Jump to content
Dogomania
anica

Roky z bardzo chorą skórą , nie ma na leczenie! czy damy mu szansę?

Recommended Posts

Był pan, sam bez Rokiego,  czuje się lepiej, tak powiedział, choć tak nie wyglądał, za to powiedział ,że Roki znowu się drapał i powygryzał i że był nawet w innym gabinecie, tam gdzie za pierwszym razem, bo tu ... Rokiego na co innego leczą!... ponieważ miotałam się właśnie pomiędzy klientami, dostawą towaru i telefonami z panią u której jest Miłka z biegunką :(   poprosiłam pana ,żeby przyszedł jutro to porozmawiamy, ale poprosiłam ,żeby przyszedł z Rokim ,że chciała bym go zobaczyć!

... dokładnie ,takich wieści się teraz ,obawiałam :(

Anuniu calun czas modle o wiosnke

o cieplo

dla tych wszytckich umeczonych

zziebnietych

glodnych

o cieply kacik ....

1 godzinę temu, anica napisał:

Był pan, sam bez Rokiego,  czuje się lepiej, tak powiedział, choć tak nie wyglądał, za to powiedział ,że Roki znowu się drapał i powygryzał i że był nawet w innym gabinecie, tam gdzie za pierwszym razem, bo tu ... Rokiego na co innego leczą!... ponieważ miotałam się właśnie pomiędzy klientami, dostawą towaru i telefonami z panią u której jest Miłka z biegunką :(   poprosiłam pana ,żeby przyszedł jutro to porozmawiamy, ale poprosiłam ,żeby przyszedł z Rokim ,że chciała bym go zobaczyć!

... dokładnie ,takich wieści się teraz ,obawiałam :(

Biedna Aniu   1624608920_pacz4.gif.951259132dd96a5d63ec85a39b78eccf.gif  Współczuję serdecznie - siła złego na jednego :(  Oby ty;ko pojawił się jutro z piesonkiem.

12 godzin temu, Nadziejka napisał:

o matko ...Aniu

wszedzie tragedyje no wszedzie

serducha nasze pekaja ....

Chwilami mi się wydaje... że to chyba nie dzieje się wszystko na...pra..wdę :(

12 godzin temu, Nadziejka napisał:

Anuniu calun czas modle o wiosnke

o cieplo

dla tych wszytckich umeczonych

zziebnietych

glodnych

o cieply kacik ....

... i ja również!  przynajmniej teraz nie będą te biedactwa marzły!

11 godzin temu, elik napisał:

Biedna Aniu   1624608920_pacz4.gif.951259132dd96a5d63ec85a39b78eccf.gif  Współczuję serdecznie - siła złego na jednego :(  Oby ty;ko pojawił się jutro z piesonkiem.

Ja myślę ,że przyjdzie... odniosłam wrażenie ,że pan był przygnębiony!  wracał z pogrzebu, nie wiem ,czy z tego powodu ,czy też z powodu stanu zdrowia Rokusia?  Elu wczoraj to nie był dobry dzień dla mnie :(   ten festiwal mięsa mnie rozwalił kompletnie!!!  nie mogę przestać myśleć, do północy rozsyłałam link z petycją do przyjaciół w Niemczech , Austrii, Kanadzie.... Gęba tego Chinczyka z tym psem.... ,prześladuje mnie w myślach... mogłabym zabić!!!!!   a ludzie stoją dookoła.... i robią zdjęcia.... Skandal!... Makabra!.... KONIEC ŚWIATA!

Edit,

Dziękuję , Elu że też rozpowszechniasz , dopiero teraz zauważyłam KLIK

9 godzin temu, elik napisał:

Strach myśleć, ale ja podobnie odczuwam.

Czasem nie znamy, nawet sami, siebie?!

Był pan z Rokim, jestem kompletnie załamana!  Roki jest cały ,powygryzany, łyse placki , wygląda tak samo ,jak na początku :(    byłam u dr Sylwii,  zaproponowała ,żeby nie robić badania krwi , żeby najpierw  Rokiego zobaczył dermatolog ,zaproponowała Dr Popiela na klinikach, jutro zadzwonię ,poprosiłam o wypis jak Roki był leczony?  żeby pokazać ,innemu lekarzowi, muszę pomyśleć ...  bardzo mi szkoda pana i psa!   dzisiaj miał iść jeszcze do dr Sylwi ,żeby dostać coś p/swiądowego, ponieważ poprosiłam ,żeby zawsze jak zjawią się w gabinecie ,uzyskali pomoc , podobno Roki nie może spać w nocy tak się drapie? :(

26 minut temu, uxmal napisał:

Anicko, a może te nawroty wynikają z warunków zewnętrznych w jakich żyje Roki i jego Pan?

Może np posłanie na którym Roki śpi jest ... źródłem problemu?

Nie wykluczone, że tak jest :(
Ale problem w tym, że my na temat tych warunków nic nie wiemy (MOPS też nie wie) i chyba się nie dowiemy. A pan tych warunków nie chce (nie może?, nie potrafi?) zmienić.
Gdyby zechciał je zmienić ze względu na Rokiego, to byłby to prawdziwy cud!

13 godzin temu, uxmal napisał:

Anicko, a może te nawroty wynikają z warunków zewnętrznych w jakich żyje Roki i jego Pan?

Może np posłanie na którym Roki śpi jest ... źródłem problemu?

Całkiem prawdopodobne! ale wygląda to tak źle ,że uważam ,że tutaj dr Sylwia ma rację! chyba powinien zobaczyć tą skórę dermatolog! :(      

... i jeśli tak, to katastrofa! :(

13 godzin temu, jola&tina napisał:

Nie wykluczone, że tak jest :(
Ale problem w tym, że my na temat tych warunków nic nie wiemy (MOPS też nie wie) i chyba się nie dowiemy. A pan tych warunków nie chce (nie może?, nie potrafi?) zmienić.
Gdyby zechciał je zmienić ze względu na Rokiego, to byłby to prawdziwy cud!

I tego nie potrafię zrozumieć! nie wiem o co, mu chodzi?  dlaczego nie korzysta z pomocy?  po ostatniej wizycie odniosłam wrażenie, że... pan Andrzej, bardziej jest zasmucony stanem Rokiego, niż swoim?  nie rozumie ,chyba ,że najpierw musi pomóc sobie!... żeby mógł pomóc Rokiemu :(

Jak zobaczyłam Rokiego ,załamałam sie!  nie podejrzewałam ,że wszystko ,wygląda tak źle!... tak samo ,jak za pierwszym razem!  to już chyba trzeci czy piąty raz? 

1baf111bb9f6ac3bmed.jpg

Wygląda to w rzeczywistości gorzej niż na zdjęciu :(

32b20813c347ab4cmed.jpg

Miejscami całkiem, powygryzał sobie sierść , duże łyse placki .

554b18721173745amed.jpg

Roki drapie się, wygryza ,miejscami aż do krwi :(

4d39a8c8f3c93132med.jpg

A drapie się tak mocno,...aż trudno za nim nadążyć!

d0631498bfc44b01med.jpg

25 minut temu, anica napisał:

Po powrocie ze szkolenia w poniedziałek ,biorę się za badania Rokiego, ponieważ podejrzewam ,ze jego stan może ulec jeszcze pogorszeniu.

Aniu trzeba załatwić dermatologa.Dermatolog pobierze zeskrobinę zbada ją,da zalecenia co do leczenia.Może wskaże badania.Tak jak jest nie może być.Biedny Roki nie otrzymuje pomocy taką jaka powinna być.Ten biedny pies się wykończy.Pisałyśmy aby zrezygnować z dr.Sylwii bo nic z tego nie wynika a przecież za wizyty trzeba zapłacić.To lepiej przeznaczyć pieniądze na konkretnego weta.Być może jest to jakaś alergia ale to też trzeba zbadać.

KOCHANI UDOSTĘPNIAJCIE, TO TAM WŁAŚNIE MIAŁ JECHAĆ WATSON!!!od Zosi123

Potrzebują udostępniania, domów tymczasowych, pieniędzy...

https://www.facebook.com/katarzyna.lobacz/posts/2258510710840002

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2054029574684578&set=a.199128826841338&type=3&theater