Jump to content
Dogomania

Malusia Tinusia już ma swój wspaniały trzypokoleniowy domek. Takie lubię najbardziej :) Już zdrowa, szukamy domu. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach. Tinusia, malusia sunieczka opuściła schron z wyrokiem - parwowiroza :( Potrzebne środki na leczenie.


elik

Recommended Posts

51 minut temu, b-b napisał:

Lunie tekstu nie napiszę bo nie potrafię. Wpiszę tylko suche wiadome o suni a jak ktoś zrobi tekst to wtedy pozmieniam i podmienię. Na jakie miasto jej zrobić?

To Luneczki na razie nie ogłaszaj, bo się sunia opatrzy bez możliwości adopcji, bo kto zdecyduje się na adopcje nic o suni nie wiedząc, poza tym ile waży i mierzy i spadnie kilka stron na dół. Poproszę Elżunie o tekst i może wtedy ja ogłosimy.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elik napisał:

To Luneczki na razie nie ogłaszaj, bo się sunia opatrzy bez możliwości adopcji, bo kto zdecyduje się na adopcje nic o suni nie wiedząc, poza tym ile waży i mierzy i spadnie kilka stron na dół. Poproszę Elżunie o tekst i może wtedy ja ogłosimy.

Akurat ile waży to się doczytałam. 

Podkradłam też to co napisała kasiainat:)

Tylko może faktycznie wstrzymać się bo nie wiem czy ktoś będzie czekał aż się małą podda sterylizacji?

Lunka to 4-5 letnia sunia. Całe 14kg do kochania!

Sunia jest bardzo pro-ludzką sunią. Uwielbia przebywać z człowiekiem, garnie się do wszystkich. Lubi być głaskana, przytulana.

Dogaduje się z innymi psiakami. Lubi z nimi pobiegać po dworze ale uwielbia się również wylegiwać na swoim posłanku.

Umie chodzić na smyczy. Spacery sprawiają jej dużą frajdę.

W domu zostaje bez problemów, czasami popiszczy pod drzwiami ale po chwil się uspokaja.

Czystość utrzymuje wzorowo:-)

Kontakt w spawie adopcji pod podanym nr telefonu...

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, b-b napisał:

Zrobiłam już ogłoszenie. Chwilowo na Poznań bo zawsze mogę zmienić.

https://www.olx.pl/oferta/mala-czarnulka-czeka-na-dom-CID103-IDyKrKt.html

Boguniu bardzo serdecznie dziękuję  449591965_buziaczki6.jpg.7f74a6674c3abec712137e6922041911.jpg

Gdybyśmy znalazły dla niej dom, byłoby mi łatwiej finansować kolejne psiaczki.

Na razie nie wyróżniam, bo jest na początku ogłoszeń, ale w niedzielę rano wyróżnię to ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

Boguniu, bardzo ładny tekst :) Dodaj jeszcze może, że kocha także dzieci i łagodna do kotów. Wybierz  zdjęcia i ogłaszaj :) Jak ktoś ją pokocha, to poczeka :)

A może  niepotrzebnie  o tym piszczeniu pod drzwiami? To nie jest jakieś długotrwałe, a ktoś czytając może się zniechęcić.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elik napisał:

Boguniu, bardzo ładny tekst :) Dodaj jeszcze może, że kocha także dzieci i łagodna do kotów. Wybierz  zdjęcia i ogłaszaj :) Jak ktoś ja pokocha, to poczeka :)

A może  niepotrzebnie  o tym piszczeniu pod drzwiami? To nie jest jakieś długotrwałe, a ktoś czytając może się zniechęcić.

Piszczenie pominiemy. Resztę dopiszę tylko na jakie miasto zrobić?:)

I kontakt też do Ciebie Elu?

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

Boguniu kochana dziękuję, że wyszukałaś jeszcze jedno ogłoszenie Tineczki   2031700207_buziaczki2.jpg.e2e468ca48ec7ce0d6a5fa68a746e639.jpg

Żeby ciągle ich nie szukać wkleiłam linki do pierwszego postu i będę wszystkie wyróżniać. To drugie na Kraków jest od Havaneczki. Jutro poproszę ją, żeby zmieniła może na Warszawę? Nie chcę zmieniać mojego, bo jest wyróżnione i wyróżnienie mogłoby "się zgubić". Wole nie ryzykować.

Pięknie dziękuję za ogłoszenie Lunki   1298384731_buziaczki3.jpg.ef53fb0812832711dcc12f2613dc1f5e.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
3 godziny temu, Nadziejka napisał:

                      Najpiekniejszego Zdrowenkowego

 Cudownego Ciociu Elu

                                      Tobie i Tinusi

 Na Nasz Dzien Kobietek

Podobny obraz

Cioteczko Nadziejeczko bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za życzenia dla mnie i dla Tonusi.  To też kobitka  :)

My Tobie Ciociuniu i Twojej Burzuni ślemy najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet

691679929_DzieKobiet.jpg.01aa107d7ca1c702e7e8410bea3a5008.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sezon na kleszcze rozpoczęty więc trzeba zabezpieczyć sunię. Zamówiłam dla niej obrożę Foresto za  86,49 zł.  Bezpłatny transport jest od 95,00 zł. Zamiast płacić za transport, wolałam zamówić dla suni zabawkę, bo ciągle coś gryzie, niszczy. Może zajmie się zabawka zamiast różnymi przedmiotami.

tina.png.6663293018be9ba435d8ebb35926743a.png

Faktura

2025442498_Tinaobr.png.f23a53aed341184237d2e9600d71f270.png

Przelew

1216388276_tina1.png.0e4dcde66dd01f645a25a1cb49b876b9.png

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

Wyróżniłam ogłosznie Tinusi na tydzień. Jest oglaszana na Warszawę. Może w końcu " zaskoczy"?

 

Od: dzisiaj
Do: 19 kwi

image;s=94x72

Tinka, nieoszlifowany, czarny diamencik ...

 
 
 

Za darmo

0
Promowane do 26 mar
Statystyki
Wyświetleń: 215
Tel: 11
Obserwuje: 22
 

Oooo to i moją Tinusię też wyróżniła : ) Eluniu bardzo serdecznie dziękuję Ci kochana  2027306779_getattachmid370907mpid19min1uid8bacb883c6065602.jpg.34dce2805196c8ba81ad5d85d81f28ba.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Nadziejka napisał:
                Spokojnej nocunki Tinuni i caluniej druzynce Ciocinej
Znalezione obrazy dla zapytania gify misie tedi szare

Jak słodko śpi Misiaczek :)

Widzę, że i Ty Nadziejeczko nie możesz dzisiaj spać :)  Tobie także spokojnej nocy i kolorowych snów życzymy

dobranoc3.gif.b9396f081318764edb399c60d93c4773.gif

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Czarny diamenciku - niech Twój domek nie spędza snu z powiek Elik i wreszcie da głos!

Wyróżniłam jej ogłoszenie na miesiąc może kogoś zauroczy. Jest taka śliczna, ale zdjęcia tego nie oddają. Gdyby miała różne odcienie sierści, to byłoby widać jej urodę, a tak to jedna czerń i nic więcej. W realu o wiele lepiej wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...