Jump to content
Dogomania

Roky z bardzo chorą skórą , nie ma na leczenie! czy damy mu szansę?


Recommended Posts

Pan dostanie  w tej chwili naprawdę dużą pomoc. Może na razie się wstrzymać z dostawami, żeby mu się w głowie nie pomieszało od nadmiaru szczęścia. Ponowić pomoc żywnościową np. za miesiąc ,a odzieżową za kilka miesięcy.

Myślę ,że nie ma co pytać pana tylko kupić dla Rokusia suchą karmę i niech miesza z karmą od Anuli.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

 

... ja się boję!:(  normalnie mam obawy, że ... mogli by jeszcze przytruć psa :(  nieumiejętne stosowanie takich środków... to katastrofa :(

 

miałam taki środek w domu jak miałam psiaczka znalezionego 2 lata temu na spacerze. 

https://www.keko.pl/product-pol-3117-Plyn-w-sprayu-zwalczajacy-pchly-w-srodowisku-psa-300-ml.html

Link to comment
Share on other sites

Paczka nie została odebrana w domu.Mam nadzieję,że pan zaglądnie do skrzynki.Jest bardzo często tak,że listonosze nie wrzucają do skrzynki awiza,to wiem z wysyłania paczek z bazarków.Po dwóch tygodniach paczka wraca do nadawcy.

 

Awizo 2018-12-04 21:24 FUP Wrocław 36
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Nadziejka napisał:

Aniu anica

 poprosimy serduchem o adres

Pancia Rokuniowego na pw

Już leci :)

14 godzin temu, Poker napisał:

Pan dostanie  w tej chwili naprawdę dużą pomoc. Może na razie się wstrzymać z dostawami, żeby mu się w głowie nie pomieszało od nadmiaru szczęścia. Ponowić pomoc żywnościową np. za miesiąc ,a odzieżową za kilka miesięcy.

Myślę ,że nie ma co pytać pana tylko kupić dla Rokusia suchą karmę i niech miesza z karmą od Anuli.

Dobrzeok2.gif

12 godzin temu, b-b napisał:

miałam taki środek w domu jak miałam psiaczka znalezionego 2 lata temu na spacerze. 

https://www.keko.pl/product-pol-3117-Plyn-w-sprayu-zwalczajacy-pchly-w-srodowisku-psa-300-ml.html

Oooo... ???  nie znam??? spróbuję to zamówić , dziękuję :)

1 godzinę temu, Anula napisał:

Paczka nie została odebrana w domu.Mam nadzieję,że pan zaglądnie do skrzynki.Jest bardzo często tak,że listonosze nie wrzucają do skrzynki awiza,to wiem z wysyłania paczek z bazarków.Po dwóch tygodniach paczka wraca do nadawcy.

 

Awizo 2018-12-04 21:24 FUP Wrocław 36

Koniecznie muszę "łapać pana"  :)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze zrobiłam rozliczenie, miało być na koniec miesiąca , jest na początku :)

ROZLICZENIE -  Tak się zajęłam  KOPIUJ-WKLEJ  że kompletnie zapomniałam o poście na rozliczenie, mam nadzieję ,że będzie taki potrzebny :)

 

Jak na razie to wydatki były takie -

75,oozł   Badanie krwi  / nie mogę znaleźć rachunku, nie wiem gdzie jest spróbuję jutro na spokojnie poszukać, dzisiaj pół dnia szukałam i nic?! :(

124,oozł Leki, zastrzyki i tabl.antybiotyku i p/świądowe

ec5c8ee5fc179b18med.jpg

ROZLICZENIE -  Tak się zajęłam  KOPIUJ-WKLEJ  że kompletnie zapomniałam o poście na rozliczenie, mam nadzieję ,że będzie taki potrzebny :)

 

Jak na razie to wydatki były takie -

75,oozł   Badanie krwi  / nie mogę znaleźć rachunku, nie wiem gdzie jest spróbuję jutro na spokojnie poszukać, dzisiaj pół dnia szukałam i nic?! :(

124,oozł Leki, zastrzyki i tabl.antybiotyku i p/świądowe

ec5c8ee5fc179b18med.jpgb46aec4a812ac7a4med.jpg

-----------------

199,oozł   Koszty u weta.

+ 155,oo kąpiel, krople do oka 28,11,2018

------------------------

354,oozł  koszty leczenia   ----- WYDATKI

Anula  - 50,oozł   wpłata  5,11,2018  , pięknie dziękujemyserce.gif

Mdk8   -  25,00zł  wpłata  6,11,2018, pięknie dziękujemy serce.gif

Poker  -   30,oozł wpłata  12,11, 2018  pięknie dziękujemyserce.gif

b-b   -    20,oozł   wpłata  12,11, 2018  pięknie dziękujemyserce.gif

-------------------------------------

125,00zł   deklaracje jednorazowe

+ 54,oo  Nadziejka bazarek   3,12,2018

+ 211,00 Bazarek *Błyskawiczny*  3,12,2018

------------------------------

390,oo zł Pieniążki dla Rokiego  WPŁATY

- 354,oozł wydatki na leczenie    WYDATKI

-----------------------------

 +  36,00zł  pozostaje na koncie Rokiego  Stan na dz. 4,12,2018

 

Pana nie zastaliśmy w domu zostawiłam w drzwiach kartkę z wiadomością , na wszelki zadzwoniłam do sąsiadki pod 7 i poprosiłam ,żeby powiadomiła pana ,że byłam i proszę ,żeby zajrzał do sklepu / pan nie mieszka tam sam, mieszkają razem z kolegą / pozwoliłam zajrzeć sobie do skrzynki i niestety nic tam nie było! zobaczymy?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2018 o 11:42, elik napisał:

Bardzo słuszne spostrzeżenie. Może lepiej nie dawać Panu wszystkiego na raz?  Czy masz Aniu możliwość zorientować się jak i z kim mieszka Pan Andrzej?

Elu nie wychodzi mi tak staranne rozliczenie jak mnie uczyłaś :(   muszę gdzieś zawitać na wątek z Twoim rozliczeniem i przyjrzeć się jak to robisz!  ja zauważam same problemy :(   nie mogę zrobić jak bym chciała / wpływy -wydatki  w jednej lini / mam za mało miejsca ,podzielony ekran i po prawej sporą część zajmuje - Popularni autorzy,  do tego nie mogę zmienić koloru, zniknęło? ?  ani nie mogę zmienić stylu czcionki ??   jak Ty to robisz???

Pan Andrzej mieszka z kolegą ,tak powiedziała sąsiadka.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, anica napisał:

Elu nie wychodzi mi tak staranne rozliczenie jak mnie uczyłaś :(   muszę gdzieś zawitać na wątek z Twoim rozliczeniem i przyjrzeć się jak to robisz!  ja zauważam same problemy :(   nie mogę zrobić jak bym chciała / wpływy -wydatki  w jednej lini / mam za mało miejsca ,podzielony ekran i po prawej sporą część zajmuje - Popularni autorzy,  do tego nie mogę zmienić koloru, zniknęło? ?  ani nie mogę zmienić stylu czcionki ??   jak Ty to robisz???

Pan Andrzej mieszka z kolegą ,tak powiedziała sąsiadka.

Aniu kochana tego nie da się wyjaśnić tu na wątku. Zanim się dogadamy, to minie Sylwester :)  Najszybciej załatwimy to telefonicznie. Równocześnie będziemy na wątku i będę mówić co i jak masz robić :)   Zdzwonimy się. Jak będziesz miała czas to poślij mi SMS-a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj sprawdziłam status przesyłki.

Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa
Nadanie 2018-12-03 14:44 FUP Polkowice 3
Wysłanie z ładunkiem 2018-12-03 15:22 FUP Polkowice 3
wyjazd z Urzędu 2018-12-03 15:37 UP Polkowice 3
Wysłanie z ładunkiem 2018-12-03 15:38 UP Polkowice 3
Wprowadzenie do księgi oddawczej 2018-12-04 12:03 WER Wrocław
Wydanie doręczycielowi 2018-12-04 12:04 WER Wrocław
Awizo 2018-12-04 21:24 FUP Wrocław 36
Rozliczenie KD przez listonosza ML 2018-12-04 21:25 WER Wrocław
Awizo 2018-12-04 21:25 FUP Wrocław 36
wyjazd z Urzędu 2018-12-05 13:27 WER Wrocław
Wysłanie z ładunkiem 2018-12-05 13:47 WER Wrocław
Przyjęcie z ładunkiem 2018-12-05 15:21 FUP Wrocław 36
Wpis przesyłki do księgi wydanych 2018-12-05 17:39 FUP Wrocław 36
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wg wyjaśnień poczty,   Wpis przesyłki do księgi wydanych  oznacza tyle, że przesyłka dotarła do poczty z której ma być wydana. 

Normalny człowiek zrozumiałby, że paka została już wydana.   Ale dla poczty wcale nie .

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Aniu kochana tego nie da się wyjaśnić tu na wątku. Zanim się dogadamy, to minie Sylwester :)  Najszybciej załatwimy to telefonicznie. Równocześnie będziemy na wątku i będę mówić co i jak masz robić :)   Zdzwonimy się. Jak będziesz miała czas to poślij mi SMS-a.

Dobrze, Dziękuję Elu buziak.gif  na razie muszę się trochę podkurować, zresztą mój kaszel ,raczej dudnienie z piersi, utrudniają ... konwersację ;)   dzisiaj lecę do lekarza, przyznać się bez bicia ,ze ten antybiotyk przepisany tydzień temu....nie brałam...

18 minut temu, Anula napisał:

Dzisiaj sprawdziłam status przesyłki.

Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa
Nadanie 2018-12-03 14:44 FUP Polkowice 3
Wysłanie z ładunkiem 2018-12-03 15:22 FUP Polkowice 3
wyjazd z Urzędu 2018-12-03 15:37 UP Polkowice 3
Wysłanie z ładunkiem 2018-12-03 15:38 UP Polkowice 3
Wprowadzenie do księgi oddawczej 2018-12-04 12:03 WER Wrocław
Wydanie doręczycielowi 2018-12-04 12:04 WER Wrocław
Awizo 2018-12-04 21:24 FUP Wrocław 36
Rozliczenie KD przez listonosza ML 2018-12-04 21:25 WER Wrocław
Awizo 2018-12-04 21:25 FUP Wrocław 36
wyjazd z Urzędu 2018-12-05 13:27 WER Wrocław
Wysłanie z ładunkiem 2018-12-05 13:47 WER Wrocław
Przyjęcie z ładunkiem 2018-12-05 15:21 FUP Wrocław 36
Wpis przesyłki do księgi wydanych 2018-12-05 17:39 FUP Wrocław 36

Anulko ja sobie spisałam te  dane i jeśli się dzisiaj pan nie zjawi to jutro "nawiedzam"  pana ,znowu!  raczej jestem spokojna ,że pan przyjdzie po mojej wczorajszej wizycie u niego, zobaczymy?

14 minut temu, elik napisał:

Wg wyjaśnień poczty,   Wpis przesyłki do księgi wydanych  oznacza tyle, że przesyłka dotarła do poczty z której ma być wydana. 

Normalny człowiek zrozumiałby, że paka została już wydana.   Ale dla poczty wcale nie .

Ja nic z tego nie rozumiem?!  ja miałam tu na dogo taki przypadek ,ze wyświetlało że paczka doręczona a nie była :(   otrzymałam numer przesyłki od Kmicic poleciałam wzburzona na pocztę , bo awizo też nie zostało doręczone! było napisane ,że doręczono! a paczka.... spokojnie leżała na poczcie?! 

11 godzin temu, Nadziejka napisał:
Znalezione obrazy dla zapytania gify mikolaje
  Anusiu jak zobaczysz Pana
 zloz najserdeczniejsze zyczonka prosze
ze modlimy aby sie los poprawil
 Panu i piesiowi
 dziekuje za adres

Dziękuję , Ewciubuziak.gif

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Wg wyjaśnień poczty,   Wpis przesyłki do księgi wydanych  oznacza tyle, że przesyłka dotarła do poczty z której ma być wydana. 

Normalny człowiek zrozumiałby, że paka została już wydana.   Ale dla poczty wcale nie .

Dlatego wkleiłam tu na wątku bo nie bardzo rozumiem czy paczka dotarła czy jest na poczcie,czy w drodze.Tego awiza też nie bardzo rozumiem.Wydaje mi się,że nie jest doręczona bo powinno pisać o doręczeniu.

Nr.przesyłki:00859007735041620548

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Dlatego wkleiłam tu na wątku bo nie bardzo rozumiem czy paczka dotarła czy jest na poczcie,czy w drodze.Tego awiza też nie bardzo rozumiem.Wydaje mi się,że nie jest doręczona bo powinno pisać o doręczeniu.

Nr.przesyłki:00859007735041620548

Wg wyjaśnienia pani na poczcie, to oznacza, że paczka dotarła na pocztę, z której będzie dostarczona. Dla mnie to totalne nieporozumienie. Jeśli to książka przesyłek wydanych, to dla mnie jest jasne, że przesyłka została wydana. Widocznie dla poczty nie jest tak jasne :)

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Anula napisał:

Dlatego wkleiłam tu na wątku bo nie bardzo rozumiem czy paczka dotarła czy jest na poczcie,czy w drodze.Tego awiza też nie bardzo rozumiem.Wydaje mi się,że nie jest doręczona bo powinno pisać o doręczeniu.

Nr.przesyłki:00859007735041620548 

Ustaliłam ,że jest to urząd pocztowy na ul B Chrobrego 39 napisałam panu kartkę z adresem i numerem przesyłki, muszę iść dzisiaj raz jeszcze :)

19 godzin temu, Nadziejka napisał:
Rockuniu Znalezione obrazy dla zapytania gify mikolaje

Wczoraj nie byli u mnie :(

18 godzin temu, elik napisał:

Wg wyjaśnienia pani na poczcie, to oznacza, że paczka dotarła na pocztę, z której będzie dostarczona. Dla mnie to totalne nieporozumienie. Jeśli to książka przesyłek wydanych, to dla mnie jest jasne, że przesyłka została wydana. Widocznie dla poczty nie jest tak jasne :)

Mamy adres poczty i numer przesyłki to bardzo ułatwi odbiór!  nie wiem jak gdzie indziej ale we Wrocławiu ,PP zatrudnia sporo rosyjskojęzycznych pracowników i chyba dla tego są problemy z dostarczaniem przesyłek?  jeszcze nie wszystko może rozumieją?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, anica napisał:

Ustaliłam ,że jest to urząd pocztowy na ul B Chrobrego 39 napisałam panu kartkę z adresem i numerem przesyłki, muszę iść dzisiaj raz jeszcze :)

Wczoraj nie byli u mnie :(

Mamy adres poczty i numer przesyłki to bardzo ułatwi odbiór!  nie wiem jak gdzie indziej ale we Wrocławiu ,PP zatrudnia sporo rosyjskojęzycznych pracowników i chyba dla tego są problemy z dostarczaniem przesyłek?  jeszcze nie wszystko może rozumieją?

Najlepiej by było iść do pana jak będą w oknach zapalone światła,wtedy będzie wiadome,że jest w domu.Szkoda,że taki jest fatalny kontakt telefoniczny bo by było po sprawie.Na formularzu pocztowym nic się nie zmieniło a więc nie wiem czy paczka została dostarczona czy nie.Można jeszcze spróbować na poczcie dowiedzieć się (zadzwonić) mając pełne dane przesyłki.

Aniu wszystko w Twoich rękach ja więcej nie dam rady pomóc.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

Najlepiej by było iść do pana jak będą w oknach zapalone światła,wtedy będzie wiadome,że jest w domu.Szkoda,że taki jest fatalny kontakt telefoniczny bo by było po sprawie.Na formularzu pocztowym nic się nie zmieniło a więc nie wiem czy paczka została dostarczona czy nie.Można jeszcze spróbować na poczcie dowiedzieć się (zadzwonić) mając pełne dane przesyłki.

Aniu wszystko w Twoich rękach ja więcej nie dam rady pomóc.

Wiem ,Anulko i postaram się! :)  zrobiłaś tak dużo dla nich Pana i psa ,że tylko już można Dziękować , wielki cmokbuziak.gif

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, elik napisał:

Jeśli paczka była zaadresowana na domowy adres Pana, to zostanie tam doręczona, no chyba, że listonosz nie zastania nikogo, to zostawi awizo i trzeba będzie odebrać paczkę z poczty..

I to ma być odebrana w przyszłym tygodniu ,żeby nie wróciła do Anuli, wczoraj byłam w południe, zostawiłam znowu kartkę w drzwiach ,nikt mi nie otworzył ,sąsiadki też nie było w domu?  podejrzewam ,że te ostatnie dni we Wrocławiu nie zachęcały do dłuższych spacerów! padało ,mżyło... szczerze mówiąc ,podejrzewam... ,że pan nie otwiera drzwi jak jest w domu?  zobaczymy?  wieczorem nie mogłam tam zajrzeć ,mieliśmy spotkanie do późna, spróbuję jak nie przyjdzie w poniedziałek, sobota i niedziela ,odpuszczam :)

Link to comment
Share on other sites

Aniu mze sie uda

 moze pan wystraszyl nieco

 boc przeciez moze nidy w ich zyciu

 nikt sie nie zainteresowal ... nie zaproponowal chocby pomocnej dloni ...

 moze nigdy nie mogl liczcyc na nikogo

 zycie caluskie

 czasem zyjemy wsrod bardzo wielu znajomych ..

 ale jak nadchodza czasy straszne choroby .... losu zlego

 to jestesmy sami ... sami wsrod tylu ...

doswiadczylam tego nie raz juz

 trwoga wtedy w sercu straszna

 i dlatego wielu znaojomym  z dogo juz podziekowalalm za ,,znajmosci ,,

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2018 o 20:43, Nadziejka napisał:

Aniu mze sie uda

 moze pan wystraszyl nieco

 boc przeciez moze nidy w ich zyciu

 nikt sie nie zainteresowal ... nie zaproponowal chocby pomocnej dloni ...

 moze nigdy nie mogl liczcyc na nikogo

 zycie caluskie

 czasem zyjemy wsrod bardzo wielu znajomych ..

 ale jak nadchodza czasy straszne choroby .... losu zlego

 to jestesmy sami ... sami wsrod tylu ...

doswiadczylam tego nie raz juz

 trwoga wtedy w sercu straszna

 i dlatego wielu znaojomym  z dogo juz podziekowalalm za ,,znajmosci ,,

Wiem, wiem! Ewciu o czym piszesz!  ludzie w różny sposób reagują na pomoc!  ja już wiele razy miałam przykrość ,pomagając i to z różnych względów!  ale nawet jak zrobi mi się przykro!  a widzę osobę, częściej jednak zwierzę to pomagam na ile mogę!  na szczęście jest dogo! gdzie spotkali się wspaniali ludzie ,którzy myślą podobnie, więc więcej można zrobić! cieszę się z tego bardzo!  że jesteście!!!serduszka2.gif 

.. Dzisiaj znowu zamierzam "nawiedzić''  Pana, na szczęście chyba się już lepiej czuję  ;)

Dobrego tygodnia ,wszystkim nas odwiedzającym ,życzę buzki.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...