Jump to content
Dogomania

Malusia Tinusia już ma swój wspaniały trzypokoleniowy domek. Takie lubię najbardziej :) Już zdrowa, szukamy domu. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach. Tinusia, malusia sunieczka opuściła schron z wyrokiem - parwowiroza :( Potrzebne środki na leczenie.


elik

Recommended Posts

2 minuty temu, Nadziejka napisał:

Domku domeczku

 kochany czlowieczku

 bedziesz mial Tinunie

 jedyna najcudniejsza przecie

 Co potrafi kochac najpiekniej na Swiecie

Dokładnie tak Ciociu Nadziejeczko. Pomijając fakt, że Tinusia ma na razie kłopoty z utrzymaniem czystości w domku, to jest wspaniałą sunią. Kocha i potrafi to okazać :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

A ja myślałam, że Tinusia już przestała być lejkiem :(

Niestety. I sio i kooo  zdarza się jej jeszcze w domu :(  Zwinęliśmy dywany i chodniki, ale to nie wyszło na dobre panelom :(

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

Niestety. I sio i kooo  zdarza się jej jeszcze w domu :(  Zwinęliśmy dywany i chodniki, ale to nie wyszło na dobre panelom :(

A czyścicie porządnie po jej wpadkach? :( Kurcze, niedobrze. To kolejny Wasz załatwiacz domowy. Ależ macie szczęście. Mam nadzieję, że jednak za jakiś czas pojmie... może jak zrobi się cieplej?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

A czyścicie porządnie po jej wpadkach? :( Kurcze, niedobrze. To kolejny Wasz załatwiacz domowy. Ależ macie szczęście. Mam nadzieję, że jednak za jakiś czas pojmie... może jak zrobi się cieplej?

Niestety mamy "szczęście" do szczaczy podłogowych :)

Czyszczę na ile się da. Pomiędzy panelami są jednak minimalne szczeliny, w które niezauważony od razy mocz wcieka i nie da się go już wydobyć. W jednym miejscu kilka paneli nieco spuchło:(  Widocznie mocz leżał tam dłużej.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, auraa napisał:

Ja już nie chcę nawet robić zdjęć na mojej podłodze. Mozaika jest czarna i wiem, że nawet cyklinowanie jej nie pomoże. No cóż, dokonałyśmy wyboru...:(

Dokładnie tak. Ja kiedyś zrobiłam i wstawiłam zdjęcie mozaiki, ale to i tak nie przywróci podłodze dawnego wyglądu.

Przecież sunia jest mądra, a tak długo nie dociera do niej, pomimo nagradzania, że te sprawy załatwia się na spacerze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2019 o 19:29, auraa napisał:

Ja już nie chcę nawet robić zdjęć na mojej podłodze. Mozaika jest czarna i wiem, że nawet cyklinowanie jej nie pomoże. No cóż, dokonałyśmy wyboru...:(

No właśnie, Dokonałyśmy wyboru:) Moja Figuszka raz na jalkis czas bez powodu załatwia się na posłanko,a właściwie na posłanka.Jak zaczyna na jednym, kończy na drugim albo trzecim. Spacerow ma dużo, a jednak czasami woli załatwić się w domu. No, ale zabranie jej do domu to mój wybór, więc w ciszy zbieram kołderki i piorę:)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Wreszcie ktoś zauważył ślicznotkę. W końcu odezwie się właściwy człowiek.

Na pewno, bo to śliczna i kochana sunia, choć dzisiaj po spacerze zrobiła sio i koo na dywaniku w łazience :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2019 o 00:33, elik napisał:

Miałam dzisiaj zapytanie z OLX o Tinusię - pierwsze. Ale  to młodzi bez mieszkania. Powiedziałam, że szukam dla suni  stabilnego domu.

W sumie słuszna decyzja... ;) Chociaż daję sobie w kolano :D

Trzymam kciuki za dobry domek dla Tinusi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.01.2019 o 05:42, Nesiowata napisał:

Tinka -  przystopuj teraz trochę, daj Elik w miarę normalnie funkcjonować bez emocji i zrywów.

Teraz z psiakami wychodzi mąż. Jak idzie do pracy, a idzie co drugi dzień, to rano biegnie sam, a ja w tym czasie przygotowuję śniadanie do pracy i w domku. W południe niestety muszę sobie radzić, bo mąż pracuje po 12 godzin. Wieczorem nie tylko ubieram psiaki w szeleczki, ale i asystuję mężowi podczas spaceru. W ten sposób dorobiłam się tytuły asystentki :)  Szkoda tylko, że jest to funkcja wyłącznie z nazwy, bez wynagrodzenia :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...