Jump to content
Dogomania

warczenie


Patrycja Kamla

Recommended Posts

Witam, mam problem z moim adopciakiem. Jest z nami ok. 3 lata i nigdy problem nie występował, a mianowicie warczenie . Sytuacja miała miejsce, wieczorem kiedy Boss leżał z mamą na łóżku, on drzemał ona czytała książkę. Nagle Boss zaczął warczec, myslałyśmy że coś mu się przyśniło albo usłyszał jakiś dźwięk, ale nagle zaczął warczeć w stronę mojej mamy. Miał ktoś taką sytuacje bądź wie co w takich sytuacjach robić?  

Link to comment
Share on other sites

Może go coś boleć albo coś mu się przyśniło.

Ja mam psy ponad 50 lat i pierwszy raz mi się zdarzylo, że moja suczka mnie ugryzła. Spała tak twardo, że nie reagowala na głos więc ją dotknęłam a ta mnie dziabnęła, była nieprzytomna. Jak oprzytomniała to była bardzo nieszczęśliwa bo zdarzyło się to po raz pierwszy, od 8 lat śpi ze mną i nigdy nie reagowała tak na dotyk.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam adopciaki po ciezkich przejsciach - zaden mnie nie ugryzl ani nie sprobowal agresji - nie pozwolila bym zreszta na to. To sa psy ktorych nikt znienacka nie dotykal - bo byly w klatkach, zanim ktos by dotknal to musial wejsc do kennelu, otworzyc klatke, wiec sporo halasu. Tym niemniej znienacka dotkniete nie gryza.

Trzeba sie zapytac do czego prowadzi "kynologiczna wiedza" dajaca coraz bardziej nienormalne psy.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...