Jump to content
Dogomania

Roky z bardzo chorą skórą , nie ma na leczenie! czy damy mu szansę?


Recommended Posts

Dnia 31.05.2019 o 11:20, bakusiowa napisał:

Niedobrze. Nie ma żadnych sąsiadów?

Jest bliska sąsiadka, starsza pani , której też nie mogę zastać??  ostatni raz jak byłam to było już po 21 wprawdzie jest jeszcze jasno, ale to taka pora ,kiedy starsi ludzie z reguły już są w domciu?  może spróbuję raz jeszcze w samo południe, jak lecę do drugiej pracy?  musiałam obiecać swojemu małżonkowi ,że nie będę nawet próbować ''pomyśleć'' ,żeby pójść tam po 22oczy.gif

Dnia 31.05.2019 o 22:10, Nadziejka napisał:

Martwimy bardzo bardzo o pana i piesiunia

Podobny obraz

Chyba wszystkie nie rozumiemy, dlaczego tak nagle... p Andrzej zniknął??

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.06.2019 o 13:49, Poker napisał:

Tak sobie pomyślałam,że może p.Andrzej z Rokusiem lato spędzają na ogródkach działkowych u kumpli. Bo gdzie mógłby zniknąć?

Ja już nie mam pomysłu? ...  jeśli tak ,to stawiałoby to p Andrzeja w złym świetle :(

Pomyślałam ,że dzisiaj jak będę biegła do drugiej pracy, zajrzę znowu do nich ,w samo południe, zobaczymy? 

Link to comment
Share on other sites

Korzystając z chwilki ,zrobię rozliczenie, ponieważ wpłynęły pieniążki od jola&tina - 143,00zł , Dziękujemy :) i należy doliczyć ,pieniązki z bazarku Elik, Dziękujemy :) który był zrobiony na spłatę długu po Miłeczce i dla Rokusia , gdzie po rozliczeniu, została kwota - 383,43zł 

Nie mogę wkleić ostatniego paragonu za 190,oozł, znowu mam problemy z wklejami ,zapisywaniem , wkleję wieczorem

Bakusiowa -   100,oozł   wpłata  13,03,2019  pięknie dziękujemyserce.gif
Anula -   100,oozł   wpłata  15,03,2019  pięknie dziękujemyserce.gif

-----------------------------------------------

+ 178,48zł Razem

- 100,oozł wizyta i badania u dermatologa

-------------------

 +78,48zł stan konta Rokusia na 15,03,2019

 +50,oozł Poker, Dziękujemy serce.gif

-------------------------------------

+128,48zł stan konta

  - 221,oozł  Badania lekarskie na Klinikach

-  83,74 zł   Orungal, lek

-----------------------------------------

- 176, 26zł  Roki ma minus  na dz 17,04, 2019r
  +   100,oozł   Anula ,wpłata  24,04,2019  pięknie dziękujemyserce.gif
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
-  76, 26zł  Roki ma minus  na dz 24,04, 2019r
 +383,43,oozł Elik po rozliczeniu z Miłeczką, Dziękujemy serce.gif
 +143,oozł jola&tina, Dziękujemy serce.gif
---------------------------------------------------------
 +450,17zł 
  - 190,oozł  Badania lekarskie i wyniki ,zapłata Kliniki
--------------------------
 +260,17zł  stan konta 7,06,2019r
 
Roki ma pieniążki , nietypowa sytuacja na dogo!  są pieniądze a nie ma psa! :(
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Poker napisał:

Dlaczego by miało stawiać w złym świetle? Wiele osób spędza lato na działkach. Co prawda mógłby powiadomić o tym ,ale może nie pomyślał. Oby tak było jak myślę.

Może faktycznie.... za mocno powiedziane! chodziło mi o kontynuację leczenia,   w świetle ,ostatnich przejść / niestety nie tylko sprawa z p Andrzejem jest trudna/  jestem poirytowana!  chyba muszę znaleźć chwilę i przemyśleć wszystko...

Wczoraj byłam u p Andrzeja i znów ,nikogo nie zastałam, tym razem ,nawet dość mocno pukałam! rozejrzałam się i żadnych zmian w tym wspólnym przedpokoju nie widać, kartony, szafki, torby i różne inne 'skarby'  chyba stoją tak samo?! ale kartki w drzwiach ,którą zostawiłam poprzednio nie było?  akurat jak już wychodziłam, zauważyłam ,że z góry schodził mężczyzna, którego odważyłam się zagadnąć, czy zna p Andrzeja?   odpowiedział że ,osobiście Nie! widywał  go czasem, ale ostatnio jakoś nie widział?  obiecał że wieczorem ,może zajrzeć i powiedzieć ,że byłam! że bardzo proszę o kontakt , zobaczymy?

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, anica napisał:

Może faktycznie.... za mocno powiedziane! chodziło mi o kontynuację leczenia,   w świetle ,ostatnich przejść / niestety nie tylko sprawa z p Andrzejem jest trudna/  jestem poirytowana!  chyba muszę znaleźć chwilę i przemyśleć wszystko...

Wczoraj byłam u p Andrzeja i znów ,nikogo nie zastałam, tym razem ,nawet dość mocno pukałam! rozejrzałam się i żadnych zmian w tym wspólnym przedpokoju nie widać, kartony, szafki, torby i różne inne 'skarby'  chyba stoją tak samo?! ale kartki w drzwiach ,którą zostawiłam poprzednio nie było?  akurat jak już wychodziłam, zauważyłam ,że z góry schodził mężczyzna, którego odważyłam się zagadnąć, czy zna p Andrzeja?   odpowiedział że ,osobiście Nie! widywał  go czasem, ale ostatnio jakoś nie widział?  obiecał że wieczorem ,może zajrzeć i powiedzieć ,że byłam! że bardzo proszę o kontakt , zobaczymy?

A weszłaś z panem w kontakt telefoniczny.By to bardzo uprościło sprawę skoro pan mieszka w tej samej kamienicy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.06.2019 o 11:14, uxmal napisał:

Czasami, ludzie uciekają od sytuacji/problemów w różny sposób.

Może coś Pana Andrzeja przerosło. Postanowił zatem zniknąć na jakiś czas.

I może tak się wydarzyło... tylko , żeby dał jakiś znak...

Dnia 8.06.2019 o 16:52, Anula napisał:

A weszłaś z panem w kontakt telefoniczny.By to bardzo uprościło sprawę skoro pan mieszka w tej samej kamienicy.

Nie!  nie pomyślałam :(     

Pan zrobił na mnie wrażenie porządnego człowieka i myślę ,że dotrzyma słowa, wyraźnie się spieszył , przeprosił nawet ,że jest umówiony, więc i tak się ucieszyłam, ze chce pomóc, chociaż tak...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jak mnie nie było, p Andrzej był w sklepie, podobno wygląda źle/ tak mi przekazuje kolega/, powiedział że kilka tygodni nie chodził, taki był chory, podobno prosił córkę ,żeby przyszła do mnie...nie przyszła,

powiedział ,że jak skończą się upały to przyjdzie z Rockym, ponieważ już czuje się lepiej, Rocky drapie się nadal :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 6.07.2019 o 22:19, Nadziejka napisał:

Rokuniu mysle i modle za Was

Ojj!  potrzebna jest ta modlitwa, chyba bardziej niż przypuszczałam...

Był p Andrzej, powiedział ,że na razie ... pomieszkuje u kolegi a to kawałek stąd, więc nie zagląda ale ... przemyślał sobie?!, czy też? rozmawiał z p doktor na ulicy? ... i wszyscy, tak doradzają?!   żeby nie operować Rockiego! :(  długo by opisywał całą rozmowę / był bez Rokusia, obiecał ,że przyjdzie z nim , jak nie będzie padać i nie będzie gorąco /   powiedział .... ja nie mam nic!   mam tylko jego!  a jeśli się nie obudzi??  stary jest!   pomimo ,że zapewniałam ,że przecież będą robione dodatkowe badania, że p doktor przecież mówiła ,że musi jeszcze wiele sprawdzić ,zanim zdecyduje się na zabieg, być może będzie tylko leczenie paliatywne / jeśli są przeżuty do płuc/    jestem mocno zasmucona tą wizytą, mam chaos w głowie... nie wyobrażam sobie, takiej sytuacji, gdyby się ,mogło coś złego Rokiemu przydarzyć ....

jest jeszcze kolejny problem :(     podobno Rocky ma od jakiegoś czasu biegunkę?... rzadkie stolce?  może coś zeżarł?, może kolega mu dał jak mnie nie było? martwi się p Andrzej, kupiłam Nifuroksazyd 100 i smektę i prosiłam ,żeby podawał mu przez parę dni ,po 1tabl dziennie , oraz strzykawką , rozpuszczoną smektę , troszeczkę, pytam czy ma jeszcze karmę dla Rokusia? nic nie zostało ,odpowiedział . Pomyślałam sobie ,że może zamówimy dla Rockiego ,worek dobrej karmy i zastanowimy się co dalej z leczeniem? / chociaż wydaje mi się że p Andrzej już podjął decyzję / ma przyjść za dwa, trzy dni i powiedzieć czy jest poprawa ze stolcem i zobaczymy czy nadal będzie trwał w swoim postanowieniu?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2019 o 19:19, Nadziejka napisał:

Byłam ,Ewciu i serce pęka!  zaproponowałam ,ogłoszenia na Wrocław, chociaż tyle...

Był p. Andrzej,  sam bez Rokiego, dźwigał swoje 'skarby'  do sprzedania /jeśli nie może sprzedać ,gdzie indziej to przyjeżdża do skupu koło nas /  jak zobaczyłam ile dźwiga tego 'metalu'   to od razu mnie olśniło ,skąd te częste problemy z kręgosłupem :(     powiedział tylko ,że problemy z żołądkiem się unormowały ,ale długo to trwało ,podobno dopiero wczoraj była normalna koopa,... najważniejsze że się unormowało :)   obiecałam p Andrzejowi ,że przez weekend kupię ,dobrą karmę dla Rokiego i żeby podszedł w przyszłym tygodniu to przynajmniej będzie miał czym go karmić on i kolega, poprosiłam również , żeby jeszcze raz przemyślał ,kwestię badań pieska...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...