Jump to content
Dogomania

Roky z bardzo chorą skórą , nie ma na leczenie! czy damy mu szansę?


Recommended Posts

21 godzin temu, elik napisał:

Z mojego bazarku jest dla Miłki i Rokyego 425,00 zł do podziału według Aniu Twojego uznania. Bardzo proszę o nr konta i potwierdzenie na wątku bazarku, gdy wpłata dotrze na konto.

<Bazarek>

EDIT

Przelew w drodze.

Dziękuję, Elu  buziak.gif oczywiście jak dolecą , potwierdzę , policzę ;)

Napisałam do p doktor, mejla z prośbą o ustalenie terminu wizyty, ponieważ Rokuś kończy kurację .

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jola&tina napisał:

Ja wiem,że z p. Andrzejem jest trudna rozmowa, ale czy powyrzucał dotychczasowe posłania Rokusia, bo inaczej to nie ma sensu. Trzeba go na to uczulić.

Rozmawialiśmy o tym i p doktor również na to uczulała, mam nadzieję, że p Andrzej zdaje sobie sprawę z ryzyka?  p doktor zrobiła cały wykład na temat żywotności, patogenów grzybowych :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prosiłam p Andrzeja, żeby przyszedł w czwartek ,żebyśmy mogli się jakoś wspólnie umówić na wizytę kontrolną do p doktor, jest piątek wieczór i nie przyszedł!  zobaczymy jutro?

Pani doktor też mi nie odpisała, na wszelki wysłałam jeszcze jedną wiadomość, zobaczymy jutro?

Przyszły za to pieniążki 425,00zł od Elik , Dziękuję , Eluniubuziak.gif cała kwota jest ,do podziału dla Rokunia i spłatę długu po Miłeczce, jak tylko znajdę chwilkę ,zrobię dokładne rozliczenie :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety, musiałam nagle wyjechać, nie ma mnie do końca tygodnia ,ale jak tylko ,mogę zajrzeć do netu ,zaraz sprawdzam pocztę, niestety odpowiedzi, od p doktor nie ma??  codziennie rozmawiam z kolegą w pracy i p Andrzej, również się nie pokazał??   ... niefart, na całego :(

Link to comment
Share on other sites

Pani doktor się odezwała, nie mogła odpisać, miała zhakowane konto, niestety p Andrzeja ,podczas mojej nieobecności nie było... nie wiem co mam o tym myśleć?? jeśli nie przyjdzie jutro, będę musiała iść po pracy do niego i sprawdzić co się dzieje??

Cytat


Odp: Fw: Kontynuacja leczenia

acekiera([email protected])dodaj kontakt

Do tecza;

Przepraszam mialam zahakowane konto.
Prosze o kontakt telefoniczny z przychodnia w celu umowienia sie na wizyte, pzdr
 
  1. Dnia 14 maja 2019 15:41 tecza <[email protected]> napisał(a):
Dzień dobry ,
 
na wszelki, jeszcze raz napiszę prośbę o wyznaczenie terminu, wizyty kontrolnej z pieskiem Roky , chory na grzybicę.
 
Pozdrawiam
Anna Sawicka


 

 
 
 
----- Original Message -----
From: tecza
Sent: Thursday, May 09, 2019 11:55 AM
Subject: Kontynuacja leczenia
Dzień dobry,
 
Pani doktor, proszę o umówienie w przyszłym tygodniu wizyty, celem kontynuacji leczenia ,przypomnę tylko ,pies Roki z grzybicą,
 
Pozdrawiam
Anna Sawicka
 
  wirusów. www.avast.com

 

 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.05.2019 o 21:04, anica napisał:

Niestety , nie zjawił się! :(      mi również nie udało się odwiedzić p Andrzeja, muszę jutro ,bezwzględnie pójść do domu p Andrzeja, ponieważ źle mi wygląda ten brak odwiedzin p Andrzeja.

Aniu kochana, czy udało Cio się odwiedzić dzisiaj p. Andrzeja i Rokyego?

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, elik napisał:

Aniu kochana, czy udało Cio się odwiedzić dzisiaj p. Andrzeja i Rokyego?

Niestety nie zastałam nikogo! :(     specjalnie pozostałam w pracy dłużej i byłam tam przed samą dwudziestą? nic!  cicho i głucho, nawet sąsiadki nie było w domu... spróbuję w sobotę... zmartwiłam się, bardzo! :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Niestety nie zastałam nikogo! :(     specjalnie pozostałam w pracy dłużej i byłam tam przed samą dwudziestą? nic!  cicho i głucho, nawet sąsiadki nie było w domu... spróbuję w sobotę... zmartwiłam się, bardzo! :(

Oby tylko nie okazało się, że Pan Andrzej jest w szpitalu, a Roky nie wiadomo gdzie :(

Link to comment
Share on other sites

Nie byłam u p Andrzeja,  postanowiłam że podjadę w czwartek ,późnym wieczorem, zobaczymy ? do pani doktor napisałam, że nie mogę się skontaktować z p Andrzejem, wobec czego nie ustaliłam terminu, kolejnej wizyty.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, jola&tina napisał:

Kiepsko to wygląda - raz, że leczenie Rokiego przeciąga się w czasie a dwa ......... czarne myśli chodzą mi po głowie :(

.. i mi również! :(  sytuacja jest tym bardziej trudna, że ja nie mam czasu biegać do p Andrzeja / zawsze na nogach, nie jestem zmotoryzowana /  i mam obawy czy ta kuracja ,nie zaszkodziła Rokusiowi?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.05.2019 o 12:30, anica napisał:

I jeszcze, jakby tych nieszczęść było mało, kolejna smutna historia, kolejny dramat psa!  to się nigdy nie skończy :(   kolega mnie prosił o udostępnianie, ciocie z FB proszę udostępniajcie prosi.gif

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2481926518508418&amp;id=100000732822619

Przynajmniej temu psiaczkowi się poszczęściło. Został adoptowany :)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byłam u p Andrzeja ok 21 również nikogo nie zastałam,  karteczki w drzwiach , którą zostawiłam wcześniej jednak nie,było?   zostawiłam następną , tym razem napisałam, że ... proszę o jakikolwiek kontakt,  ponieważ się martwię czy wszystko jest w porządku!?   na dole w bramie stało dwóch panów, spytałam ich o pana z pieskiem i powiedzieli ,że wiedzą o kogo chodzi ,ale ... nie widzieliśmy??

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko poczekać???    pani doktor ,nie odpisała...

Dnia 29.05.2019 o 11:05, elik napisał:

Przynajmniej temu psiaczkowi się poszczęściło. Został adoptowany :)

Cieszę się ogromnie!  ... wiesz, Elu że miałam do Ciebie dzwonićgafa.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...