Jump to content
Dogomania

Roky z bardzo chorą skórą , nie ma na leczenie! czy damy mu szansę?


Recommended Posts

3 godziny temu, Anula napisał:

Aniu,około 25.04.19 podeślę 100zł.

Na zapalenie pęcherza jest skuteczny Furagin,kupuje się go bez recepty.To jest taki dyżurny lek w domu także dla psiaków.

Dziękuję ,pięknie , Anulko buziak.gif

Właśnie , Furagin biorę i coś chyba za późno zaczęłam, mam jutro iść po wyniki, zobaczymy?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Był pan Andrzej z Rokusiem, ponieważ widzę że te oczki ma jednak takie ... biedne ,oprócz tego że zamglone to jeszcze mu ropieją, napisałam do pani doktor , zobaczymy , może coś się uda zrobić?  

Ostropestu nie kupiłam ,nie było , pani w aptece zaoferowała mi... w tabletkach?   nie znam!  raczej poszukam ,normalnie wysuszonych ziół ,takich jak podawałam ,kiedyś swojej Jasi.

U mnie ,na szczęście lepiej!... moja p doktor, mówi że...podobno mogłam urodzić kamień!... wszystko na to wskazuje?!  mam robić USG , jamy brzusznej i tarczycy  22maja

Link to comment
Share on other sites

Na wszelki wypadek rozliczę na tę chwilę wydatki, żeby nie uciekło

- 221,oo wyszło za badania / już chyba pisałam, tylko nie miałam paragonu /

- 82,74 Orungal  /tyle kosztował ten lek na grzybicę, to również 'ludzki lek'

+ 50,oozł  przybyła wpłata od Poker, za którą Dziękuję pięknie / też chyba pisałam , wcześniej/

eab223d561e467abmed.jpg

d9e19c31d9f1ae50med.jpg

Bakusiowa -   100,oozł   wpłata  13,03,2019  pięknie dziękujemyserce.gif
Anula -   100,oozł   wpłata  15,03,2019  pięknie dziękujemyserce.gif

-----------------------------------------------

+ 178,48zł Razem

- 100,oozł wizyta i badania u dermatologa

-------------------

 +78,48zł stan konta Rokusia na 15,03,2019

 +50,oozł Poker, Dziękujemy serce.gif

-------------------------------------

+128,48zł stan konta

  - 221,oozł  Badania lekarskie na Klinikach

-  83,74 zł   Orungal, lek

-----------------------------------------

- 176, 26zł  Roki ma minus  na dz 17,04, 2019r
    +   100,oozł   Anula ,wpłata  24,04,2019  pięknie dziękujemyserce.gif
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
-  76, 26zł  Roki ma minus  na dz 24,04, 2019r

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję , Anulko z całego serca za Twoje wielkie serce i nieustającą pomoc dla Rokusia... zresztą masz ogromne serce to każdy wie, dla każdego futerka w potrzebie, cieszę się że Ciebie poznałam, wraca wiara w człowieka zakochany.gif Roki też dziękuje na swój swój ,radosny sposób ;)

Wczoraj pan Andrzej, zajrzał do mnie z Rokusiem, była to miła wizyta :) Rokuś jak zwykle ,wpatrzony w swojego pańcia :)

39c1734a19a1fec1med.jpg

Rokuś wyraźnie był w świetnym nastroju, nagle wyłożył się na ulicy i zaczął ... swój taniec radości :)

4eba7ff222e9069amed.jpg

Jeszcze nigdy nie widziałam u niego takiej eksplozji radości!.. staliśmy i patrzeliśmy i cieszyliśmy się razem z nim :))))

3a6cffaf8269bf28med.jpg

Pomyślałam sobie ... że skoro tak wywija to chyba , musi się lepiej czuć , nigdy wcześniej tak się nie zachowywał :))))

718b50daab19845fmed.jpg

Podczas tych harców, wyraźnie widać ,że Rokuś ma tylko  'jedno jajeczko'  jakim cudem, pan Andrzej nie zauważył tego przez 17lat?   ... nie miałam śmiałości jednak zapytać...

df9e6da588e6e62dmed.jpg

 

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To Roki jest wnętrem? Nie dobrze,nawet bardzo niedobrze,że nikt do tej pory z wetów nie zauważył wnętrostwa.To może grozić stanami zapalnymi, nowotworem.

A Rokuś mi bardzo przypomina wyglądem moją Sawanę.Tak bardzo prosi się szczotka aby wyczesać Rokusia.

Aniu jak się zrobi prawdziwe ciepło to trzeba Rokusia zapisać do SPA,przynajmniej będzie w szamponie leczniczym wykąpany i raz w roku obcięty.Ja pomogę finansowo.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

To Roki jest wnętrem? Nie dobrze,nawet bardzo niedobrze,że nikt do tej pory z wetów nie zauważył wnętrostwa.To może grozić stanami zapalnymi, nowotworem.

A Rokuś mi bardzo przypomina wyglądem moją Sawanę.Tak bardzo prosi się szczotka aby wyczesać Rokusia.

Aniu jak się zrobi prawdziwe ciepło to trzeba Rokusia zapisać do SPA,przynajmniej będzie w szamponie leczniczym wykąpany i raz w roku obcięty.Ja pomogę finansowo.

Ja też piszę się na to.

Zrobię też przelew aby minus został skasowany.

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2019 o 10:58, Anula napisał:

To Roki jest wnętrem? Nie dobrze,nawet bardzo niedobrze,że nikt do tej pory z wetów nie zauważył wnętrostwa.To może grozić stanami zapalnymi, nowotworem.

A Rokuś mi bardzo przypomina wyglądem moją Sawanę.Tak bardzo prosi się szczotka aby wyczesać Rokusia.

Aniu jak się zrobi prawdziwe ciepło to trzeba Rokusia zapisać do SPA,przynajmniej będzie w szamponie leczniczym wykąpany i raz w roku obcięty.Ja pomogę finansowo.

Anulko ja zrozumiałam ,że .. to właśnie to ,że Rokuś jest wnętrem / guz hormonalnie aktywny / to jest właśnie jego największy problem.. chyba ,że nie wszystko rozumiem???  przepraszam ,że tak odpisuję "nie od razu"  ale jeśli dopadnę się do komputera w pracy to tylko mogę pisać w przerwach, kiedy nie ma klientów, a do tego jeszcze ...dosłownie! robię co tylko jest możliwe dla ON-watego  Lackiego, który może trafić już we wtorek do schroniska :(    wykonałam tyle telefonów i ...nic! boję się ,że tracę wiarę!   wiarę w siebie... w to że mogę pomóc...  że moja bezsilność,... może być tak decydująca o życiu Lakiego , jest tak przerażająco, straszna!... nawet nie mam siły opisywać tego wszystkiego! :(

Dnia 24.04.2019 o 13:27, bakusiowa napisał:

Ja też piszę się na to.

Zrobię też przelew aby minus został skasowany.

 

Dziękuję , Bakusiowa buziak.gif powalczymy o Rokusia!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2019 o 18:31, Poker napisał:

Z mojego bazarku poleciał grosik.

Obawiam się ,że Rokuś czochra się ,a nie odstawia taniec radości.

Dziękuję pięknie, Poker buziak.gif  cieszę się bardzo Rokuś zbiera pieniążki na dalsze leczenie:)

... szkoda jeśli, tak?!...wolę , taniec  radości, może tak być bo drapie się nadal a przecież już mamy chyba połowę kuracji?  wprawdzie nie tak szaleńczo jak kiedyś, ale drapie się nadal, to drapanie to chyba będzie miał wpisane w swój życiorys do końca życia :(

Dnia 27.04.2019 o 12:36, jola&tina napisał:

Antykwariat dla Rokiego otwarty - zapraszam !!!

Jolu, Dziękujemy pięknie buziak.gif lecęęęę...

Link to comment
Share on other sites

Konto Rokusia powiększyło się o wpłaty, Poker i Bakusiowej za które z całego serca Dziękuję buzki.gif

50,oo zł  16,04,2019  Bakusiowa ,Dziękuję 49.gif

84,oo zł  25,04,2019  Poker ,Dziękuję 49.gif

100,oo zł  26,04,2019  Bakusiowa ,Dziękuję 49.gif

Link to comment
Share on other sites

Dla Ciebie Rokuniu bieduni Nadziejkowo sercem calem zaprasza po ciutke roznosci do 18 kwiecien g 24.00

Podobny obraz
 
                      Anusiu dopiero teraz bede rozliczac kramik dla Rokunia
bedzie kilka dyszeczek napewno
 calunim serduchem sciskuniam za malenkiego
 nie do wiary ze tyle latuniek ma Rokunio
            piekny wiek
 niechaj jeszcze w zdrowenku pohasa dudunio
 Aniu przepraszam za opoznienia
 teraz mam we wszytkim opoznionka
 i mnostwo kramkow do rozliczenia
 
Cegielenki Zycia 30 zl
 plus fantuski
             bedzie okolo 77 zl z kramiku

            Fantuski wszytkie kupila Ciocia dotta1311

                                           Dziekuje Postokorc Dziekuje!

 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy razem z Rokusiem , Ewciubuziak.gif

Wczoraj był u mnie Pan z Rokusiem, niestety te oczki trochę mu ropieją , p Andrzej twierdzi że Rokuś nie daje sobie zakropić ,że jak tylko podchodzi do niego to zaczyna szaleć, nawet warkoli, w ogóle wczoraj wyglądało.. ..że chyba Rokuś ma gorszy dzień... zauważyłam przełysienie... łyse miejsce, bez sierści na karku...

71d34f75f6ce8d97med.jpg

p Andrzej, twierdzi ,że to po badaniu!... ta doktórka tak mu wycieła,  powiedział?!

bd659bbbd1d15e6cmed.jpg

Poker ma rację, wygląda ,że Roky się jednak czochra!

3aff5706468b2e3cmed.jpg

i nadal się drapie.

05f8bab80fcbdd4cmed.jpg

i jeszcze ,jakby tego było mało znowu wypadły mu dwa zęby , co koniecznie p Andrzej chciał nam pokazać, nie zważając na protesty Rokusia.

800aa08062760bc8med.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

Co on teraz je? Może kupić mu karmę bez zbożową  i bez drobiu?
 

Dobrze :) tylko jaką karmę kupić? nie mam pomysłu?, ale jak spytałam p Andrzeja, co teraz daje Rokiemu? ,odpowiedział ,że... teraz raczej suchego mu nie daje , jak zalał mu wodą to musiał na drugi dzień wyrzucić bo nie zjadł, przez to ,że zęby mu powypadały, ostatnio kupiłam mu taką puszkę karmy ,chyba Reks?  to podobno, też powyjadał konserwę a resztę suchego, trzeba było wyrzucić?

Link to comment
Share on other sites

Może sucha omaszczać olejem albo mokrą karmą? Dobra jest karma Sam'sfield. Można kupić na wagę ,a próbę .Chyba jest w sklepie zoologicznym na Jedności naprzeciwko Kluczborskiej. A jak nie , to przy podrzucaniu bucików mogę przywieźć na spróbowanie, bo Loczka je.

Na problemy z jego skórą mogą się nakładać różne przyczyny w tym badziewiaste jedzenie.Czy on dostaje lek przeciwświądowy ?

Link to comment
Share on other sites

Ok , Dziękuję , zajrzę do tego sklepu ,jeśli będzie to kupię z pół kg i zobaczymy, czy będzie to jadł? na pewno lepiej będzie jak najpierw spróbuje?   chociaż na tym polu, widzę katastrofę :(    ja nie mam przekonania ,że pan ma pojęcie na temat żywienia i problemów Rokusia, nie wszystko piszę ,wiadomo i tak wychodzą długie posty, ale w temacie ,żywienia próbowałam rozmawiać już kilka razy i mam odczucia ,że pan Andrzej ,nie zawsze mówi mi prawdę?   nie wiem czy nie pamięta? / dziura w głowie?  czy nie chce mi powiedzieć?   właśnie przy rozmowie o suchej karmie ,ostatnio... powiedział ,że nie jadł cały dzień, dopiero jak wieczorem dostał parówki to zjadł!  jak,to przecież rozmawialiśmy ,że nie wolno psa karmić parówkami! mówię , Nie, nie!  to oni mu dali! córka albo zięć!... aaa zresztą całe życie tak jadł, odpowiedział p Andrzej  / a rozmawialiśmy kilka razy, że właśnie takie karmienie mogło, doprowadzić Rokiego do choroby /   to jest naprawdę trudne!  czasem wydaje mi się ,ze prędzej bym się dogadała z Rokim, niż z p Andrzejem... i to wcale nie jest żart :(

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...