Jump to content
Dogomania

Roky z bardzo chorą skórą , nie ma na leczenie! czy damy mu szansę?


Recommended Posts

Stokroc tulinkam i ciesze ze sa ze trwaja w tym naszym swiecie strasznym

 z kazdenkiej strony

 bardzo bardzo pozdrawiam i modle za Pana i Rokunia

Podobny obraz 

stokrosci tak Anusiu koakana  powienien oczenka miec leczone obejrzane

 ech ....

 pan Andrzej boi bardzo o swojego skarbunia

 maja tylko siebie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Nadziejka napisał:

Stokroc tulinkam i ciesze ze sa ze trwaja w tym naszym swiecie strasznym

 z kazdenkiej strony

 bardzo bardzo pozdrawiam i modle za Pana i Rokunia

Podobny obraz 

stokrosci tak Anusiu koakana  powienien oczenka miec leczone obejrzane

 ech ....

 pan Andrzej boi bardzo o swojego skarbunia

 maja tylko siebie

Ewciu, ja .... bardzo długo myślałam i wiem ,że to nieracjonalne!  ale zdecydowałam, że nie będę już p Andrzeja namawiać na operację / nie ma sensu pisać o opiece w okresie okołoperacyjnym o rekonwalescencji , o tym jak ta operacja jest konieczna / myślę ,że jak tylko będzie termin to p Andrzej może ,po prostu ,nie przyjść!   wymyśliłam, że umówię wizytę u dr Oskara / po tym jak dr Sylwia ,podziękowała mu za pracę ,postanowił otworzyć własny gabinet, jest w trakcie remontu, obiecał że jak tylko otworzy ,obejrzy Rokusia, na razie, tak w ciemno zaproponował ,jakieś krople z gentamecyną?  zapytam w aptece ale raczej wolałabym wstrzymać się do wizyty?

Link to comment
Share on other sites

Z oczami chorymi nie ma co zwlekać.Iść do obojętnie jakiego weta,niech przepisze,wykupić w aptece i zakrapiać Rokusiowi.Roki ma w skarbonce 260zł a więc pieniążki są i trzeba z nich korzystać i jakoś pomóc psu na ile to jest możliwe.Być może te oczy są wrażliwe na wiatr.Tak ma mój Miki,tylko zaczyna być chłodniej i wieje wiatr zaraz pojawia się ropa w oczach.Przypuszczam,że to może być także alergia na pyłki szczególnie teraz ale wet mi tego nie potwierdził.Po kilku dosłownie zakropieniach ropa znika i jest okey.

Jeżeli chodzi o operację to ja bym nie naciskała,dała spokój.Po operacji każdy pies potrzebuje opieki i warunków.W przypadku warunków podejrzewam,że takich nie ma P.Andrzej i stąd te opory.Najważniejsze teraz aby zapobiegać tym mniej skomplikowanym jak np.oczy i zadbać o jego sierść.

Czy P.Andrzej ma jakąś szczotkę do czesania Rokusia? Może kupić jakąś?Sierść po wyszczotkowaniu wraca do normalnego wyglądu,nie trzeba nawet kąpać psa.

W rozmowie z P.Andrzejem warto poruszyć temat oczów i wyczesywania Rokusia bo jeszcze trochę to skołtuniona sierść nie da się wyczesać i trzeba będzie obciąć Rokusia do zera a przecież idzie zima.

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz odnalazłam wątek Rokiego i przeczytałam zaległe wiadomości (pogubiłam się na Dogo i nic nie mogę odnaleźć).
Smutne to, ale nie możemy zmusić p.Andrzeja do tego, aby się leczył ani do tego, żeby leczył (operował) Rokiego.
Możemy tyle, ile możemy :( i za to wszystkim bardzo dziękuję.
 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 11.09.2019 o 10:28, Anula napisał:

Z oczami chorymi nie ma co zwlekać.Iść do obojętnie jakiego weta,niech przepisze,wykupić w aptece i zakrapiać Rokusiowi.Roki ma w skarbonce 260zł a więc pieniążki są i trzeba z nich korzystać i jakoś pomóc psu na ile to jest możliwe.Być może te oczy są wrażliwe na wiatr.Tak ma mój Miki,tylko zaczyna być chłodniej i wieje wiatr zaraz pojawia się ropa w oczach.Przypuszczam,że to może być także alergia na pyłki szczególnie teraz ale wet mi tego nie potwierdził.Po kilku dosłownie zakropieniach ropa znika i jest okey.

Jeżeli chodzi o operację to ja bym nie naciskała,dała spokój.Po operacji każdy pies potrzebuje opieki i warunków.W przypadku warunków podejrzewam,że takich nie ma P.Andrzej i stąd te opory.Najważniejsze teraz aby zapobiegać tym mniej skomplikowanym jak np.oczy i zadbać o jego sierść.

Czy P.Andrzej ma jakąś szczotkę do czesania Rokusia? Może kupić jakąś?Sierść po wyszczotkowaniu wraca do normalnego wyglądu,nie trzeba nawet kąpać psa.

W rozmowie z P.Andrzejem warto poruszyć temat oczów i wyczesywania Rokusia bo jeszcze trochę to skołtuniona sierść nie da się wyczesać i trzeba będzie obciąć Rokusia do zera a przecież idzie zima.

Anulko przekazałam kropelki, wyprosiłam w aptece , przed wyjazdem zostawiłam w sklepie i p Andrzej odebrał, ciekawe czy pomogły?

- Roky po zakupie karmy w lipcu / zooplus za 119,81zł/  , ma na koncie 140,36zł  nie potrafiłam wkleić tej faktury, prosiłam Elik ale podobno link był jakiś uszkodzony i pisałam prośbę o ponowne przysłanie faktury, zobaczymy teraz?

- ja już naprawdę odpuściłam, jeśli chodzi o operację, jeszcze nie widziałam p Andrzeja tak stanowczego, jak w tym temacie.

- szczotkę kiedyś podarowałam , muszę spytać delikatnie czy... jest w użyciu? 

- napewno poruszę oby dwa tematy.

Dnia 11.09.2019 o 12:42, jola&tina napisał:

Dopiero teraz odnalazłam wątek Rokiego i przeczytałam zaległe wiadomości (pogubiłam się na Dogo i nic nie mogę odnaleźć).
Smutne to, ale nie możemy zmusić p.Andrzeja do tego, aby się leczył ani do tego, żeby leczył (operował) Rokiego.
Możemy tyle, ile możemy :( i za to wszystkim bardzo dziękuję.
 

Dokładnie tak samo myślę :)

czy widać ten plik z fakturą? ja go mogę otworzyć, ale czy wszyscy?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, jola&tina napisał:

Widać :)

Przez roztargnienie wkleiłam fakturę z pełnymi danymi a tak się chyba nie powinno robić, jola&tina może proszę usuń lepiej ten plik a nasza Elunia już to wszystko zrobiła jak się należy Dziękuję ,Eliczku :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, jola&tina napisał:

:) Zrobione :)

Dziękujęusmiech.gif

16 godzin temu, elik napisał:

Faktura za jedzonko dla Rokusia.

 

490008694_Aniaf-ra.png.ba32f45002b0c97c2760c1f197c0b5ce.png

Próbowałam majstrować przy tej fakturze, żeby coś zmienić i ...nic!   następnym razem pomęczę Ciebie, Eliczku jak to się robi usmiech.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ostatnio tak wiele się dzieje u mnie ,że nawet nie miałam czasu zaglądać i pisać na wątku u Rokusia, za to Roky zagląda do mnie i to często, bywa że codziennie, niestety uważam ,że jest nawrót choroby , Roky się znowu drapie :(    p Andrzej powiedział że zauważył u niego pchły więc jeszcze dodatkowo kupiłam mu kropelki i zakropiłam ale jak widzę nic to nie dało :(

8a9185874af08c51med.jpg

Martwię się o jego oczki, ponieważ są bardzo zaropiałe ,te kropelki nie pomogły , na początku było lepiej, jest teraz gorzej :(    przemywanie herbatą też przyniosło poprawę na dwa dni i znowu gorzej

1076a1b45e34910cmed.jpg

Jedno i drugie oko, ropieje, ponieważ  dr Oskar nie otworzył jeszcze gabinetu, do dr Agnieszki p Andrzej nie chce iść, poprosiłam o pomoc ,raz jeszcze dr Sylwię, chciałam żeby lekarz obejrzał te oczki, Roky dostał maść i zobaczymy

463500269c0c23a8med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi                                  Serducko bidusne kokane 
i biedny pancio
 a tu zima idzie zima przecie ..
Anusiu jutro posylam ku Tobie paczunie dla P Andrzeja i Rokunia
nie będę posylacc zadnych ciasteczek psiaczkowych  boc aby więcej uczulenn nie było maluniemu ...tak martwię o nich ech ...
jak posle to podam num paczki i w imieniu Nadziejkowem Anuniu przekażesz .panu Andrzejowi
bardzo prosimy
Anusiu jak dobrze ze maja Ciebie jak dobrze serce

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz udało mi się poslac paczke 

 będzie na czwartek na pewno 

 podaje num paczki 00 3 5900773 3 10431782 9

jak doleci aniu to proszę powiedz p Andrzejowi aby rozpakowywał b ostrożnie 

 coby nie pociac poduszki

pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Byłam zapłacić u dr Sylwii za ostatnie wizyty i kropelki do oczu, 64,oozł powiedziała że nie widzi związku ,stanu zapalnego oczu z chorobą Rokusia?  poprosiła o wyniki z Klinik nie wiem, czy jest sens tracić czas?   czekam aż dr Oskar ,otworzy gabinet, jak na razie to Roki jest na plusie -76,36zł

- 176, 26zł  Roki ma minus  na dz 17,04, 2019r
  +   100,oozł   Anula ,wpłata  24,04,2019  pięknie dziękujemyserce.gif
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
-  76, 26zł  Roki ma minus  na dz 24,04, 2019r
 +383,43,oozł Elik po rozliczeniu z Miłeczką, Dziękujemy serce.gif
 +143,oozł jola&tina, Dziękujemy serce.gif
---------------------------------------------------------
 +450,17zł 
  - 190,oozł  Badania lekarskie i wyniki ,zapłata Kliniki
--------------------------
 +260,17zł  stan konta 7,06,2019r
   -  119,81,oozł  karma Zooplus 18,07,2019
---------------------------------------------------------------------------------
 +140,36zł  stan konta 7,06,2019r
    - 64 ,oozł  wizyta u weta i kropelki 23,10,2019
--------------------------------------------------------
    +76,36zł  stan konta 24,10,2019r

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ewciu, niestety nie przyszedł we wtorek, niestety nie zawsze p Andrzej przychodzi , dokładnie w ten dzień ,kiedy jesteśmy umówieni, nie stanowi to problemu, bo zjawia się w innym dniu ,ja już się przyzwyczaiłam, zwykle ma to związek z pogodą lub gorszym samopoczuciem, dzwoniłam do wetki i na kontroli, dzień wcześniej  z Rockym był, podobno oczka wyglądają już lepiej ale trzeba jeszcze kontynuować kurację, Ewciu nie martw się , paczka leży w sklepie i nawet ja jestem na wyjeździe to p Andrzej ją otrzyma, zobaczymy kiedy przyjdzie ale myślę ,że chyba dopiero będzie w przyszłym tygodniu, teraz chyba wszyscy odwiedzamy cmentarze, spotykają się rodziny... taki czas zadumy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...