :) Już zdrowa, szukamy domu. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach. Tinusia, malusia sunieczka opuściła schron z wyrokiem - parwowiroza :( Potrzebne środki na leczenie.


elik

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Jak miewa się małe ADHD?

Tinusia całkowicie zdominowała Alfika. Nic sobie nie robi z jego ostrzegającego warczenia i zabiera mu wszystko na co ma ochotę, a Alfik się tym akurat zajmuje. Jak się nudzi, to zaczepia Alfika i prowokuje, żeby ją gonił, a Alfik to już starszy pan i najchętniej sobie poleguje, no chyba, że Pańcia chce się z nim bawić, ale wtedy Tinusia wcina się pomiędzy niego, a Pańcie i po zabawie. Boi się zaczepiać Masię, bo chyba wyczuwa, że ona byłaby zdolna nie tylko warknąć, ale i capnąć. Na spacerach Tinusia wyrywa się do dzieci. Widać, że bardzo je lubi. Muszę znaleźć jej dom z dziećmi.

Wyróżniłam jej ogłoszenie, ale nadal ani pół telefonu o nią. Czarne psy tak mają.

Karma na ukończeniu więc musiałam zamówić, bo pomimo, że Tina najchętniej podjada karmę rezydentów, to jednak to nadal szczenie i powinna dostawać karmę odpowiednią do wieku, dającą gwarancję prawidłowego rozwoju. Oprócz karmy suchej dostaje razem z rezydentami gotowane mięsko z ryżem lub makaronem + surowa marchewka. Z resztą nauczyła się od rezydentów chrupać surową marchewkę i jabłko między posiłkami.

Link to comment
Share on other sites

Zakup karmy.

Za karmę zapłaciłam gotówką. W Zooplus realizacja zamówienia zapłaconego przelewem trwa znacznie dłużej niż zapłata gotówką przy odbiorze.

Dla Tinusi jest karma z poz. 4 i taka kwota została potrącona z majątku suni.    Udział w smaczkach z poz 2 i 3 jest gratisowy :)

1435882108_TinaZooplus.png.b9dc8f9a8a9079bee01a8a057f2ec3bd.png

 

Przelew

441507701_Tinakarma.png.e331f4bd74ef12734fcceeec8c8014a5.png

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Tinusia całkowicie zdominowała Alfika. Nic sobie nie robi z jego ostrzegającego warczenia i zabiera mu wszystko na co ma akurat ochotę, a Alfik się tym akurat zajmuje. Jak się nudzi, to zaczepia Alfika i prowokuje, żeby ją gonił, a Alfik to już starszy pan i najchętniej sobie poleguje, no chyba, że Pańcia chce się z nim bawić, ale wtedy Tinusia wcina się pomiędzy niego, a Pańcie i po zabawie. Boi się zaczepiać Masię, bo chyba wyczuwa, że ona byłaby zdolna nie tylko warknąć, ale i capnąć.

Toi tak Lala z Miśkiem. A Neski nie zaczepia, bo sobie na to nie pozwala.

Link to comment
Share on other sites

To między Tinusią, a rezydentami jest duuuuża różnica wieku.   Tinusi przydałby się dom bez innych psów, bo jest bardzo zazdrosna o głaskanie, czy przytulanie i z dziećmi, bo bardzo się nimi interesuje, ciągnie do nich na spacerach.

Link to comment
Share on other sites

Gorace pozdrowienia dla stadka

 ciociu elikowa nic a nic nie umiem wyczytac o Gajuni

tej zaginionej ..od 5 styczen ...ech

czy sa moze jakies wiesci?

 

koszmar i bezmiar cierpienia..KOCHANI UDOSTĘPNIAJCIE, TO TAM WŁAŚNIE MIAŁ JECHAĆ WATSON!!!od Zosi123

Potrzebują udostępniania, domów tymczasowych, pieniędzy...

https://www.facebook.com/katarzyna.lobacz/posts/2258510710840002

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2054029574684578&set=a.199128826841338&type=3&theater

  (więcej o tym można poczytać w grupie na facebooku: https://www.facebook.com/groups/2323587517885478/).

  

 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Nadziejka napisał:

 ciociu elikowa nic a nic nie umiem wyczytac o Gajuni

Tamto wydarzenie się skończyło i nie da się go przedłużyć. Jest nowe wydarzenie opisujące na bieżąco poszukiwania. Niestety jak dotychczas bezskuteczne :(

Nadziejko możesz sobie skopiować z mojego podpisu link do nowego wydarzenia, albo po prostu wejdź przez link z mojego podpisu.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, b-b napisał:

Elu czy miałabym gdzieś na olx ogłosić małą?

Boguniu oczywiście, że tak :)  Ale jeśli mogłabyś, to byłabym bardzo wdzięczna za ogłoszenie Luny. Oba już wydobrzała po usunięciu guza i można byłoby ją ogłaszać. Co prawda jest jeszcze przed nią sterylizacja, ale jeśli ktoś się w niej zakocha :)  to poczeka.

Nie mam tekstu niestety :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Boguniu oczywiście, że tak :)  Ale jeśli mogłabyś, to byłabym bardzo wdzięczna za ogłoszenie Luny. Oba już wydobrzała po usunięciu guza i można byłoby ją ogłaszać. Co prawda jest jeszcze przed nią sterylizacja, ale jeśli ktoś się w niej zakocha :)  to poczeka.

Nie mam tekstu niestety :(

Na jakie miasto ogłosić Tinkę?

Lunie tekstu nie napiszę bo nie potrafię. Wpiszę tylko suche wiadome o suni a jak ktoś zrobi tekst to wtedy pozmieniam i podmienię. Na jakie miasto jej zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...