Jump to content
Dogomania

Roky z bardzo chorą skórą , nie ma na leczenie! czy damy mu szansę?


Recommended Posts

Ewciu, wczoraj był p Andrzej ,przekazałam mu paczkę od Ciebie, prosił mnie o przekazanie podziękowań dla Ciebie, widziałam że bardzo się ucieszył z prezentu, pomimo że jeszcze nie widział co dostał, złapał szybko paczkę ,pomimo że miał jeszcze całą torbę ,swoich skarbów ;)

IMG-20191104-175157.jpg

Niestety odniosłam wrażenie że Rocky bez przerwy się drapie  :(

IMG-20191104-175157.jpg

 

... raz jedna ,raz druga noga, lata bez przerwy ,kupiłam kropelki , niestety Rokuś tak się ruszał że ... cała zawartość fiolki, pokropiła tylko, jego loki :(

IMG-20191104-175135.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jeszcze raz odwiedził mnie p Andrzej, był bardzo poruszony i dziękując raz jeszcze za otrzymaną paczkę, powiedział że tak to wyszło, że się nie spodziewał ,że taka miła pani ,przysłała mu tą paczkę, jakby wiedziała /nie mogłam go w pierwszej chwili zrozumieć/, dopiero wyjaśnił mi że w paczce był list od Pani i jeszcze ... okazało się że miał wczoraj urodziny i bardzo ,bardzo to wszystko było miłe :)

... dzisiaj był tak jak go prosiłam u dr Sylwii, żeby zobaczyła jeszcze raz oczki / niestety pomimo że wyglądają lepiej bo nie ma już ropy to jednak stan zapalny jest nie doleczony i dostał jeszcze inne krople / i podobno jednak Rocky miał pchły i został zakropiony,... ''pod sam ogon''  jak powiedział p Andrzej :(

... ponieważ powiedział mi również ,że kończy się karma dla Rokusia, poprosiłam ,żeby przyszedł ,pod koniec przyszłego tygodnia to postaram się zamówić następny worek.

IMG-20191105-173042.jpg

Link to comment
Share on other sites

Coś złego dzieje się z Rokusiem, dzwonił p Andrzej / z mojego sklepu, przybiegł szukać pomocy z Rokim na rękach/  podobno pies nie jadł ,nie pił od dwóch dni, w nocy myślał żejuż odchodzi, rano przybiegł po pomoc do sklepu, ponieważ jestem na wyjeździe dzwoniłam do dr Sylwii /dr Oskar nadal nie przyjmuje/ Rocky leży pod kroplówką, dostał jakiś antybiotyk i jak wrócę to jednak będę musiała dostarczyć kartę z leczenia z klinik , zmartwiłam się tym nagłym pogorszeniem stanu zdrowia Rokusia :(      po południu jeszcze raz dzwonił p Andrzej ,że Rocky stanął na nogi /wcześniej nie mógł/  ale jest słabiutki i ma wielką ''banię''  po podaniu kroplówki, podobnodr Sylwia powiedziała że to jest kroplówka podskórna i to ma się wchłaniać powoli do wieczora? :(  

... i już będę się denerwować do powrotu do Wrocławia :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Roky troszeczkę wydobrzał ale p Andrzej był sam, powiedział "słaby jest"   nie chce jeść, karmię go  :(    obiecałam że kupię mu tę karmę co ostatnio-Lukullus, bo podobno mu smakowała /już zamówiłam /  widzę ,że p Andrzej jest smutny,  powiedziałam mu że już przesłałam kartę choroby do dr Sylwii i że gdyby cokolwiek się działo jak dotychczas uzyska tam pomoc a ja w międzyczasie, może znajdę chwilkę i sprawdzę co u dr Oskara, może skończył już ten remont?

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, anica napisał:

obiecałam że kupię mu tę karmę co ostatnio-Lukullus, bo podobno mu smakowała

Aniu, jeśli to karma sucha, to chętnie prześlę panu prawie cały worek 14 kg tej karmy, bo moje psiaki niezbyt chętnie ją jedzą.

Wysłałabym do Ciebie poprzez kiosk Ruchu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Może niech pan Andrzej dolewa  kilka godzin wcześniej wodę , żeby karma napęczniała i była miękka. Może Rokuś ma problemy z gryzieniem.

Próbowałam tak robić moim psom, ale robiła się papka i w ogóle nie miały  na nią ochoty.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Aniu, jeśli to karma sucha, to chętnie prześlę panu prawie cały worek 14 kg tej karmy, bo moje psiaki niezbyt chętnie ją jedzą.

Wysłałabym do Ciebie poprzez kiosk Ruchu.

Eliczku, ja już zamówiłam ale przecież to nie problem, będzie miał na dłużej ta karma wcale nie jest tania ,przysyłaj a adres masz?

1 godzinę temu, Poker napisał:

Może niech pan Andrzej dolewa  kilka godzin wcześniej wodę , żeby karma napęczniała i była miękka. Może Rokuś ma problemy z gryzieniem.

Właśnie tak robi, już mu podobno mało zębów zostało , niestety :(

7 minut temu, elik napisał:

Próbowałam tak robić moim psom, ale robiła się papka i w ogóle nie miały  na nią ochoty.

To chyba zależy od karmy?  ale ja pamiętam że kiedyś ,kiedyś tak robiłam Kajusi i jeśli podlałam wodą tak z pół godziny, godzinę przed podaniem to zachowały kształt i były mięciutkie :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anica napisał:

Eliczku, ja już zamówiłam ale przecież to nie problem, będzie miał na dłużej ta karma wcale nie jest tania ,przysyłaj a adres masz?

Gdzieś mam, ale szukanie zajmie mi dużo więcej czasu, niż Tobie napisanie , bo pewnie masz go w głowie :)  Ten na kiosk RUCH-u.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Już drugi tydzień próbuję wkleić fakturę z Zooplusa???  nie wchodzi mi, Fotosik nie widzi nic kompletnie! Zapodaj wyświetla komunikat- wybrałeś zły format pliku???   Czy może mi ktoś pomóc?  Eliczku może ,Tobie się uda?  wysyłam Ci na mejla, zajrzyj chociaż proszę / odebrałam laptopa z serwisu i nie wiem? czy to problem z moim sprzętem czy inny? /  na razie zrobiłam kopiuj - wklej .

Do rozliczenia muszę doliczyć wpłatę  40,oozł od Bakusiowej za co dziękuję z całego serca buziak.gif

Cytat

Bank Pekao SA Nr konta: 75 1240 6074 1111 0010 4440 7497
www.zooplus.pl
Strona 1
zooplus AG, Sonnenstraße 15, 80331 München
IBAN: PL75124060741111001044407497, SWIFT (BIC): PKOPPLPW
Siedziba firmy Monachium (Niemcy), zooplus podlega pod sąd w Monachium HRB 125080, NIP: PL5263041909
Zarząd dr Cornelius Patt (przewodniczący), Andreas Grandinger, dr Mischa Ritter, Florian Welz
Rada nadzorcza Christian Stahl (przewodniczący)
Ogólna suma faktury 159,60 zł
Zawarty podatek obrotowy :
147,78 zł netto plus 8% VAT 11,82 zł Wartość brutto 159,60 zł
Data zamówienia : 17.11.2019
Data wysyłki : 19.11.2019
Data wystawienia faktury : 19.11.2019
Numer klienta : 5298880
Numer faktury : 152002883
zooplus AG c/o Dirks Consumer Logistics - Skalski-Logistic Park Wroclawska 36
Street - 55-020 Zorawina (Wojkowice) - Poland
Pani Anna Sawicka
SKLEP CHEMICZNY TĘCZA
Ul Żeromskiego 38
50-321 Wrocław
Poland
*152002883*
2883
Faktura
Ilość Nr art. Artykuł Cena netto
za sztukę
Cena netto
ogółem
VAT od
ceny netto
Suma
(brutto)
VAT
1 782173.0 10 kg Lukulllus + Lukullus kości do
gryzienia, z kaczką, 12 x 5 cm
gratis! - Kaczka piżmowa i
jagnięcina, 10 kg
110,93 110,93 8,87 119,80 8%
1 174592.2 Pakiet próbny Applaws Selection
saszetki w bulionie, 12 x 70 g -
Drób
36,85 36,85 2,95 39,80 8%
Kwota rachunku wpłynęła już na nasze konto bankowe. Dziękujemy!
Artykuły, które podane są na fakturze, a nie znajdują się w paczce, zostają z reguły dostarczone w następnych paczkach. Prosimy
zatem odczekać kolejne 2 dni robocze, zanim Państwo się z nami skontaktują.
Serdeczne pozdrowienia
Serwis Klienta
Sklep zooplus posiada certyfikat dotyczacy kontroli i sprzedaży bioproduktów wystawiony przez:
Prüfgesellschaft ökologischer Landbau mbH
DE-ÖKO-007

 

Link to comment
Share on other sites

 

Jak na razie to wydatki były takie -

75,oozł   Badanie krwi  / nie mogę znaleźć rachunku, nie wiem gdzie jest spróbuję jutro na spokojnie poszukać, dzisiaj pół dnia szukałam i nic?! :(

124,oozł Leki, zastrzyki i tabl.antybiotyku i p/świądowe

ec5c8ee5fc179b18med.jpg

b46aec4a812ac7a4med.jpg

-----------------

199,oozł   Koszty u weta.

+ 155,oo kąpiel, krople do oka 28,11,2018

------------------------

354,oozł  koszty leczenia   -----

Anula  - 50,oozł   wpłata  5,11,2018  , pięknie dziękujemyserce.gif

Mdk8   -  25,00zł  wpłata  6,11,2018, pięknie dziękujemy serce.gif

Poker  -   30,oozł wpłata  12,11, 2018  pięknie dziękujemyserce.gif

b-b   -    20,oozł   wpłata  12,11, 2018  pięknie dziękujemyserce.gif

 

------------------------------------

125,00zł   deklaracje jednorazowe

+ 54,oo  Nadziejka bazarek   3,12,2018

+ 211,00 Bazarek *Błyskawiczny*  3,12,2018

------------------------------

390,oo zł Pieniążki dla Rokiego

- 354,oozł wydatki na leczenie

-----------------------------

 +  36,00zł  pozostaje na koncie Rokiego  Stan na dz. 4,12,2018

b-b   -    10,oozł   wpłata  13,12, 2018  pięknie dziękujemyserce.gif

-----------------------------------------------

+  46,00zł pozostaje na  koncie Rokiego

-   65,oozł karma Britt 3kg  17,12, 2018

-----------------------------------------

-  19,oo zł  na koncie Roki ma minus ,na dz. 27grudnia 2018r

Anula -   19,oozł   wpłata  27,12, 2018  pięknie dziękujemyserce.gif

--------------------------------------------------------------------

-- -- --- --   O  stan konta , Roki, nie ma żadnego długu :)Stan na dzień 28,12, 2018

Stan konta -  9,02 ,2019 było by na plusie + , dzięki Anuli, która wpłaciła ,pieniążki 19,oozł ,kiedy Roki był na minusie i wyzerowała konto ,żeby nie było długu ,Dziękujemybuziak.gif  mamy dla Rokusia-  164,40zł :)

120,90 zł Bazarek z kalendarzami

+ 43,50 zł Bazarek Nadziejki, Dziękujemy buziak.gif

---------164,40zł

  +      65,oozł  Bazarek Jola&tina,Dziękujemybuziak.gif
+        80,oozł  Bazarek kalendarze 2

----------------------------------

309,40oozł
 - 124,oozł  wizyta u weta i tabletka p/pchel / dr Sylwia/
-  105,oozł wizyta u weta i leki p/świąd /gab, dr Raka/
--------------------
80,40zł  Stan konta 23,02,2019
- 101,92 obroża Foresto
----------------------
 - 21,52   Roki jest na małym minusie, po wizycie u weta, będzie gorzej :(
d9a8cec958788a4dmed.jpg
Bakusiowa -   100,oozł   wpłata  13,03,2019  pięknie dziękujemyserce.gif
Anula -   100,oozł   wpłata  15,03,2019  pięknie dziękujemyserce.gif

 

+ 178,48zł Razem

- 100,oozł wizyta i badania u dermatologa

-------------------

 +78,48zł stan konta Rokusia na 15,03,2019

Bakusiowa -   100,oozł   wpłata  13,03,2019  pięknie dziękujemyserce.gif
Anula -   100,oozł   wpłata  15,03,2019  pięknie dziękujemyserce.gif

-----------------------------------------------

+ 178,48zł Razem

- 100,oozł wizyta i badania u dermatologa

-------------------

 +78,48zł stan konta Rokusia na 15,03,2019

 +50,oozł Poker, Dziękujemy serce.gif

-------------------------------------

+128,48zł stan konta

  - 221,oozł  Badania lekarskie na Klinikach

-  83,74 zł   Orungal, lek

-----------------------------------------

- 176, 26zł  Roki ma minus  na dz 17,04, 2019r
  +   100,oozł   Anula ,wpłata  24,04,2019  pięknie dziękujemyserce.gif
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
-  76, 26zł  Roki ma minus  na dz 24,04, 2019r
 +383,43,oozł Elik po rozliczeniu z Miłeczką, Dziękujemy serce.gif
 +143,oozł jola&tina, Dziękujemy serce.gif
---------------------------------------------------------
 +450,17zł 
  - 190,oozł  Badania lekarskie i wyniki ,zapłata Kliniki
----------------------
 +260,17zł  stan konta 7,06,2019r
 +143,oozł jola&tina, Dziękujemy serce.gif
---------------------------------------------------------------------------------
 +140,36zł  stan konta 7,06,2019r
    - 64 ,oozł  wizyta u weta i kropelki 23,10,2019
--------------------------------------------------------
    +76,36zł  stan konta 24,10,2019r

---------------------------------------------------------

    + 40,oozł  wpłata Bakusiowa serce.gif  19,11,2019r

----------------------------------------------------------

    +116,36zł  stan konta 19,10,2019r

   -  159,6ozł  karma Zooplus 19,11,2019

-----------------------------------------------------------------------------------

    - 43,24zł  stan konta 11,12,2019r
+50,oozł  Poker serce.gif13,12,2019
    +50,oozł  Pani Agnieszkaserce.gif, koleżanka Elik 15,12,2019
-------------------------------------
    + 56,76zł  stan konta 18,12,2019r
 +174,oozł jola&tina, Dziękujemy serce.gif-
------------------------------------------------------------------------------------

    +230,76zł  stan konta styczeń 2020r

------------------------------------------------------------

   -  390,oozł zapłata zaległości w lecznicy 21,01,2020

-------------------------------------------------- 

    -159,24zł  stan konta  22styczeń 2020r

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Niestety jak na razie Rocky jest na minusie a jeszcze nie zapłaciłam dr Sylwii za ostatnie wizyty Rokusia , będę musiała pomyśleć skąd wziąć pieniążki?  może jakiś bazarek?  najgorzej że nie mam ostatnio czasu :(   ale, nie wyobrażam sobie jednak ,odmówić p Andrzejowi i Rokusiowi pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba, tym bardziej że był p Andrzej i powiedział że ... Rocky stanął na nogi! zresztą,  ucieszyła mnie bardzo ta wizyta ,ponieważ i... p Andrzej 'wykazał się'   i jest zarejestrowany w Urzędzie pracy :)  powiedział że była u niego opiekunka z MOPSu /wreszcie go zastała ;) /  i przekonywała że .... bardzo się nim interesuje jedna pani, ciągle do nich dzwoni ,dopytuje i że jeśli się zarejestruje w Urzędzie pracy to, też mu 'jakoś' pomoże  " choruję ostatnio ,zarejestrowałem się to chociaż pójdę do lekarza"  powiedział , pierwszy krok zrobiony ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anica napisał:

Niestety jak na razie Rocky jest na minusie a jeszcze nie zapłaciłam dr Sylwii za ostatnie wizyty Rokusia , będę musiała pomyśleć skąd wziąć pieniążki?  może jakiś bazarek?

Aniu, Słoneczko przecież mam fanty od Ciebie i teraz, jeśli mi się uda zrobić bazarek jeszcze w grudniu, to ujmę Rokusia jako beneficjenta. Przecież już dawno mówiłam, że ujmę go w bazarku, to się sprzeciwiałaś. Teraz, pozwól, nie będę Cię słuchać. W najbliższym bazarku to Roky będzie głównym beneficjentem. Oby tylko udało mi się zrobić bazarek jeszcze w grudniu.

Alfinka mam  po poważnej operacji i muszę poświęcać mu dużo więcej czasu niż zwykle.

EDIT

Nie masz Aniu przypadkiem kalendarzy na przyszły rok?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, bakusiowa napisał:

Ile będzie na minusie?

Jak na razie nie wiem ile dr Sylwia ,policzy sobie za te kroplówki , dzwoniłam dwa razy ale nie odbiera, czyli standard! ;)   muszę iść do gabinetu, tylko nie wiem czy uda mi się jeszcze do Świąt?

19 godzin temu, Poker napisał:

Fajnie , że pan Andrzej staje powoli na nogi , a Rokuś na łapki. To wielka zasługa anica.

mogę wpłacić 50 zł i wyzerować dług.

Super!  dziękuję pięknie buziak.gif numer konta wyślę na PW

... zasługa ,jest nasza wszystkich ,którym udało się pomóc p Andrzejowi i Rokusiowi, zamierzam zadzwonić do Pani z MOPSu i również podziękować ,że jednak próbowała tyle czasu :)

20 godzin temu, elik napisał:

Aniu, Słoneczko przecież mam fanty od Ciebie i teraz, jeśli mi się uda zrobić bazarek jeszcze w grudniu, to ujmę Rokusia jako beneficjenta. Przecież już dawno mówiłam, że ujmę go w bazarku, to się sprzeciwiałaś. Teraz, pozwól, nie będę Cię słuchać. W najbliższym bazarku to Roky będzie głównym beneficjentem. Oby tylko udało mi się zrobić bazarek jeszcze w grudniu.

Alfinka mam  po poważnej operacji i muszę poświęcać mu dużo więcej czasu niż zwykle.

EDIT

Nie masz Aniu przypadkiem kalendarzy na przyszły rok?

Eliczku te nasze kochane dwa staruszki a o innych już nie wspomnę ,naprawdę generują spore koszty, wszystkie wiemy jak to wygląda, jak będzie bardzo źle to będziemy się wtedy martwić, teraz otrzymałam parę fancików i spróbuję zrobić dla niego taki malusi bazarek i może tak po troszeczku będziemy zbierać,

tak już są kalendarze , ale jeszcze pewnie będą przynosić, czy chciałabyś ,żeby teraz Ci wysłać?

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, anica napisał:

Eliczku te nasze kochane dwa staruszki a o innych już nie wspomnę ,naprawdę generują spore koszty, wszystkie wiemy jak to wygląda, jak będzie bardzo źle to będziemy się wtedy martwić, teraz otrzymałam parę fancików i spróbuję zrobić dla niego taki malusi bazarek i może tak po troszeczku będziemy zbierać,

tak już są kalendarze , ale jeszcze pewnie będą przynosić, czy chciałabyś ,żeby teraz Ci wysłać?

Aniu wiem, jak dużo masz zajęć.; Podeślij mi zdjęcia i opisy, a dołożę je do bazarku, który chce otworzyć na dniach. Te fanty będą w rozliczeniu ujęte tylko dla Rokusia, tak jak to robię z fantami od themagda dla Lali i Fado.

Jeśli masz kalendarze to oczywiście będą to fanty jak najbardziej na czasie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...